Vision Pro sprzedawany z rabatem w serwisie eBay przed globalną premierą


Minęły trzy miesiące od premiery Apple Vision Pro w USA i oczekiwania są takie same budowanie międzynarodowej dostępności ma przybyć po WWDC 2024 w czerwcu. Ale jak wygląda teraz sprzedaż posprzedażna? Tak się składa, że ​​nowy Vision Pro możesz kupić w serwisie eBay ze zniżką wynoszącą 500 USD lub więcej – chociaż są pewne zastrzeżenia.

Nowość od Apple, Vision Pro, kosztuje 3499 dolarów za model 256 GB, 3699 dolarów za wersję 512 GB i 3899 dolarów za pojemność 1 TB (wkładki optyczne ZEISS, AppleCare i akcesoria – wszystko dodatkowo).

Sprzedawcy są popularni od momentu wprowadzenia na rynek, szczególnie w przypadku kupujących za granicą przed międzynarodową dostępnością.

Jednak sprawdzając aktualne ceny sprzedawców, wygląda na to, że popyt może być niewielki. Wiele ofert określanych jako „fabrycznie nowe” zestawy słuchawkowe Vision Pro jest oferowanych w ramach aukcji Kup teraz dla poniżej setki dolarów cena detaliczna.

Kupując u sprzedawcy, istnieją oczywiście pewne zastrzeżenia. Musisz mieć pewność, że jest on rzeczywiście nowy i nie był używany (ani ponownie pakowany) po otwarciu. Wielu sprzedawców nie ma wielu recenzji/ocen. Znalezienie dokładnie takich uszczelek świetlnych, jakich potrzebujesz, może być również trudne.

Reklama

Ale w chwili pisania tego tekstu eBay twierdzi na sprzedaż jest ponad 4000 aparatów Vision Pro w stanie „nowym” za mniej niż 3180 USD.

Przeglądając, wydaje się, że akcesorium Vision Pro wkrada się do środka pomimo filtra serwisu eBay co trzecia lub czwarta aukcja, więc prawdziwa liczba nowych zestawów słuchawkowych Vision Pro jest prawdopodobnie mniejsza niż 4000. Ale w każdym razie wygląda na to, że jest całkiem sporo zapasów.

Co myślisz? Czy Vision Pro w Rabat 500-800 dolarów brzmi kusząco? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach!

zdjęcie za pośrednictwem serwisu eBay

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple News+ może być ratunkiem dla witryn z wiadomościami i czasopismami

Chociaż wielu wydawców początkowo było ostrożnych co do premiery Wiadomości Apple+choć niektórzy obawiają się, że może wyrządzić więcej szkody niż pożytku, istnieje coraz...

Infinidat dodaje mniejsze macierze G4 z deklarowaną dwukrotnie większą wydajnością

Infinidat dodał dwa dyski twarde i Pamięć flash produkty macierzowe – nazwane Infinibox G4 – które zapewniają 2-krotny wzrost wydajności w porównaniu z...

Karty graficzne GALAX Intros z serii Classic oparte na RTX 4070 SUPER i RTX 4070 Ti SUPER

GALAX wprowadził linię kart graficznych Classic opartą na kartach NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER i RTX 4070 SUPER. Karty te są...
Advertisment