Vision Pro: pierwszy komputer przestrzenny Apple jest już dostępny w przedsprzedaży


Pierwszy komputer przestrzenny Apple jest oficjalnie dostępny w przedsprzedaży w Stanach Zjednoczonych. Wizja Pro można teraz zamówić na stronie internetowej Apple za 3499 dolarów, co rozpoczyna nową erę, nad którą pracowano latami.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Vision Pro i jak go zamówić w przedsprzedaży.

Jak zamówić w przedsprzedaży Apple Vision Pro

Aby zamówić Vision Pro w przedsprzedaży, potrzebujesz iPhone’a lub iPada z funkcją Face ID. Kupując urządzenie, dwukrotnie zeskanujesz swoją twarz, aby Apple poznało informacje o rozmiarze Light Seal i opasek na głowę VIsion Pro. Podczas tego procesu będziesz dwa razy patrzeć w górę, w dół, w lewo i w prawo.

Możesz przejdź do aplikacji Apple Store na telefonie iPhone lub Vision Pro za 3499 USD. Pierwsze zamówienia przyjdą 2 lutego i możesz zdecydować się na dostawę lub odbiór w sklepie.

W pudełku Vision Pro otrzymasz garść różnych gadżetów:

Reklama
  • Opaska z dzianiną solo i opaska z podwójną pętelką — dają użytkownikom dwie opcje najlepszego dopasowania
  • Lekka pieczęć
  • 2x poduszki Light Seal
  • Osłona Apple Vision Pro na przód urządzenia
  • Ściereczka do polerowania (NIE jest to ta sama ściereczka do polerowania, którą Apple sprzedaje osobno, według Jasona Snella)
  • Bateria
  • Kabel ładujący USB-C
  • Zasilacz USB-C

Dodatkowo, jeśli nosisz okulary, po dokonaniu płatności będziesz musiał przedstawić ważną receptę od okulisty. Apple współpracuje z Zeissem, aby sprzedawać wkładki optyczne do Vision Pro:

  • Wkładki optyczne ZEISS — dostępne są czytniki 99 dolarów
  • Wkładki optyczne ZEISS — dostępne na receptę 149 dolarów

W tej chwili Vision Pro jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych. Apple twierdzi, że urządzenie zadebiutuje w innych częściach świata jeszcze w tym roku.

Prezentacje Apple Vision Pro

Jeśli nie jesteś gotowy wydać 3499 dolarów na Vision Pro, Apple zacznie oferować wersje demonstracyjne w sklepach 2 lutego. demonstracje będą trwały 25 minut i poinstruuj użytkowników, jak korzystać z Vision Pro, jakie treści i aplikacje są dostępne i nie tylko.

Od godziny 8:00 w piątek 2 lutego zapraszamy do zapisania się na wersję demonstracyjną Apple Vision Pro w lokalnym sklepie Apple Store. Demo będzie dostępne od piątku do weekendu według kolejności zgłoszeń. Nie możemy się doczekać, aż Cię tam zobaczymy.

Wersja 9to5Mac

Miałem okazję dwukrotnie zapoznać się z Vision Pro, raz na WWDC w czerwcu ubiegłego roku, a drugi w tym tygodniu w Nowym Jorku. Poniżej możesz przeczytać moje podsumowania:

TL; DR jest taki, że Vision Pro zachwycił mnie w obu moich demach. Oprogramowanie i sprzęt łączą się, tworząc najbardziej imponujące produkty w swojej kategorii. Nie mogę się doczekać, aż dostanę w swoje ręce Vision Pro w celu przeprowadzenia bardziej szczegółowych testów.

Czy zamawiasz w przedsprzedaży Vision Pro? Daj nam znać w komentarzach.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...

Tak, aplikacja YouTube próbuje teraz przejąć wygaszacz ekranu Apple TV

Jedną z najlepszych funkcji Apple TV jest bogata kolekcja wygaszaczy ekranu Antena. Gdy Apple TV będzie bezczynny przez kilka minut, system tvOS...

Fortnite pozwoli graczom ukryć wredne emotki

Fortnite we wtorek udostępni aktualizację zawierającą nowe ustawienie filtrujące emocje „konfrontacyjne”.. Aktualizacja v29.30 pozwoli graczom „nie widzieć” następujących emotek: „Śmiej się”, „Weź...
Advertisment