UPDF to edytor plików PDF wykorzystujący sztuczną inteligencję dla komputerów Mac M3 MacBook Pro i iMac oraz iPhone’a i iPada (63% zniżki)


Firma Apple właśnie wypuściła nowe, potężne MacBooki Pro i komputery iMac M3, a firma UPDF jest gotowa wykorzystać tę wydajność. UPDF to edytor plików PDF zintegrowany ze sztuczną inteligencją na rynku, a z jego niesamowitych funkcji możesz korzystać także na iPhonie i iPadzie. UPDF to zawsze mądra inwestycja, a czytelnicy 9to5Mac mogą to zrobić teraz zaoszczędź 63% zniżki w ramach Wielkiej Wyprzedaży z okazji Czarnego Piątku Superace Software Technology!

Edytor PDF zintegrowany ze sztuczną inteligencją

UPDF zawsze był fantastycznym edytorem plików PDF dla iPhone’a, iPada i komputera Mac. Funkcje plików PDF, takie jak adnotacje, edycja, konwertowanie, optyczne rozpoznawanie znaków (OCR), ochrona, wypełnianie i podpisywanie, są łatwe w obsłudze dla wszystkich poziomów użytkowników.

Teraz moc UPDF została przeniesiona na wyższy poziom dzięki innowacyjnym funkcjom dzięki UPDF AI. Możesz na przykład uruchomić edytor PDF zintegrowany ze sztuczną inteligencją z niezbędnymi funkcjami, takimi jak podsumowywanie, tłumaczenie i wyjaśnianie plików PDF. UPDF zapewnia znacznie więcej funkcji niż podstawowa, uniwersalna aplikacja do obsługi plików PDF. Jest to przełomowe doświadczenie związane ze sztuczną inteligencją w przypadku plików PDF – czytaj setki stron artykułów w ciągu jednej minuty, rozmawiaj bezpośrednio z plikami PDF, a nawet pomagaj w pisaniu lub przeglądaniu umów itp.

To nie koniec. UPDF stale wprowadza innowacje dzięki nowym funkcjom, takim jak podpisy cyfrowe, rozpoznawanie pól formularzy i wbudowana funkcja redakcyjna. Nie potrzebujesz nowego, wymyślnego MacBooka Pro M3 ani iMaca M3, aby skorzystać z potencjału sztucznej inteligencji UPDF. UPDF zapewnia potężną wydajność AI na urządzeniach Apple, w tym na iPhonie i iPadzie.

Technologia oprogramowania Superace stale aktualizuje i dostraja UPDF, aby zapewniać najlepsze wrażenia na różnych platformach (nawet w tym Windows i Android), dzięki czemu możesz osiągnąć maksymalną produktywność, gdziekolwiek wykonujesz swoją najlepszą pracę.

Reklama

Niezbędne na iPhonie, iPadzie i komputerze Mac

Co zatem sprawia, że ​​UPDF jest świetny w użyciu? Na początek nie musisz ukończyć seminarium internetowego, aby zrozumieć interfejs. UPDF został zaprojektowany tak, aby mógł z niego korzystać prawdziwy człowiek, a nie tylko ten, kto go zaprojektował. Ułatwia edycję plików PDF dzięki tak istotnym elementom, jak tekst, obraz i wstawianie linków. Za pomocą formatu UPDF możesz także dodawać znaki wodne, niestandardowe tła oraz nagłówki i stopki do plików PDF. To tak proste, jak przeciągnij i upuść.

UPDF AI sprawia, że ​​praca z plikami PDF jest naturalna i umożliwia konwersację dzięki funkcjom, które pozwalają tworzyć tekst w oparciu o podpowiedzi, podsumowywać duże zbiory informacji w celu szybkiego wykorzystania, tłumaczyć tekst na bieżąco, a nawet wyjaśniać informacje w plikach PDF. Dzięki temu UPDF doskonale nadaje się do tworzenia i edytowania plików PDF, a także sprawia, że ​​informacje w plikach PDF są bardziej przyswajalne.

Funkcja OCR oparta na sztucznej inteligencji w UPDF może z łatwością rozpoznać obraz i odróżnić go od tekstu, aby błyskawicznie przekształcić obrazy w tekst edytowalny. Tekst pisany odręcznie jest oczywiście znacznie bardziej skomplikowany niż czysty tekst komputerowy.

Naturalnie UPDF zapewnia zarówno jasne, jak i ciemne tryby, kilkanaście narzędzi do oznaczania do adnotacji, pięć trybów wyświetlania do wyjaśniania swoich myśli, a także świetne narzędzia do robienia notatek. Chcesz przekonwertować plik PDF na inny format pliku? UPDF może zmienić Twoje PDF do Worda, Excel i PowerPoint z niesamowitą dokładnością i bogatymi formatami z wysokim stopniem przywracania pomiędzy konwersjami. Wreszcie UPDF jest bezpieczny od początku do końca. UPDF posiada funkcje, które pozwalają wypełniać i podpisywać umowy i formularze, jednocześnie zabezpieczając pliki PDF, dzięki czemu tylko zamierzony odbiorca może uzyskać dostęp do poufnych informacji.

Twórz pliki PDF do wypełnienia: Dzięki UPDF możesz także tworzyć formularze do wypełnienia. Tutaj możesz tworzyć pola tekstowe, używać pól wyboru, przycisków opcji, list, list rozwijanych i przycisków. W zależności od typu możesz nazwać i wyszczególnić odpowiednie elementy, dostosować styl lub wybrać akcje. Po wysłaniu dokumentu PDF odbiorca może w łatwy sposób wypełnić predefiniowane pola tekstowe i zaznaczyć odpowiednie wpisy na listach.

Czy UPDF to mądra inwestycja?

Absolutnie UPDF to fantastyczna inwestycja. Nikt nie chce inwestować pieniędzy w narzędzie, które ostatecznie będzie go kosztować. Dlatego cena UPDF jest konkurencyjna i faktycznie tańsza niż Adobe Acrobat. Firma UPDF jest w pełni skupiona na wykorzystaniu wydajności i funkcji najnowszych komputerów Mac, iPhone’a i iPada, a wykorzystanie sztucznej inteligencji stawia UPDF przed konkurencją.

UPDF obsługuje nawet użytkowników z licencją wieczystą, której Adobe nie oferuje. Pojedyncza licencja UPDF zapewnia także dostęp na wielu urządzeniach jednocześnie dzięki 10 GB przestrzeni dyskowej w chmurze. Na przykład możesz uzyskać dostęp do UPDF na maksymalnie czterech urządzeniach jednocześnie w ramach jednego konta lub zakupu licencji. Poniżej znajdują się szczegóły funkcji:

Zaoszczędź 63% na UPDF

Teraz jest najlepszy czas, aby odblokować moc komputera Mac, iPhone’a i iPada dzięki UPDF. Technologia oprogramowania Superace zajmuje 63% zniżki od ceny UPDF (41,99 USD/bezterminowo, reg. 109,99 USD) z 12 miesięcy 14 miesięcy UPDF AI (36 USD rocznie).

Chcesz być na bieżąco z oprogramowaniem Superace i UPDF? Podążać Oprogramowanie Superace na Facebooku I UPDF na X aby uzyskać najnowsze aktualizacje i nie tylko.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wadliwa aktualizacja systemu Windows od CrowdStrike uderza w banki i linie lotnicze na całym świecie

Wadliwa aktualizacja oprogramowania komputerów korporacyjnych firmy cyberbezpieczeństwa CrowdStrike spowodowała wyłączenie milionów komputerów, z których większość znajduje się w środowisku komercyjnym lub korporacyjnym lub...

Poważny problem BSOD systemu Windows powoduje, że banki, linie lotnicze i nadawcy są offline

Tysiące komputerów z systemem Windows doświadczają dziś problemu z niebieskim ekranem śmierci (BSOD) podczas rozruchu, co wpływa na banki, linie lotnicze, nadawców telewizyjnych,...

OpenAI prowadzi rozmowy z Broadcom na temat opracowywania niestandardowych układów AI do zasilania modeli nowej generacji

Według InformacjaOpenAI podobno prowadzi rozmowy z Broadcom na temat opracowania niestandardowego akceleratora AI, który zaspokoi rosnące zapotrzebowanie OpenAI na rozwiązania o wysokiej wydajności....
Advertisment