Usługa przeciwdziałania nękaniu Block Party opuszcza Twittera w związku ze zmianami w interfejsie API


Block Party, usługa przeciwdziałająca nękaniu, zaprojektowana w celu zwalczania obraźliwych treści na Twitterze, to najnowsza aplikacja innej firmy, która opuszcza platformę w świetle zablokowania przez Twittera większości dostępu do API za zaporą płatną. Ogłoszony w A post na blogu zeszłej nocy narzędzia Block Party do przeciwdziałania nękaniu na Twitterze zostały natychmiastowo zawieszone na czas nieokreślony z programistami twierdząc że zmienia się na Ceny API Twittera (która zaczyna się od 100 USD miesięcznie) „uniemożliwiły kontynuację produktu Block Party na Twitterze w obecnej formie”.

Zablokuj imprezęUsługi firmy pozwoliły użytkownikom zautomatyzować wiele moderacji na Twitterze, z funkcjami filtrowania i blokowania list, które automatycznie blokują konta, które lubią lub retweetują posty, z którymi nie chcesz się wiązać. Firma powiedziała, że ​​wszystko z jej usługi Twitter — w tym obie bezpłatny I premia funkcje konta — przestaną działać dzisiaj, 31 maja, a użytkownicy będą mogli uzyskać dostęp do archiwum tylko do odczytu ich folderów blokad i list zablokowanych do 30 czerwca.

„Jesteśmy załamani, że nie będziemy w stanie pomóc chronić Cię przed nękającymi i spamerami na platformie, przynajmniej na razie”, powiedział Block Party w poście na blogu. w FAQ dotyczące przerwy, firma dodała: „Bardzo się staraliśmy pozostać na platformie i nadal mamy nadzieję, że wrócimy w przyszłości. Bardzo nam przykro z powodu jakiegokolwiek wpływu, jaki to zakłócenie może mieć na Twoje bezpieczeństwo lub korzystanie z Twittera”.

Block Party zauważa, że ​​chociaż jej flagowy produkt Twittera ma przerwę, firma wciąż rozwija dodatkowe usługi, takie jak nowe rozszerzenie przeglądarki Privacy Party. Privacy Party może służyć do ograniczania nękania, cyberstalkingu, podszywania się pod inne osoby i oszustw na kontach w mediach społecznościowych i jest dostępna dziś w alfie dla obecnych użytkowników Block Party.

Block Party i wiele innych aplikacji Twittera innych firm opierało się na bezpłatnym dostępie API platform mediów społecznościowych, który był ograniczony do 1500 tweetów i skutecznie zastąpiony płatnym poziomem podstawowym wcześniej w tym roku. Nowy podstawowy poziom umożliwia kontom publikowanie 3000 tweetów za 100 USD miesięcznie (co może nie być wystarczające w przypadku wielu usług innych firm non-profit), podczas gdy niektóre plany na poziomie przedsiębiorstwa podobno kosztują tyle, ile 42 000 $ miesięcznie.

Wcześniej w tym miesiącu Twitter musiał odwrócić kurs i robić wyjątki dla usług pogodowych, ratunkowych i transportowych, które zostały do ​​tego zmuszone opuścić platformę ze względu na wysoki koszt nowych poziomów API.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Francuski organ ds. konkurencji dokonał nalotu na biura Nvidii

W tym tygodniu krajowe władze ds. konkurencji dokonały nalotu na biura Nvidii we Francji, według raportu z Dziennik Wall Street. Choć francuska...

Shure wprowadza na rynek mikrofon SM7B ze zintegrowanym przedwzmacniaczem Cloudlifter

Każdemu, kto chciał kupić słynny mikrofon dynamiczny Shure SM7B, ulubiony wśród muzyków, podcasterów i streamerów, natychmiast zaoferowano pakiet z przedwzmacniaczem Cloudlifter firmy Cloud....

Genshin Impact 4.1 dodaje funkcję zawieszania zadań

Twórcy Uderzenie Genshina po cichu zrobił mały krok w kierunku rozwiązania głównych frustracji graczy związanych z grą. We wtorek...
Advertisment