Uruchomienie wczesnego dostępu do Legionu samobójców Rocksteady zostało już wyłączone


Pierwsza duża gra Rocksteady Studios od prawie dziesięciu lat ma trudny początek. Gracze, którzy mieli wcześniejszy dostęp do Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości rozpoczęli grę w poniedziałek i spotkała ich wielka niespodzianka: po pierwszym zalogowaniu się ukończyli pełną historię.

Ten ogromny błąd, który prawdopodobnie odblokowywał pewne funkcje gry i otwierał zalew spoilerów fabularnych, zmusił Rocksteady do szybkiego przełączenia gry w tryb offline w celu przeprowadzenia prac konserwacyjnych. NA Konto Rocksteady X dla Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości, deweloper stwierdził, że „jest świadomy, że wielu graczy doświadcza obecnie” tego problemu. Ponieważ błąd działa, gra będzie niedostępna.

„Spodziewamy się, że zajmie to kilka godzin i zostanie zaktualizowany, gdy będziemy mieli więcej informacji” – powiedział deweloper. “Przepraszamy za niedogodności.”

Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości to gra dostępna zawsze onlineco oznacza, że ​​nawet w część gry dla jednego gracza nie da się grać.

Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości oficjalna premiera odbędzie się 2 lutego, ale klienci, którzy zamówili w przedsprzedaży wersję Deluxe Edition na PlayStation 5, komputery PC z systemem Windows lub Xbox Series X, otrzymają do 72 godzin wcześniejszego dostępu do gry.

Wydaje się, że ten okres wczesnego dostępu spowodował jeszcze większy smutek Rocksteady, gdy rozeszła się wieść, że wydawca Warner Bros. Games nie udostępnił mediom kodu recenzyjnego przed premierą. Publikacje typu IGN opublikował artykuły przez weekend, zauważając, że wydawca zdecydował się nie wysyłać kodu recenzyjnego do czasu uruchomienia serwerów gry — lub wcale, w przypadku IGN, który prowadził negatywnie nastawiona zapowiedź gry przed startem. Polygon również nie otrzymał wcześniej kodu recenzji Legion samobójcówuruchomienie.

Reklama

Podróż Rocksteady do zabrania Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości życie było wyzwaniem, nękanym przez opóźnienia, główne przecieki fabularnekrytyka gry Koncentracja na trybie wieloosobowym z usługą na żywooraz niepożądane odrodzenie niektórych postaci z gier Batman Arkham.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

ASRock przedstawia karty graficzne z serii Radeon RX 7900 GRE

ASRock, wiodący światowy producent płyt głównych, kart graficznych i mini komputerów PC, wprowadził dziś na rynek nowe karty graficzne z serii Steel Legend...

Cozy Bear i inne APT zmieniają taktykę wraz ze wzrostem wykorzystania chmury

Podmioty zagrażające powiązane z państwem rosyjskim zmieniają swoją taktykę w miarę migracji coraz większej liczby organizacji do infrastruktury opartej na chmurze, ale dobra...

Sharkoon przedstawia nowy podświetlany wentylator PWM 120 mm Rebel F50 o wysokim zakresie obrotów

Sharkoon Technologies to międzynarodowy dostawca wysokiej jakości, wydajnych podzespołów i urządzeń peryferyjnych do komputerów PC, który obecnie poszerza swoją ofertę wentylatorów chłodzących do...
Advertisment