Uruchom system Windows na iPhonie, iPadzie i komputerze Mac, korzystając z aplikacji Windows


Chociaż nie możesz biegać Okna Poprzez Obóz dla rekrutów na Apple Silicon komputery Mac, nadal istnieje kilka sposobów uruchamiania aplikacji Windows na komputerach Mac. Ale teraz możesz zrobić to samo również na iPhone’a I iPadakorzystając z nowej oficjalnej aplikacji dla systemu Windows.

Microsoftu nowa aplikacja – obecnie dostępna w wersji beta – umożliwia zdalne uruchomienie komputera z systemem Windows i przesyłanie strumieniowe danych wyjściowych do urządzenia Apple…

Uruchom system Windows na komputerze Mac, iPadzie i iPhonie

W przypadku komputerów Mac z procesorem Intel można użyć funkcji Boot Camp firmy Apple, aby bezpośrednio zainstalować system Windows na komputerze Mac, uruchamiając go równolegle z systemem macOS. Nie jest to możliwe na komputerach Mac Apple Silicon.

Nadal istnieje wiele różnych sposobów uruchamiania aplikacji Windows na komputerze Mac, w tym Pulpit Parallels I Krzyżowanie. Ale nowa aplikacja dla systemu Windows zapewnia te same możliwości także na iPhonie i iPadzie – a także w wersji internetowej.

Aplikacja umożliwia dostęp do jednego lub większej liczby fizycznych i wirtualnych komputerów z systemem Windows. Centrum systemu Windows raporty.

Microsoft wprowadza „aplikację Windows” na iOS i Internet, umożliwiającą użytkownikom dostęp do komputera z systemem Windows w chmurze z dowolnego miejsca.

Aplikacja jest dostępna w wersji zapoznawczej już teraz i umożliwia połączenie komputera z systemem Windows 365, pulpitem wirtualnym platformy Azure lub komputerem Microsoft Dev Box […]

Nowa aplikacja działa jak konfigurowalny ekran główny, który zawiera wszystkie aktualne usługi Microsoft Cloud PC, a także połączenia pulpitu zdalnego i protokołu RDP. Obsługuje konfiguracje z wieloma monitorami, niestandardowe rozdzielczości wyświetlania, dynamiczne rozdzielczości i skalowanie wyświetlania, przekierowywanie urządzeń peryferyjnych i wiele więcej.

Reklama

Chociaż raport ten nie wspomina o komputerze Mac, Ogłoszenie Microsoftu potwierdza wsparcie.

Aplikacja Windows jest dostępna dla systemów Windows, macOS, iOS i iPadOS oraz przeglądarek internetowych.

Opcja systemu Windows jest prawdopodobnie przeznaczona dla użytkowników komputerów PC, którzy potrzebują okazjonalnego dostępu do mocniejszej maszyny lub chcą dzielić się korzystaniem ze zdalnej maszyny z innymi.

Uzyskiwanie dostępu

Ponieważ aplikacja jest w fazie beta, dostęp można uzyskać tylko za pośrednictwem Lot testowy – a Microsoft twierdzi, że dostęp do komputerów Mac, iOS i iPadOS odbywa się na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.

Podczas podglądu używamy Lot testowy firmy Apple, która ma limit pojemności. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Jeśli zostaniesz zaakceptowany do wersji zapoznawczej z TestFlight, możemy nie być w stanie zapewnić Twojej dostępności przez cały okres jej obowiązywania. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, możemy zmieniać uczestników, aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców testujących, więc jeśli obecnie nie ma wystarczającej liczby miejsc, być może uda się dołączyć do wersji zapoznawczej w późniejszym terminie.

Możesz znajdź instrukcje tutaj.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Pierwszy zwiastun Furiosy zapowiada początek szalonej odysei

Mad Max: Na drodze gniewu działo się w nim wiele fantastycznych rzeczy, ale niewiele z nich zabłysnęło tak olśniewająco, jak twarda jak skała...

Najlepsza podklasa Barda, atuty i przewodnik po budowie BG3

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The Bard to rzucający oparty na wynikach,...

Najlepsza podklasa Kleryka BG3, atuty i przewodnik po budowie

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The Duchowny to klasa rzucająca, która włada...
Advertisment