Vecna ​​z Dungeons & Dragons pojawia się w Dead by Daylight w kolejnym crossoverze


Martwy w świetle dziennym to gra pełna morderczych potworów, zarówno oryginalnych, jak i licencjonowanych z innych marek. Następny crossover jest trochę poza zwykłą sterówką z horroru — Martwy w świetle dziennym tworzy rozdział poświęcony niezwykle popularnej grze stołowej Lochy i smoki. Vecna, znany w grze jako Licz, będzie kolejnym zabójcą w grze. Do Vecny dołącza para elfich bardów, jeden mężczyzna i jedna kobieta, którzy będą służyć jako nowi Ocalali.

Behaviour Interactive ogłosiło crossover podczas wtorkowej transmisji rocznicowej gry, która obejmowała zajawki innych tytułów z tego samego uniwersum oraz nowy tryb rozgrywki 2 na 8.

Vecna ​​to potężny mag posiadający dostęp do szeregu zaklęć. Potrafi latać, przywoływać istoty widmowe, tworzyć magiczną rękę do manipulowania przedmiotami i rozpraszać magię. Podczas gdy większość Zabójców jest w środku Martwy w świetle dziennym skupiając się na rzucaniu toporami lub machaniu ostrzem, Vecna ​​używa magicznych zdolności, aby polować na Ocalałych. Na szczęście jest też dobra strona stawienia mu czoła jako wrogowi. Kiedy Vecna ​​jest Zabójcą, rozstawia skrzynie na mapie. Otwarcie ich rozpoczyna rzut kostką, a jeśli gracz będzie miał szczęście, może zdobyć część legendarnych łupów Vecny.

Z tych skrzyń można zdobyć Oko i Rękę Vecny. Oko Vecny zapewnia niewidzialność Ocalałym po opuszczeniu szafki, podczas gdy Ręka Vecny pozwala na teleportację pomiędzy szafkami. Jeśli wyrzucisz krytyczną porażkę, Zachowanie obiecuje, że wydarzy się coś strasznego – ale jeszcze nie wiemy co.

Wraz z niekontrolowanym sukcesem Wrota Baldura 3a także niedawne Film Dungeons & Dragonsciekawie jest widzieć, jak Dungeons & Dragons rozwija się jeszcze bardziej, dołączając do znakomitej obsady asymetrycznego horroru. Dziwniejsze rzeczyserial nieobcy powiązaniom z D&D, którego antagonista z czwartego sezonu opiera się na Vecnie, a nawet mają tę samą nazwę — więc może stworzy z nim specjalną więź Dziwniejsze rzeczy Martwy w świetle dziennym Zabijr, Demogorgon, który został podobnie nazwany na cześć potwora z D&D.

Zachowanie zapoczątkowało także kolejny licencjonowany rozdział, który będzie skrzyżowaniem z serią Castlevania. Nie wiemy, kto będzie Zabójcą lub Ocalałym, ale szczegółów możemy spodziewać się jeszcze tego lata. W strumieniu udostępniono również informację, że trzeci licencjonowany rozdział pojawi się przed końcem Martwy w świetle dziennymkolejną rocznicę.

Reklama

Dla fanów, którzy preferują oryginalne aspekty Martwy w świetle dziennymBehaviour udostępnił spojrzenie na inne gry z tego samego uniwersum. Obsada Franka Stone’a to rozgałęziona gra narracyjna od Do świtu deweloper Supermassive, podobny do Kamieniołom lub Antologia Dark Pictures. Tytuł gry w trybie współpracy dla dwóch graczy, tzw Co za mgła jest również przez krótki czas dostępny za darmo po zarejestrowaniu konta Behaviour i wygląda na znacznie ładniejszą i absurdalną wersję Królestwa Bytów.

The Lochy i smoki DLC pojawi się dzisiaj na serwerze testowym, a rozdział ukaże się na serwerach aktywnych 3 czerwca.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

YouTube Music umożliwia wyszukiwanie poprzez nucenie do telefonu z Androidem

W aplikacji YouTube Music na Androida dostępna jest funkcja, która będzie po części Shazamem i po części Twoim przyjacielem, gdy powiesz „hej, co...

9to5Mac Overtime 019: Spójrz na te ramki, stary

Jeff jest szefem produkcji treści wideo w 9to5. Początkowo dołączył do 9to5Mac w 2016 roku, tworząc filmy, solucje, poradniki, pisemne samouczki i...

Ława przysięgłych przyznaje Bungie zwycięstwo na mocy przełomowej decyzji przeciwdziałającej oszustwom

Wczorajsza decyzja jury przyznała Bungie (PDF) porządną sumę 63 210 dolarów. – powiedział doradca Bungie, James Barker, w oświadczeniu przesłanym e-mailem na...
Advertisment