Uzupełnienie Sony PlayStation 5: dostępne w tktk


Jeśli w tym tygodniu czekałeś na kolejną szansę na zakup PlayStation 5, nadeszła kolejna okazja. Cel uzupełnił zapas PS5 z napędem dyskowym jest ponownie dostępny do kupienia do wyczerpania zapasów.

Patrząc na listę produktów, wydaje się, że Target nie wysyła przedmiotu na Twój adres domowy, ale raczej musisz wybrać opcję odbioru w sklepie. Gdy w sklepie zabraknie zapasów, prawdopodobnie będziesz musiał poczekać do następnego spadku zapasów, aby złożyć zamówienie.


Sony PlayStation 5

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Reklama

Flagowa konsola nowej generacji Sony, zaczynająca się od 399,99 USD. Największą różnicą między obydwoma modelami jest to, że Digital Edition może grać tylko w gry cyfrowe, podczas gdy PS5 za 500 USD zawiera napęd dysków, umożliwiający granie zarówno w gry cyfrowe, jak i fizyczne.

Och, w moim lokalnym Target są dostępne co najmniej trzy PS5.

Gdy już masz PS5, możesz rozważyć zakup dodatkowych akcesoriów, które nie są dołączone do konsoli, aby w pełni wykorzystać możliwości nowego gadżetu; obejmuje to dodatkowy kontroler DualSense.


DualSense

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kontroler zaprojektowany dla PS5, wyposażony w adaptacyjne wyzwalacze, wbudowany mikrofon i dotykowe technologie sprzężenia zwrotnego.

W tej chwili jest też mnóstwo gier na PS5, w tym Remake Demon’s Souls przez Bluepoint Games lub tytuły przebojów stron trzecich, takie jak Yakuza: Like a Dragon, Assassin’s Creed Valhalla, i Watch Dogs: Legion.


Remake Demon’s Souls

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Remake gry z 2009 roku Dusze Demona by FromSoftware, przebudowany od podstaw przez Bluepoint Games.

Polecam też kupowanie roczne członkostwo w PlayStation Plus, ponieważ korzyści z posiadania subskrypcji są świetne dla użytkowników PS5. Przede wszystkim zapewnia dostęp do Kolekcja PlayStation Plus, ekskluzywny dodatek dla posiadaczy PS5, który zapewnia dostęp do tytułów „definiujących generację”, które zostały pierwotnie wydane na PS4, w tym Bloodborne, Osoba 5, i Uncharted IV: Kres Złodzieja.


Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie co miesiąc bezpłatnych gier wraz z rabatami w PS Store.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Promocja Apple Card zapewnia zwiększony zwrot gotówki w wysokości 6% na stacjach ładowania Exxon, Mobil i EV

Firma Apple niedawno wprowadziła na rynek nowy Oferta Apple Cardumożliwiając posiadaczom kart zarobienie dodatkowej gotówki podczas tankowania lub ładowania samochodów. Oferta trwa do...

The best Netflix TV series of 2024 so far

The streaming landscape may be on the cusp of change, but in this kingdom of content, Netflix is still the supreme...

Nowe słuchawki Suunto w końcu pozwoliły mi docenić przewodnictwo kostne

Jako biegacz miejski nigdy nie zastanawiałem się zbytnio nad noszeniem słuchawek z redukcją szumów. W przeszłości eksperymentowałem z otwartymi słuchawkami, ale biegałem głównie...
Advertisment