VMware Fusion Pro 13 jest darmowy do użytku osobistego. Oto jak go zdobyć


Popularne oprogramowanie do wirtualizacji VMware Fusion Pro jest dziś dostępne z ciekawą aktualizacją — bezpłatne licencje dla każdego, kto chce pobrać je do użytku osobistego. Oto wszystkie szczegóły i sposób, w jaki można je pobrać na komputer Mac.

Pod koniec 2022 roku firma VMware zadebiutowała ze wsparciem dla systemu Windows 11 Apple Silicon Mac z Fusion 13. A pod koniec 2023 roku VMware zostało oficjalnie przejęty przez Broadcom w ramach transakcji o wartości 69 miliardów dolarów.

Po przejęciu firma VMware firmy Broadcom ogłosiła dzisiaj, że programy Fusion Pro 13 i Workstation Pro 17 zostały udostępnione bezpłatnie do użytku osobistego.

Teraz zapewniamy Bezpłatny użytek osobisty lub Płatna subskrypcja do użytku komercyjnego dla naszych Zawodowiec aplikacje. Użytkownicy na podstawie swojego przypadku użycia zdecydują, czy wymagana jest subskrypcja komercyjna. Oznacza to, że zwykli użytkownicy, którzy chcą wirtualnego laboratorium na swoim komputerze Mac, Windows lub Linux, mogą to zrobić za darmo po prostu rejestrując się i pobierając najnowszą wersję z nowego portalu pobierania znajdującego się pod adresem support.broadcom.com.

Jak pobrać Fusion Pro 13 na Maca za darmo

Do użytku komercyjnego firma Broadcom uprościła opcje VMware do pojedynczego produktu, który można kupić za pośrednictwem dowolnego partnera „Broadcom Advantage”.

Menedżer linii produktów VMware Fusion i stacji roboczych, Michael Roy, podkreśla:

Patrząc w przyszłość, jesteśmy podekscytowani możliwością dalszego udoskonalania niezbędnego i wszechstronnego zestawu narzędzi wirtualnych, który pomógł w budowaniu wielu karier dla specjalistów zajmujących się oprogramowaniem i IT.

Reklama

Więcej szczegółów znajdziesz w oficjalne ogłoszenie. Mamy także szczegółowy opis instalacji systemu Windows 11 na komputerze Mac za pomocą bezpłatnego odtwarzacza VMware Player:

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Cała dzisiejsza generatywna sztuczna inteligencja jest w wersji beta – nie tylko iOS 18

Sugeruje to najnowszy biuletyn Marka Gurmana Jabłko może zdecydować się na oznaczenie sztuczna inteligencja cechy w iOS 18 Jak wersja beta lub podglądpodobnie...

SonicFi wprowadza produkty sieciowe dla małych i średnich firm

SonicFi Inc., zupełnie nowa firma, której celem jest dostarczanie rozwiązań dla małych i średnich firm, debiutuje dziś swoją serią produktów sieciowych w chmurze...

Oferty z okazji Dnia Pamięci Apple 9to5Mac

Oferty Apple z okazji Dnia Pamięci są już dostępne. Zbliża się weekend z okazji Dnia Pamięci, a to oznacza, że ​​śledzimy więcej...
Advertisment