Uzupełnienie Sony PlayStation 5: dostępne w tktk


Jeśli w tym tygodniu czekałeś na kolejną szansę na zakup PlayStation 5, nadeszła kolejna okazja. Cel uzupełnił zapas PS5 z napędem dyskowym jest ponownie dostępny do kupienia do wyczerpania zapasów.

Patrząc na listę produktów, wydaje się, że Target nie wysyła przedmiotu na Twój adres domowy, ale raczej musisz wybrać opcję odbioru w sklepie. Gdy w sklepie zabraknie zapasów, prawdopodobnie będziesz musiał poczekać do następnego spadku zapasów, aby złożyć zamówienie.


Sony PlayStation 5

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Reklama

Flagowa konsola nowej generacji Sony, zaczynająca się od 399,99 USD. Największą różnicą między obydwoma modelami jest to, że Digital Edition może grać tylko w gry cyfrowe, podczas gdy PS5 za 500 USD zawiera napęd dysków, umożliwiający granie zarówno w gry cyfrowe, jak i fizyczne.

Och, w moim lokalnym Target są dostępne co najmniej trzy PS5.

Gdy już masz PS5, możesz rozważyć zakup dodatkowych akcesoriów, które nie są dołączone do konsoli, aby w pełni wykorzystać możliwości nowego gadżetu; obejmuje to dodatkowy kontroler DualSense.


DualSense

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kontroler zaprojektowany dla PS5, wyposażony w adaptacyjne wyzwalacze, wbudowany mikrofon i dotykowe technologie sprzężenia zwrotnego.

W tej chwili jest też mnóstwo gier na PS5, w tym Remake Demon’s Souls przez Bluepoint Games lub tytuły przebojów stron trzecich, takie jak Yakuza: Like a Dragon, Assassin’s Creed Valhalla, i Watch Dogs: Legion.


Remake Demon’s Souls

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Remake gry z 2009 roku Dusze Demona by FromSoftware, przebudowany od podstaw przez Bluepoint Games.

Polecam też kupowanie roczne członkostwo w PlayStation Plus, ponieważ korzyści z posiadania subskrypcji są świetne dla użytkowników PS5. Przede wszystkim zapewnia dostęp do Kolekcja PlayStation Plus, ekskluzywny dodatek dla posiadaczy PS5, który zapewnia dostęp do tytułów „definiujących generację”, które zostały pierwotnie wydane na PS4, w tym Bloodborne, Osoba 5, i Uncharted IV: Kres Złodzieja.


Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie co miesiąc bezpłatnych gier wraz z rabatami w PS Store.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spoglądanie przez przezroczysty laptop Lenovo w przyszłość science-fiction

Rok po naprężeniu mięśni badawczo-rozwojowych za pomocą a składany laptop Lenovo, które rozszerzyło swój ekran za pomocą prostego naciśnięcia przycisku, powraca do tematu...

MWC 2024: ThinkPady Lenovo stają się szybsze i łatwiejsze w użyciu

Podczas Laptop ThinkBook z przezroczystym wyświetlaczem Lenovo, które zaprezentowało na MWC 2024, to tylko weryfikacja koncepcji, firma zapowiedziała także odświeżone wersje kilku ThinkPadów...
Advertisment