W aplikacji Threads w końcu udostępniono niektórym użytkownikom wyniki wyszukiwania w czasie rzeczywistym


Threads, platforma mikroblogowa Meta, przeszła długą drogę od czasu jej uruchomienia prawie rok temu. Jednak w Threads nadal brakuje kilku ważnych funkcji – takich jak opcja wyświetlania wyników wyszukiwania w czasie rzeczywistym. Po tym, jak Meta oświadczyła, że ​​nie ma planów urzeczywistnienia tego, firma w końcu umożliwiła niektórym użytkownikom Threads przeglądanie najnowszych wyników wyszukiwania.

Wyniki wyszukiwania w czasie rzeczywistym trafiają do wątków

Wiadomość tę potwierdził szef Instagrama Adam Mosseri po tym, jak grupa użytkowników zauważyła nowy przycisk umożliwiający sortowanie wyników wyszukiwania według najnowszych, a nie sugerowanych. „Zaczynamy testować to na małej liczbie osób, aby łatwiej było znaleźć odpowiednie wyniki wyszukiwania w czasie rzeczywistym. Ciekaw jestem Twojej opinii.” Mosseri powiedział w poście w Threads.

Gdy użytkownicy będą szukać czegoś w Wątkach, zobaczą dwa przyciski: Top i Ostatnie. Podczas gdy Top pokaże posty sugerowane przez algorytm, Ostatnie pokaże wszystkie posty pasujące do tego wyszukiwania w kolejności, w jakiej zostały opublikowane. Powinno to ułatwić użytkownikom interakcję z innymi osobami, na przykład podczas wydarzeń na żywo.

Z jakiegoś powodu Mosseri powiedział w zeszłym roku, że firma nie planuje wprowadzenia wyszukiwania chronologicznego w Threads, ponieważ „stworzyłoby to poważną lukę w bezpieczeństwie”. W styczniu, aktualizacja wątków na krótko udostępnił użytkownikom opcję wyświetlania najnowszych wyników wyszukiwania jako pierwszych. Meta później usunęła tę funkcję, twierdząc, że została „przypadkowo udostępniona”.

Niestety wygląda na to, że na razie dostęp do nowej opcji otrzymali tylko nieliczni użytkownicy, ale przynajmniej mamy teraz potwierdzenie, że Meta planuje w przyszłości udostępnić ją wszystkim.

Reklama

Wyniki sportowe i nie tylko

Wątek będzie teraz wyświetlał wyniki sportowe, począwszy od meczów NBA

Niedawno, Threads wprowadził do swojej wyszukiwarki wyniki sportowe. Ta funkcja działa tylko z meczami NBA, ale firma twierdzi, że w przyszłości Threads będzie wyświetlać wyniki dla większej liczby lig. Wątki dodały także opcję pozwalającą użytkownikom ograniczają treści polityczne na swojej osi czasu.

Możesz pobierz bezpłatną aplikację Threads ze sklepu App Store. Aby uzyskać dostęp do nowych funkcji, upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję aplikacji.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dzięki uprzejmości FCC wyciekły szczegóły dotyczące nowych Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Ring

Według zapisów testów FCC wygląda na to, że niezapowiedziany jeszcze Galaxy Z Flip 6 otrzyma nieznacznie większą pojemność baterii w porównaniu do Z...

Vivek Ramaswamy nie potrafi nawet dobrze wsadzić Buzzfeeda

Dobra, Vivek Ramaswamy, chciałeś mojej uwagi i teraz ją masz. Do tej pory znałem Cię przede wszystkim jako gościa, który tak histerycznie...

Nowe Beats Pill podobno zyska funkcję Find My i 24-godzinny czas pracy na baterii

Zgłoszone aktualizacje obejmują żywotność baterii do 24 godzin, wodoodporność IP67, szybsze i bardziej niezawodne parowanie/przełączanie urządzeń za pomocą Bluetooth 5.3 oraz zintegrowane śledzenie...
Advertisment