Uroczystości Apple Pride obejmują playlisty Madonny i LGBTQIA+


Przed nami obchody Apple Pride Miesiąc Dumy w czerwcu są kontynuowane. Firma rozpoczęła sprawę nowy pasek Apple Watch I tarcza zegarkai ogłosiła dziś nowe treningi z listami odtwarzania muzyki LGBTQIA+ „artystów i sojuszników”.

W kategorii sprzymierzeńców znajduje się Artysta Spotlight na Madonnę, którą Apple opisuje jako długoletnią działaczkę społeczną…

Firma mówi reflektor Madonny będzie dostępny 5 czerwca.

Aby uczcić Pride, Apple Fitness+ wprowadza nowe treningi i medytacje, które rzucą światło na społeczność LGBTQ+, a także nowy Artist Spotlight z muzyką wieloletniej działaczki społecznej i sojuszniczki Madonny.

Seria Artist Spotlight — która dedykuje całą listę ćwiczeń jednemu artyście — rozszerza się o nowe treningi z muzyką Madonny. W poniedziałek, 5 czerwca, nowe treningi z muzyką piosenkarza będą dostępne w różnych typach treningów, w tym HIIT, Wioślarstwo, Kolarstwo, Core, Bieżnia, Siła, Taniec i Joga.

The AppleFitness+ instruktorzy będą wchodzić w ducha rzeczy, nosząc stroje z motywem Madonny. Specjalne podziękowania dla Tyrella Désean, który będzie prowadził trening rowerowy w sukni ślubnej (tak jak Ty).

Energia i tematyka każdego treningu są inspirowane wpływem Madonny na samoakceptację i integrację w muzyce, kulturze i stylu. Playlista muzyczna w każdym treningu zawiera hity z każdej dekady jej kariery, począwszy od lat 80. XX wieku, a skończywszy na 2010 roku.

Każdy trener prowadzący treningi będzie ubrany w jedną z legendarnych stylizacji piosenkarki. Podczas treningu na rowerze trener Fitness+, Tyrell Désean, zachęca użytkowników do wyrażania siebie, nosząc białą koronkową suknię ślubną inspirowaną pamiętnym stylem artystki z gali MTV Video Music Awards w 1984 r. i hitem „Like a Virgin”. Podczas treningu wioślarskiego trenerka Fitness+, Anja Garcia, celebruje przemianę artystki i odkrywa ją na nowo na przestrzeni dziesięcioleci, jednocześnie oddając cześć jej kultowej modzie w teledysku „Material Girl”.

W siedmiu nowych treningach i medytacjach wystąpią artyści i sojusznicy LGBTQIA+.

Od poniedziałku, 29 maja, Fitness+ będzie dalej świętować Miesiąc Dumy w czerwcu, wprowadzając siedem nowych treningów i medytacji, które oddają cześć społeczności LGBTQ+ […] szerząc przesłanie o inkluzywności i akceptacji dla wszystkich. Treningi będą również wyposażone w specjalne oświetlenie Pride inspirowane tęczową flagą.

Trener Fitness+, Christian Howard, prowadzi nową medytację o kultowych liderach, którzy zjednoczyli społeczności w obronie równych praw.

Reklama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Lian Li przedstawia GALAHAD II TRINITY AIO i UNI FAN

Lian Li zaprezentował również nowe portfolio rozwiązań all-in-one (AIO) do chłodzenia cieczą oraz nowe wentylatory. Nazywana serią GALAHAD II TRINITY obejmuje trzy...

Lian Li przedstawia nowe modułowe obudowy O11, koncepcyjną obudowę siatkową i obudowę na komputer stacjonarny

2023. Istnieją trzy obudowy, które Lian Li prezentuje: O11D EVO XL, O11D EVO RGB, O11 Vision i SUP 01. Zaczynając od O11D EVO...

ENDORFY wprowadza na rynek obudowy komputerowe Arx 700 Air i Arx 700 ARGB

Właśnie ukazała się nowa seria obudów PC ENDORFY Arx 700 Air i Arx 700 ARGB, opracowana z myślą o graczach, twórcach i entuzjastach...
Advertisment