Uruchamia aplikację do robienia notatek na komputerze Mac


Aplikacja Notability do robienia notatek właśnie została uruchomiona na komputerze Mac. Deweloper Ginger Labs obiecuje te same zaawansowane funkcje, co ich najlepiej sprzedająca się aplikacja na iPada, dzięki wykorzystaniu technologii Apple Mac Catalyst.

Ta nowa wersja jest zoptymalizowana pod kątem pełnego wykorzystania większego rozmiaru ekranu, klawiatury i szybkości komputera Mac. Notability na Macu można pobrać bezpłatnie dla obecnych klientów iPada i iPhone’a.

Rozpoznawalność na Macu obejmuje teraz popularne funkcje, takie jak:

  • Wykrywanie kształtów
  • Ulubione narzędzia
  • Tła papieru
  • Obsługa Apple Pencil za pomocą Sidecar
  • Planery cyfrowe, rozpoznawanie pisma ręcznego, naklejki, konwersja matematyczna i inne dostępne w sklepie Notability Shop.

Obecni użytkownicy Notability na iPadzie mogą pobrać nowego Maca wersja za darmo w Mac App Store. Nowi użytkownicy mogą kupić aplikację po obniżonej cenie 3,99 USD przez ograniczony czas (zwykle 8,99 USD) i cieszyć się nią na swoim Macu, iPadzie i iPhonie za jeden zakup.

Ta aplikacja umożliwia łączenie pisma odręcznego, zdjęć i pisania w jednej notatce, aby ożywić projekty. W Notability można dodawać i opisywać pliki PDF. Dzięki obsłudze iCloud możesz zachować porządek i być na bieżąco, gdziekolwiek jesteś: w domu, w biurze lub w podróży.

Projekt Mac Catalyst został wprowadzony w 2019 roku w WWDC. Umożliwia programistom łatwe przenoszenie aplikacji iOS / iPadOS na komputery Mac. Technologia Catalyst pomaga programistom tworzyć jeszcze bardziej zaawansowane wersje aplikacji i korzystać z większego ekranu, uruchamiając je w natywnej rozdzielczości komputera Mac.

Możesz znaleźć wersję Notability dla komputerów Mac tutaj.

Reklama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Na zdjęciu dysk SSD Corsair MP600 Micro M.2-2242

Corsair zaprezentował MP600 Micro, dysk SSD M.2 NVMe w formacie M.2-2242 (o długości 42 mm), który jest nieco większy od dysku MP600 Mini...

Recenzja EcoFlow Glacier: lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu zasilana energią słoneczną

Nie wiem, komu potrzebna jest zasilana bateryjnie lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu na kółkach, które można ładować za pomocą panelu słonecznego, ale...

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...
Advertisment