Uzyskaj aż do 56% oszczędności na klawiaturach do gier i innych niesamowitych urządzeniach peryferyjnych do gier.


Skorzystaj z najnowszych ofert Amazona, gdzie znajdziesz kilka opcji na konsole i nie tylko

Rozpoczynamy weekend od zabójczych ofert na jedne z najlepszych urządzeń peryferyjnych do gier na rynku, zaczynając od bezprzewodowej klawiatury mechanicznej Razer BlackWidow V3 Mini Hyperspeed 65%, która jest teraz dostępna za jedyne 80 dolarów dzięki ogromnej 56-procentowej zniżce. Ten produkt zwykle kosztuje 180 dolarów, co oznacza, że ​​możesz zaoszczędzić 100 dolarów w postaci natychmiastowych oszczędności i korzystać z jednej z najlepszych klawiatur do gier, jakie Razer ma do zaoferowania. To urządzenie jest wyposażone w dotykowe i klikalne zielone przełączniki mechaniczne, podwójne nakładki na klawisze ABS, długotrwałą baterię, która wystarczy na 200 godzin, a także jedną z najlepszych i najbardziej przenośnych konstrukcji, jakie można dostać w 2023 roku.


Reklama
Razer BlackWidow V3 Mini HyperSpeed

80 dolarów 180 dolarów Zaoszczędź 100 dolarów

Bezprzewodowa mechaniczna klawiatura do gier Razer BlackWidow V3 Mini HyperSpeed ​​65% przeniesie Twoją grę na nowy poziom dzięki 200 godzinom pracy na baterii i innym wyjątkowym funkcjom.

W Pocketnow z przyjemnością przedstawiamy najlepsze oferty technologiczne, na jakie natrafiamy, dzięki czemu możesz zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy na swoich ulubionych produktach i zakupach, nie tracąc czasu na ich szukanie. Jednakże publikowane przez nas oferty są ważne w momencie publikacji naszych artykułów i zanim na nie trafisz, mogą one nie być już dostępne lub produkty mogą być niedostępne. Pamiętaj o tym, ponieważ nadal jesteśmy zaangażowani we współpracę z Tobą na rzecz Twojego portfela!

Kolejna doskonała klawiatura do gier jest dostępna jako Mechaniczna klawiatura do gier Corsair K70 PRO MINI WIRELESS RGB 60%. z 33-procentową zniżką i ceną 100 dolarów; to całkiem niezłe rozwiązanie do regularnej rozgrywki, ponieważ zawiera wymienne przełączniki klawiszy CHERRY MX Red, solidną aluminiową ramę i inne doskonałe funkcje.

Uzupełnij swoją konfigurację do gier nowym Bezprzewodowa mysz do gier Logitech G PRO X SUPERLIGHT, który teraz kosztuje 110 dolarów dzięki 31-procentowej zniżce. Ta mysz do gier zwykle kosztuje 160 dolarów, więc możesz zatrzymać 50 dolarów w kieszeni. Charakteryzuje się ultralekką konstrukcją, czujnikiem HERI 25K, rozdzielczością 25 600 DPI, pięcioma programowalnymi przyciskami i baterią o długiej żywotności. Wreszcie, Bezprzewodowa mysz do gier Corsair DARKSTAR RGB to kolejna opcja do rozważenia, ponieważ obecnie kosztuje 130 dolarów dzięki 15-procentowej zniżce i dodatkowej obniżce ceny o 15 dolarów za pośrednictwem kuponu na stronie. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą uzyskać więcej programowalnych przycisków w swojej myszy do gier, ponieważ ma ich łącznie 15. Otrzymujesz także do 80 godzin ciągłego odtwarzania.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Pierwszy zwiastun Furiosy zapowiada początek szalonej odysei

Mad Max: Na drodze gniewu działo się w nim wiele fantastycznych rzeczy, ale niewiele z nich zabłysnęło tak olśniewająco, jak twarda jak skała...

Najlepsza podklasa Barda, atuty i przewodnik po budowie BG3

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The Bard to rzucający oparty na wynikach,...

Najlepsza podklasa Kleryka BG3, atuty i przewodnik po budowie

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The Duchowny to klasa rzucająca, która włada...
Advertisment