VIA wraca do pracy na targach Truck Show 2023


Firma VIA Technologies, Inc. ogłosiła dzisiaj, że powróci na Work Truck Week 2023 z gamą wiodących na rynku rozwiązań VIA Intelligent Automotive Solutions. Odbywające się w Indianapolis od 7 do 10 marca stoisko VIA znajduje się pod numerem 4821 w Indiana Convention Center.

W obliczu stale rosnącego zapotrzebowania na telematyczne systemy wideo, VIA Intelligent Automotive Solutions oferuje elastyczne, łatwe w instalacji produkty, które zapewniają widoczność pojazdów i kierowców w czasie rzeczywistym. Integrując analizę wideo i danych w czasie rzeczywistym, menedżerowie floty mogą usprawnić planowanie tras, zminimalizować opóźnienia i zapobiegać wypadkom. W połączeniu z mocą chmury zadania takie jak monitorowanie zużycia paliwa, optymalizacja tras i identyfikacja nieefektywności w łańcuchach dostaw mogą być wykonywane znacznie łatwiej i proaktywnie.

„Work Truck Show to doskonała platforma dla VIA do zaprezentowania inteligentnych rozwiązań motoryzacyjnych VIA” — powiedział Richard Brown, wiceprezes ds. marketingu międzynarodowego w firmie VIA Technologies. „Branża szybko wdraża telematykę wideo, aby usprawnić procesy zarządzania flotą, obniżyć koszty i poprawić bezpieczeństwo. Od lat nasze rozwiązania telematyki wideo okazują się bardzo skuteczne w wielu branżach i cieszymy się, że możemy pokazać, w jaki sposób mogą pomóc menedżerom flot osiągnąć swoje cele”.

VIA zaprezentuje szeroki wybór inteligentnych rozwiązań motoryzacyjnych VIA na targach Work Truck Show 2023. Najważniejsze z nich to:

  • System telematyki wideo VIA Mobile360 M800: wykorzystujący 1080p ADAS i kamery systemu bezpieczeństwa kierowcy, wraz z bogatą łącznością i wytrzymałą, ultrakompaktową konstrukcją, system jest idealny dla dużych pojazdów i dużych operacji transportowych na całym świecie.
  • VIA Mobile360 AI Dash Cam: dzięki funkcjom ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu, ostrzegania przed kolizją czołową i systemu bezpieczeństwa kierowcy opartego na sztucznej inteligencji, to kompaktowe urządzenie z dwiema kamerami umożliwia operatorom zapobieganie wypadkom, jednocześnie wykorzystując bogate dane telematyczne wideo w celu zwiększenia wydajności floty.

Rozwój telematyki wideo

Używanie kamer do usuwania martwych punktów nie jest nową koncepcją i jest obecnie powszechne, zwłaszcza w dużych ciężarówkach i innych pojazdach ciężkich, jednak to ledwie zarysowuje to, co mają do zaoferowania najnowsze rozwiązania. Systemy telematyki wideo, które łączą wysokiej jakości informacje zwrotne wideo, analizę danych w czasie rzeczywistym i funkcje bezpieczeństwa AI, stają się coraz bardziej widoczne w wielu sektorach przemysłu.
Funkcje te można dodatkowo udoskonalić, gdy zostaną umieszczone pod parasolem łączności w chmurze, usprawniając logistykę i modernizując organizacje. Na przykład operacje związane z dostawami komercyjnymi mogą być monitorowane znacznie dokładniej, co pozwala menedżerom flot na proaktywne podejście do konserwacji pojazdów, aby zapobiegać ryzyku uszkodzenia towarów, wadliwych pojazdów lub wypadków z udziałem personelu.

Rozwiązania wideotelematyczne to także skuteczny sposób na obniżenie kosztów ubezpieczenia. Dostarczając dowody wideo z wypadków lub sytuacji potencjalnie wypadkowych, menedżerowie flot mogą zapobiegać fałszywym roszczeniom i zapewnić, że ich kierowcy nie zostaną bezpodstawnie pociągnięci do odpowiedzialności w przypadku wystąpienia wypadków. Nie bez powodu są one coraz częściej wdrażane przez kluczowe firmy transportowe i transportowe, zarówno w przemyśle, jak i komercyjnie.

Reklama

Bezpieczeństwo przede wszystkim
Chociaż obniżenie związanych z tym kosztów i usprawnienie operacji ma bardzo duże znaczenie, głównym priorytetem zawsze będzie bezpieczeństwo kierowców i operatorów pojazdów, a także innych użytkowników dróg. Sztuczna inteligencja staje się kluczowym narzędziem w zmniejszaniu liczby wypadków, których można uniknąć, zwłaszcza z udziałem rozproszonych kierowców, wadliwych części oraz pieszych lub rowerzystów w martwych polach.

Wśród wielu innych atrakcji VIA zademonstruje swój najnowocześniejszy system bezpieczeństwa kierowcy, który może wykryć, czy kierowca lub operator pojazdu jest rozproszony, pali, rozmawia przez telefon lub jest zmęczony. Po zsynchronizowaniu z aplikacjami w chmurze, takimi jak VIA Fleet Cloud Management Portal, zapewnia mnóstwo bogatych danych behawioralnych, które mogą pomóc zidentyfikować możliwości dla ich dobrego samopoczucia i wydajności.

VIA na Work Truck Show 2023
Odwiedź VIA Technologies na Work Truck Show 2023 pod numerem 4821, aby dowiedzieć się więcej. Znajdź stronę wydarzeń Tutaj.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!