Urban Outfitters sprzeda Ci iPoda w stylu vintage za 350 dolarów z okazji 22. rocznicy powstania urządzenia


Jeśli szukasz iPoda w 2023 roku, nie szukaj dalej niż Urban Outfitters. W ciągu ostatniego tygodnia sprzedawca detaliczny to zrobił najwyraźniej zaczął sprzedawać różne modele iPodów w ramach inicjatywy „vintage retro tech”… i wydaje się, że wyprzedają się pomimo wygórowanych cen.

Jak zauważył Pytający z Filadelfii te „zabytkowe” iPody sprzedawane przez Urban Outfitters wydają się być dość popularne. Sprzedawca na przykład wyprzedał swoje produkty dostawa iPodów mini, który sprzedawano po 199 dolarów za sztukę. Dla porównania, iPod mini kosztował 99 dolarów, kiedy został wprowadzony na rynek przez firmę Apple w lutym 2005 roku.

W chwili publikacji tej historii iPod Color (4. generacji), iPod (4. generacji) i iPod classic (5. generacji). “Spieszyć się! Już ich prawie nie ma!” – ostrzega Urban Outfitters w listach produktów. Cena? Świetne 349,99 dolarów.

Urban Outfitters nawiązał współpracę z firmą Retrospekt, aby pozyskać i odnowić te iPody. W obronie ceny 349,99 dolarów, tył ze stali nierdzewnej wydaje się być w szokująco dobrym stanie. iPody zostały również zaktualizowane tak, aby były wyposażone w pamięć flash, zamiast obracać się tak mocno, jak kiedyś Apple.

Oto opis produktu iPoda classic sprzedawanego przez Urban Outfitters:

Wprowadzony po raz pierwszy w 2001 roku iPod jest kwintesencją odtwarzacza MP3, a to urządzenie piątej generacji (2007) stanowi idealne połączenie wzornictwa nowego tysiąclecia z nowoczesnymi funkcjami.

Te iPody zostały wyposażone w zupełnie nową baterię i 128 GB pamięci flash, dzięki czemu będziesz mieć mnóstwo miejsca na wszystkie swoje ulubione albumy w szybszym i solidniejszym opakowaniu. Każdy iPod jest wyposażony w oryginalny kabel synchronizacyjny Apple i słuchawki.

Reklama

Liczba z użytkowników Twittera wyrazili swoje niezadowolenie, gdy Urban Outfitters twierdzili, że iPod jest dziełem technologii „vintage i retro”. Decyzję pozostawiam Państwu, czy są to prawidłowe przymiotniki, których można użyć przy opisywaniu iPoda w 2023 roku.

Moment premiery Urban Outfitters zbiega się z 22. rocznicą wprowadzenia na rynek pierwszego iPoda 23 października 2001 r. Nie widzę lepszego sposobu na uczczenie tej rocznicy (i kapitalizmu) niż wydanie ogromnej sumy pieniędzy na iPoda klasyczny.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsza podklasa Barbarzyńców BG3, atuty i przewodnik po budowie

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The Barbarzyńca to klasa walcząca w zwarciu,...

Plotka: nowy przycisk akcji pojawi się w całej ofercie iPhone’a 16

Przycisk Akcja po raz pierwszy zaprezentowany w iPhonie 15 Pro może stać się potężniejszy i rozszerzyć się na nowe urządzenia w przyszłym roku....

Pierwszy zwiastun Furiosy zapowiada początek szalonej odysei

Mad Max: Na drodze gniewu działo się w nim wiele fantastycznych rzeczy, ale niewiele z nich zabłysnęło tak olśniewająco, jak twarda jak skała...
Advertisment