Użytkownicy Apple Watch skarżą się na szybkie rozładowywanie baterii i przegrzewanie się w systemie watchOS 10.1


Pozornie pokrywa się z wydanie watchOS 10.1, wielu użytkowników Apple Watch skarży się na nietypowe problemy z rozładowywaniem baterii. Liczba z 9 do 5Mac czytelnicy skontaktowali się z nami, aby podzielić się informacją, że ich zegarki Apple borykają się z tym problemem…

Problem ten wydaje się być dość powszechny, ale nie dotyczy wszystkich użytkowników Apple Watch. Jednakże osoby dotknięte korzystają z szeregu różnych modele Apple Watcha. Dotyczy to starszych urządzeń, takich jak Apple Watch Series 4, a także najnowszych Apple Watch Series 9 i Apple Watch Ultra 2.

Dotknięci użytkownicy Apple Watch zgłaszają, że bateria zużywa się znacznie szybciej niż zwykle. Jeden użytkownik włączony Twitter tak twierdzi ich Apple Watch Series 9 przestał działać w 100% i przestał działać w ciągu zaledwie trzech godzin. Inny raporty użytkowników że bateria ich Apple Watch Series 7 rozładowała się o 25% w ciągu zaledwie 30 minut.

Jednocześnie wiele z tych osób twierdzi również, że ma problemy z ładowaniem zegarka Apple Watch z powodu widocznych problemów z przegrzaniem. W aplikacji Ustawienia użytkownicy widzą następujący komunikat: „Ładowanie zostało wstrzymane ze względu na temperaturę Apple Watch”. U niektórych osób powoduje to, że bateria zegarka Apple Watch faktycznie się rozładowuje, gdy jest podłączony do ładowarki.

A szybkie wyszukiwanie na Twitterze ujawnia skalę problemów z rozładowywaniem baterii Apple Watch. Od poniedziałkowej premiery systemu watchOS 10.1 napływają ciągłe skargi. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że problem występował w wersji beta systemu watchOS 10.1, a Apple go nie rozwiązał.

Reklama

Na Reddicie i forach wsparcia Apple pojawiło się również wiele skarg:

Apple nie skomentował tych problemów. Informacje o wydaniu systemu watchOS 10.1 firmy Apple nie wspominają o zmianach w żywotności baterii ani jej ustawieniach. Apple wypuściło pierwsza deweloperska wersja beta systemu watchOS 10.2 w czwartek, ale okaże się, czy ta aktualizacja rozwiąże problemy z żywotnością baterii.

Czy zauważyłeś gorszą pracę baterii zegarka Apple Watch od czasu aktualizacji do systemu watchOS 10.1? Czy napotkałeś jakieś problemy z przegrzaniem? Daj nam znać w komentarzach.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Na zdjęciu dysk SSD Corsair MP600 Micro M.2-2242

Corsair zaprezentował MP600 Micro, dysk SSD M.2 NVMe w formacie M.2-2242 (o długości 42 mm), który jest nieco większy od dysku MP600 Mini...

Recenzja EcoFlow Glacier: lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu zasilana energią słoneczną

Nie wiem, komu potrzebna jest zasilana bateryjnie lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu na kółkach, które można ładować za pomocą panelu słonecznego, ale...

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...
Advertisment