V Rising: Secrets of Gloomrot jest już dostępne, Stunlock Studios publikuje informacje o nowej zawartościTO ŻYJE! Pierwsza duża aktualizacja zawartości V Rising, Secrets of Gloomrot, jest już dostępna JUŻ TERAZ! Buduj większy i lepszy niż kiedykolwiek wcześniej! Wielopoziomowe zamki dają ci nową i niezrównaną swobodę w tworzeniu legowisk wampirów twoich marzeń w naszym otwartym świecie mrocznej fantazji. Zbuduj solidną twierdzę wojenną, rozległą cytadelę z wieżami lub wspaniałą rezydencję!

POLUJ potężniejszych i bardziej zróżnicowanych wrogów niż kiedykolwiek, korzystając z szerokiej gamy nowej broni wojennej. Zwalniaj czarnoprochową śmierć za pomocą podwójnych pistoletów, graj w kata za pomocą potężnego wielkiego miecza i steruj piorunami i błyskawicami. Zmodyfikuj swoje zaklęcia za pomocą nowych klejnotów. Więc powstańcie z trumien, Wampiry! Zbierz swój klan i zagłębij się w zatrute doliny i pokryte bliznami po grzmotach szczyty Gloomrot!

Pozdrawiam Wampiry.

Po wielu poświęceniach, ohydnych eksperymentach i chwalebnych krwawych rytuałach szaleni czarnoksiężnicy z krypt Stunlock Studios z dumą przedstawiają naszą pierwszą dużą aktualizację zawartości: Secrets of Gloomrot.

W dniu premiery V Rising we wczesnym dostępie nasz projekt miał około 43 000 poprawek, a dziś ma ich ponad 57 000. Z dumą przedstawiamy wam ten pierwszy ogromny kamień milowy na naszej drodze do pełnego wydania V Rising. Nadal pracujemy nad rozwojem i nie jest to bynajmniej gotowy produkt, ale mamy nadzieję, że pokazuje to nasze zaangażowanie w wykorzystanie pełnego potencjału naszej nikczemnej gry o wampirach.

Reklama

Poniżej znajdziesz pełne informacje o łatce, zebrane i uporządkowane najlepiej, jak potrafimy. W tych 14 000 wersji można pominąć kilka drobiazgów tu i tam, ale powinno to dać solidne wyobrażenie o zmianach, których będziesz doświadczać.

Pamiętaj, że w informacjach o łatce BĘDĄ ZNAJDOWAĆ SPOILERY. Możesz chcieć uniknąć jakichkolwiek bardzo szczegółowych list zawartych tutaj, ale generalnie bardzo trudno będzie uniknąć zepsucia czegokolwiek.

Miłej lektury, udanych polowań i do zobaczenia w Gloomrot!

Ogólna optymalizacja
Kilka systemów w silniku zostało przerobionych i zrestrukturyzowanych, aby umożliwić wszystkie nowe funkcje w tej łatce, a także ogólnie poprawić wydajność i stabilność. Z powodu tych ogromnych zmian mogą pojawić się nowe rodzaje problemów z określonym sprzętem, ale ogólnie gra powinna działać lepiej na zdecydowanej większości konfiguracji.

Rozpoczynając/dołączając do gry po raz pierwszy, rozgrzewamy teraz kilka shaderów. Spowoduje to dłuższy czas ładowania podczas pierwszego uruchomienia. Ta zmiana powinna prowadzić do znacznie mniejszej liczby zacięć/zawieszeń podczas pierwszego spotkania z nową zawartością (jednostki, zaklęcia itp.).

Doświadczenie związane z łączeniem się z serwerami z wieloma graczami powinno zostać ulepszone ze względu na wiele optymalizacji dotyczących obiektów sieciowych. Teraz, kiedy łączysz się z serwerem, synchronizowanych jest mniej obiektów, dzięki czemu będziesz mógł szybciej rozpocząć grę.

Responsywność niektórych zaklęć i umiejętności została zmniejszona ze względu na usunięcie opóźnień klatek podczas reagowania na tworzenie lub niszczenie obiektów/zaklęć, dzięki czemu walka jest ogólnie bardziej płynna i responsywna.

Terytoria i wiele pięter
Gracze mogą teraz swobodnie budować klatki schodowe, co pozwala zbudować zamek na wielu piętrach. Gracze mogą zbudować do 3 pięter lub 4 pięter na obszarach, na których występują różnice wysokości terenu. Jest to domyślne ustawienie serwera, ale na serwerach prywatnych można je zwiększyć do 6 pięter.

Główne części świata zostały zaktualizowane o nową topologię, aby obsługiwać wiele pięter, a także nowy sposób przejmowania ziemi za pośrednictwem systemu Terytorium. Nie zajmujesz już ziemi, umieszczając poszczególne granice, ale zamiast tego zajmujesz cały region, umieszczając serce zamku na dostępnym miejscu. Aby kontynuować czytanie obszernej listy informacji o łatce, Przejdź tutaj.

Aby uzyskać najświeższe informacje o V Rising i być na bieżąco z wiadomościami z krypt, śledź nas poniżej!

Zapisz się do naszego newslettera: www.stunlock.com/newsletter
Dołącz do serwera Discord V Rising: discord.gg/VRising

V Rising Tiktok: www.tiktok.com/PlayVRising
V Rising Facebook: www.facebook.com/VRisingGame
V Rising na Twitterze: twitter.com/VRisingGame
V Rising Instagram: www.instagram.com/vrisinggame/

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Armored Core VI nie ma otwartego świata – dyrektor FromSoftware chciał odróżnić go od Elden Ring

Armored Core VI: Fires of Rubicon firmy FromSoftware i Bandai Namco Entertainment ma ukazać się latem tego roku – wielu fanów nie może...

YEYIAN ogłasza gamingowe komputery stacjonarne z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti

YEYIAN Gaming, wiodący światowy projektant i producent innowacyjnych, gotowych komputerów do gier, urządzeń peryferyjnych i komponentów komputerowych, z radością ogłasza wprowadzenie na rynek...

SK hynix rozpoczyna masową produkcję najwyższej w branży 238-warstwowej pamięci 4D NAND

Firma SK hynix Inc. ogłosiła dzisiaj, że rozpoczęła masową produkcję swojej 238-warstwowej pamięci 4D NAND Flash, po opracowaniu w sierpniu 2022 r., oraz...
Advertisment