Uzupełnienie Sony PlayStation 5: dostępne teraz w Target


Po niespełna roku na rynku najnowsza konsola do gier Sony, PlayStation 5, stała się jednym z najbardziej poszukiwanych urządzeń. Przy ograniczonych dostawach i wysokim popycie trudno było spróbować zabezpieczyć jednostkę. Jeśli nadal chcesz kupić PS5 dla siebie lub ukochanej osoby, Target ma konsolę na stanie w tej chwili zarówno w wersji cyfrowej, jak i wersji ze stacją dysków.


PlayStation 5

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowa konsola nowej generacji Sony, zaczynająca się od 399,99 USD. Największą różnicą między obydwoma modelami jest to, że Digital Edition może grać tylko w gry cyfrowe, podczas gdy PS5 za 500 USD zawiera napęd dyskowy, umożliwiający granie zarówno w gry cyfrowe, jak i fizyczne.

Reklama

Jeśli masz szczęście kupić nową konsolę do gier Sony, mam kilka sugestii dotyczących dodatkowych elementów, które możesz chcieć kupić. Oczywiście prawdopodobnie będziesz chciał kupić kilka gier na nową konsolę. PS5 jest obecnie domem dla niektórych z najpopularniejszych tytułów, takich jak Assassin’s Creed Valhalla i remake na 2020 rok Dusze Demona, a także inne fajne gry, takie jak Spider-Man: Miles Morales, Bugsnax, i Sackboy: Wielka przygoda.


Remake Demon’s Souls

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Remake gry z 2009 roku Dusze Demona by FromSoftware, przebudowany od podstaw przez Bluepoint Games.


Assassin’s Creed Valhalla

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowszy Assassin’s Creed czy odkrywasz otwarte środowisko, które jest pełne Wikingów, mitologii nordyckiej i pięknych widoków.

Jeśli planujesz udostępnić tę konsolę rodzinie i chcesz grać w lokalne gry w trybie współpracy, dodatkowy kontroler to pozycja obowiązkowa.

Niektóre gry wymagają do grania subskrypcji online, więc subskrypcja PlayStation Plus to dobry zakup. Ale nie płacisz tylko za granie w większość gier (z wyjątkiem tytułów free-to-play) online, ponieważ użytkownicy PS5 z aktywną subskrypcją PS Plus mają również dostęp do cyfrowej biblioteki klasyków PS4 dzięki Kolekcja PlayStation Plus.


DualSense

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kontroler zaprojektowany dla PS5, wyposażony w adaptacyjne wyzwalacze, wbudowany mikrofon i dotykowe technologie sprzężenia zwrotnego wewnątrz kontrolera.


Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie co miesiąc bezpłatnych gier wraz z rabatami w PS Store.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

COLORFUL wprowadza na rynek laptop do gier EVOL X15 AT

Colorful Technology Company Limited, profesjonalny producent kart graficznych, płyt głównych, wszechstronnych rozwiązań do gier i multimediów oraz wysokowydajnych pamięci masowych, ogłasza globalną premierę...

MSI prezentuje flagowy dysk SSD Spatium M570 PRO z rozwiązaniami chłodzącymi FROZR i FROZR+

Powtarzającym się trendem w Computex było wprowadzanie na rynek flagowych dysków SSD NVMe 5. generacji i rozwiązań chłodzących wymaganych do osiągnięcia ich potencjału,...

Exploit macOS wykryty przez Microsoft może ominąć ochronę systemu

Apple wprowadził System Integrity Protection (SIP) z OS X El Capitan w 2015 roku i zasadniczo dodaje wiele warstw zabezpieczeń, które blokują aplikacjom...
Advertisment