Uzyskaj 50% oszczędności na nowym 98-calowym telewizorze Smart TV LED TCL Class S5 4K


Dzień zaczynamy od Zabójcze oszczędności dostępne na Amazon.com, gdzie jeden z największych telewizorów smart TCL stał się jeszcze atrakcyjniejszy dzięki szalonej 50-procentowej obniżce. W ramach tej oferty otrzymasz nowy, 98-calowy telewizor Smart TV LED 4K za jedyne 1998 USD. Zwykle kosztuje 4000 dolarów, więc natychmiastowe oszczędności wyniosą nieco ponad 2000 dolarów. Możesz także zabrać do domu dwójkę tych potężnych dzieci i założę się, że nie pożałujesz.


Telewizor LED TCL klasy S5 98 cali 4K

1998 dolarów 4000 dolarów Zaoszczędź 2002 USD

Telewizor LED Smart TV 4K LED klasy S5 firmy TCL oferuje jedne z najlepszych funkcji, jakie można uzyskać w nowym telewizorze Smart TV, ponieważ ten model na rok 2023 obejmuje częstotliwość odświeżania 120 Hz, Dolby Vision IQ, odtwarzanie HDR10+, Dolby Atmos, Motion Rate 480 Game Accelerator 240 i więcej.

W Pocketnow z przyjemnością przedstawiamy najlepsze oferty technologiczne, na jakie natrafiamy, dzięki czemu możesz zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy na swoich ulubionych produktach i zakupach, nie tracąc czasu na ich szukanie. Jednakże publikowane przez nas oferty są ważne w momencie publikacji naszych artykułów i zanim na nie trafisz, mogą one nie być już dostępne lub produkty mogą być niedostępne. Pamiętaj o tym, ponieważ nadal jesteśmy zaangażowani we współpracę z Tobą na rzecz Twojego portfela!

Reklama


98-calowy telewizor Smart TV LED klasy S5 firmy TCL działa w Google TV, dzięki czemu będziesz mieć dostęp do jednej z największych dostępnych galerii aplikacji, w której znajdziesz najpopularniejsze aplikacje do przesyłania strumieniowego i nie tylko. Będziesz także mógł cieszyć się doskonałą jakością obrazu i dźwięku dzięki obsłudze Dolby Vision, HDR Ultra i Dolby Atmos. Ten olbrzym ma także mnóstwo ciekawych funkcji, w tym technologię Motion Rate 480 MEMC Frame Insertion zapewniającą doskonałą klarowność ruchu oraz panel z częstotliwością odświeżania 120 Hz, dzięki któremu Twoje wrażenia z uprawiania sportu i gier będą jeszcze lepsze. A ponieważ mówimy o grach, dostępny jest także tryb automatycznej gry z AMD FreeSync Premium Pro zapewniający najniższe możliwe opóźnienie wejściowe i opóźnienia, co zapewnia doskonałą wydajność w grach, oraz Game Accelerator 240 zapewniający lepszą responsywność.


Inne świetne opcje dla tych, którzy chcą kupić nowy telewizor Smart TV

TCL QM8 Wyróżniony obraz

Możesz także zyskać ogromne oszczędności na innym ogromnym telewizorze Smart TV firmy TCL, ponieważ 85-calowy telewizor Smart TV QM8 mini-LED 4K jest teraz dostępny w cenie 1700 dolarów, co pozwala zaoszczędzić 700 dolarów na zakupie, ponieważ ten zły chłopiec zwykle kosztuje 2400 dolarów.


Znajdziesz tu również zastosowane 25-procentowe oszczędności 75-calowy inteligentny telewizor Sony X80K 4K UHD, teraz do zgarnięcia za jedyne 898 dolarów. Jest to doskonała opcja, jeśli jesteś fanem marki, a Sony produkuje doskonałe telewizory Smart TV, więc jest to również coś do rozważenia. Lub zdobądź Seria X77L z tym samym rozmiarem ekranu za 848 USD i zyskaj 15% oszczędności.

Oferta projektora XGIMI Horizon Pro 4K na Amazon

Wreszcie, dzięki bardzo ograniczonej czasowo ofercie, możesz także zdobyć nowość Projektor XGIMI Horizon Pro 4K za jedyne 999 dolarów. Ta opcja zwykle kosztuje 1699 USD, co oznacza, że ​​możesz uzyskać natychmiastowe oszczędności w wysokości 700 USD lub 41% zniżki. Najlepsze jest to, że otrzymujesz jeden klucz sprzętowy do transmisji strumieniowej XGIMI 4K bezpłatnie przy zakupie tego projektora. Pamiętaj tylko, aby mieć oba produkty w koszyku, w przeciwnym razie przegapisz ofertę.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Mocowanie Tesli przypominało pedały Cybertruck z tą instalacją nitów

Chwila Film Aarona Casha opublikowany w serwisie X twierdzi, że jest to „35-sekundowa naprawa wycofania” zademonstrowana podczas wydarzenia „Cyber ​​Takeover” w Long Beach,...

Następna era Home Assistant zaczyna się teraz

Jak rozwiązać problem przekształcenia popularnej platformy inteligentnego domu, opartej na ideałach open source i otwartych standardów, w coś większego, co pozostanie wierne tym...

Dolphin wyjaśnia, dlaczego jego emulator GameCube i Wii nie będzie dostępny w App Store

Firma Apple niedawno zmieniła swoje zasady, zezwalając na korzystanie z emulatorów gier w App Store. Delta, jedna z podstawowych aplikacji do emulacji,...
Advertisment