Uzupełnienia Xbox Series X i Series S: dostępne teraz w Microsoft


Jeśli masz trudności ze znalezieniem konsoli Xbox Series X lub Series S, masz kolejną szansę na zakup. Bezpośrednia witryna internetowa firmy Microsoft uzupełniła zapasy obu konsol nowej generacji firmy Microsoft Xbox Series X i Seria S. Podobnie jak inne gadżety do gier wydane pod koniec ubiegłego roku, te konsole są ekstremalnie trudne kupić, ale jeśli będziesz działać szybko, możesz go złapać już teraz.


Xbox Series X / S

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Xbox Series X to flagowa konsola Microsoftu, służąca jako najpotężniejsza (i największa) opcja, która kosztuje 499,99 USD. Podczas gdy seria S za 299,99 USD ma na celu płynną wydajność 1440p, seria X koncentruje się na szybkiej rozgrywce w rozdzielczości 4K.

Reklama

Jeśli jesteś nowy w rodzinie konsol Xbox, Antonline ma atrakcyjny pakiet dla serii S.. Za 405 USD otrzymujesz konsolę Series S, dodatkowy kontroler oraz trzy miesiące Xbox Game Pass Ultimate.

Jeśli zabezpieczasz dowolną konsolę i zastanawiasz się, co kupić dalej, możesz pomyśleć o tym, jakie gry dodać do swojej biblioteki. Niektóre z najgorętszych tytułów dostępnych obecnie na Xbox to Yakuza: Like a Dragon. Oczywiście, jeśli chcesz uzyskać masę huku za swoją złotówkę, zdecydowanie sugeruję zakup subskrypcji Xbox Game Pass do konsoli lub Game Pass Ultimate. Ale zdecydowanie sugeruję Xbox Game Pass Ultimate, ponieważ zawiera dodatkowe korzyści, w szczególności członkostwo w Xbox Live Gold.


Xbox Game Pass Ultimate (trzymiesięczna subskrypcja)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Xbox Game Pass Ultimate to subskrypcja, która łączy Xbox Game Pass i Xbox Live Gold w jeden pakiet. Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mają również dostęp do usługi gier w chmurze Microsoft xCloud, która jest kompatybilna tylko z urządzeniami z systemem Android.

Radzę również kupić plik dodatkowy kontroler jeśli grasz w grę w lokalnym trybie współpracy z przyjacielem lub członkiem rodziny. Jeśli chodzi o dodatkową przestrzeń dyskową, obie konsole mają raczej ograniczone miejsce: 512 GB w serii S, 1 TB w przypadku X. Możesz kupić Karta rozszerzeń SSD, która jest dostępna tylko w 1 TBi jest bardzo drogi, kosztuje 220 USD.

Jeśli planujesz pobrać starsze gry, które nie wykorzystują w pełni sprzętu nowej generacji i nie chcą wyczerpać ograniczonej przestrzeni dyskowej SSD, możesz pobrać zewnętrzny dysk twardy.


Nowy kontroler Xbox

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nowy kontroler Xbox firmy Microsoft ma przycisk udostępniania i port ładowania USB-C, jeśli używasz opcjonalnego akumulatora.


Rozszerzenie Seagate 1 TB NVMe SSD do konsoli Xbox Series X / S

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Dysk SSD NVMe SSD firmy Seagate to urządzenie, którego potrzebujesz, jeśli Twoja kolekcja gier Xbox Series X / S staje się coraz większa. W przeciwieństwie do standardowych zewnętrznych dysków USB, ten jest wystarczająco szybki, aby uruchomić wszystkie najnowsze gry.


| Zdjęcie: Seagate

Seagate Game Drive do zewnętrznego dysku twardego Xbox 4 TB

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Dysk twardy o pojemności 4 TB jest idealny do przechowywania starszych gier Xbox, jeśli planujesz grać w nie na konsoli Xbox Series X / S. Zawiera również dwumiesięczną wersję próbną Xbox Game Pass Ultimate.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Francesca ma najbardziej romantyczną fabułę w Bridgerton

Podczas gdy jej rodzeństwo staje się ogromne, rozległe historie miłosneWłaściwie Francesca Bridgerton (Hannah Dodd) po cichu wygrywa grę w związku. Szósta...

Tylko dzisiaj samonagrzewający się kubek Ember Mug 2 jest przeceniony o prawie połowę

Bez kawy wielu z nas prawdopodobnie przestałoby istnieć. Jest to prawdopodobnie jedno z naszych najważniejszych narzędzi zwiększających produktywność, dlatego osobiście uważam, że...

Oto najlepsze etui M4 na iPada Pro zapewniające ochronę, styl i nie tylko

Nowy iPad Pro M4 firmy Apple to najdroższy iPad jaki kiedykolwiek stworzono, choć jego ultracienka i lekka konstrukcja jest tak piękna, istnieje duża...
Advertisment