Użytkownicy Apple TV i HomePod mogą teraz zainstalować tvOS 17.3


Po wydaniu iOS 17.3, macOS Sonoma 14.3 i watchOS 10.3 Apple udostępnia także aktualizację tvOS 17.3 dla użytkowników Apple TV. Dostępna jest również aktualizacja oprogramowania HomePod, więc czytaj dalej, aby szczegółowo opisać, co nowego wnosi dzisiejsza aktualizacja.

tvOS 17.3 jest już dostępny

Dla użytkowników Apple TV, tvOS 17.3 nie oferuje zbyt wiele nowości poza jedną „nową” funkcją. W rzeczywistości Apple ponownie dodaje listę życzeń filmów i programów telewizyjnych iTunes po usunięciu tej funkcji tvOS 17.2. Dzieje się tak dlatego, że poprzednia aktualizacja nie tylko wprowadziła przeprojektowana aplikacja Apple TVale także wycofał aplikację iTunes Store.

Ponieważ jednak użytkownicy nadal mogą kupować filmy i programy telewizyjne za pośrednictwem aplikacji Apple TV, firma Apple zdecydowała się przywrócić listę życzeń wraz z aktualizacją.

W przypadku użytkowników HomePod Apple twierdzi, że oprogramowanie HomePod 17.3 (oparte na systemie tvOS) zawiera „ulepszenia wydajności i stabilności”. Innymi słowy, nie spodziewaj się żadnych nowych funkcji wraz z aktualizacją.

Możesz pobrać i zainstalować tvOS 17.3, wybierając Ustawienia > System > Aktualizacje oprogramowania na swoim Apple TV. Użytkownicy HomePoda mogą aktualizować swoje inteligentne głośniki za pomocą aplikacji Home na iPhonie lub iPadzie.

Reklama

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Mocowanie Tesli przypominało pedały Cybertruck z tą instalacją nitów

Chwila Film Aarona Casha opublikowany w serwisie X twierdzi, że jest to „35-sekundowa naprawa wycofania” zademonstrowana podczas wydarzenia „Cyber ​​Takeover” w Long Beach,...

Następna era Home Assistant zaczyna się teraz

Jak rozwiązać problem przekształcenia popularnej platformy inteligentnego domu, opartej na ideałach open source i otwartych standardów, w coś większego, co pozostanie wierne tym...

Dolphin wyjaśnia, dlaczego jego emulator GameCube i Wii nie będzie dostępny w App Store

Firma Apple niedawno zmieniła swoje zasady, zezwalając na korzystanie z emulatorów gier w App Store. Delta, jedna z podstawowych aplikacji do emulacji,...
Advertisment