UPDF to edytor plików PDF wykorzystujący sztuczną inteligencję dla komputerów Mac M3 MacBook Pro i iMac oraz iPhone’a i iPada (63% zniżki)


Firma Apple właśnie wypuściła nowe, potężne MacBooki Pro i komputery iMac M3, a firma UPDF jest gotowa wykorzystać tę wydajność. UPDF to edytor plików PDF zintegrowany ze sztuczną inteligencją na rynku, a z jego niesamowitych funkcji możesz korzystać także na iPhonie i iPadzie. UPDF to zawsze mądra inwestycja, a czytelnicy 9to5Mac mogą to zrobić teraz zaoszczędź 63% zniżki w ramach Wielkiej Wyprzedaży z okazji Czarnego Piątku Superace Software Technology!

Edytor PDF zintegrowany ze sztuczną inteligencją

UPDF zawsze był fantastycznym edytorem plików PDF dla iPhone’a, iPada i komputera Mac. Funkcje plików PDF, takie jak adnotacje, edycja, konwertowanie, optyczne rozpoznawanie znaków (OCR), ochrona, wypełnianie i podpisywanie, są łatwe w obsłudze dla wszystkich poziomów użytkowników.

Teraz moc UPDF została przeniesiona na wyższy poziom dzięki innowacyjnym funkcjom dzięki UPDF AI. Możesz na przykład uruchomić edytor PDF zintegrowany ze sztuczną inteligencją z niezbędnymi funkcjami, takimi jak podsumowywanie, tłumaczenie i wyjaśnianie plików PDF. UPDF zapewnia znacznie więcej funkcji niż podstawowa, uniwersalna aplikacja do obsługi plików PDF. Jest to przełomowe doświadczenie związane ze sztuczną inteligencją w przypadku plików PDF – czytaj setki stron artykułów w ciągu jednej minuty, rozmawiaj bezpośrednio z plikami PDF, a nawet pomagaj w pisaniu lub przeglądaniu umów itp.

To nie koniec. UPDF stale wprowadza innowacje dzięki nowym funkcjom, takim jak podpisy cyfrowe, rozpoznawanie pól formularzy i wbudowana funkcja redakcyjna. Nie potrzebujesz nowego, wymyślnego MacBooka Pro M3 ani iMaca M3, aby skorzystać z potencjału sztucznej inteligencji UPDF. UPDF zapewnia potężną wydajność AI na urządzeniach Apple, w tym na iPhonie i iPadzie.

Technologia oprogramowania Superace stale aktualizuje i dostraja UPDF, aby zapewniać najlepsze wrażenia na różnych platformach (nawet w tym Windows i Android), dzięki czemu możesz osiągnąć maksymalną produktywność, gdziekolwiek wykonujesz swoją najlepszą pracę.

Reklama

Niezbędne na iPhonie, iPadzie i komputerze Mac

Co zatem sprawia, że ​​UPDF jest świetny w użyciu? Na początek nie musisz ukończyć seminarium internetowego, aby zrozumieć interfejs. UPDF został zaprojektowany tak, aby mógł z niego korzystać prawdziwy człowiek, a nie tylko ten, kto go zaprojektował. Ułatwia edycję plików PDF dzięki tak istotnym elementom, jak tekst, obraz i wstawianie linków. Za pomocą formatu UPDF możesz także dodawać znaki wodne, niestandardowe tła oraz nagłówki i stopki do plików PDF. To tak proste, jak przeciągnij i upuść.

UPDF AI sprawia, że ​​praca z plikami PDF jest naturalna i umożliwia konwersację dzięki funkcjom, które pozwalają tworzyć tekst w oparciu o podpowiedzi, podsumowywać duże zbiory informacji w celu szybkiego wykorzystania, tłumaczyć tekst na bieżąco, a nawet wyjaśniać informacje w plikach PDF. Dzięki temu UPDF doskonale nadaje się do tworzenia i edytowania plików PDF, a także sprawia, że ​​informacje w plikach PDF są bardziej przyswajalne.

Funkcja OCR oparta na sztucznej inteligencji w UPDF może z łatwością rozpoznać obraz i odróżnić go od tekstu, aby błyskawicznie przekształcić obrazy w tekst edytowalny. Tekst pisany odręcznie jest oczywiście znacznie bardziej skomplikowany niż czysty tekst komputerowy.

Naturalnie UPDF zapewnia zarówno jasne, jak i ciemne tryby, kilkanaście narzędzi do oznaczania do adnotacji, pięć trybów wyświetlania do wyjaśniania swoich myśli, a także świetne narzędzia do robienia notatek. Chcesz przekonwertować plik PDF na inny format pliku? UPDF może zmienić Twoje PDF do Worda, Excel i PowerPoint z niesamowitą dokładnością i bogatymi formatami z wysokim stopniem przywracania pomiędzy konwersjami. Wreszcie UPDF jest bezpieczny od początku do końca. UPDF posiada funkcje, które pozwalają wypełniać i podpisywać umowy i formularze, jednocześnie zabezpieczając pliki PDF, dzięki czemu tylko zamierzony odbiorca może uzyskać dostęp do poufnych informacji.

Twórz pliki PDF do wypełnienia: Dzięki UPDF możesz także tworzyć formularze do wypełnienia. Tutaj możesz tworzyć pola tekstowe, używać pól wyboru, przycisków opcji, list, list rozwijanych i przycisków. W zależności od typu możesz nazwać i wyszczególnić odpowiednie elementy, dostosować styl lub wybrać akcje. Po wysłaniu dokumentu PDF odbiorca może w łatwy sposób wypełnić predefiniowane pola tekstowe i zaznaczyć odpowiednie wpisy na listach.

Czy UPDF to mądra inwestycja?

Absolutnie UPDF to fantastyczna inwestycja. Nikt nie chce inwestować pieniędzy w narzędzie, które ostatecznie będzie go kosztować. Dlatego cena UPDF jest konkurencyjna i faktycznie tańsza niż Adobe Acrobat. Firma UPDF jest w pełni skupiona na wykorzystaniu wydajności i funkcji najnowszych komputerów Mac, iPhone’a i iPada, a wykorzystanie sztucznej inteligencji stawia UPDF przed konkurencją.

UPDF obsługuje nawet użytkowników z licencją wieczystą, której Adobe nie oferuje. Pojedyncza licencja UPDF zapewnia także dostęp na wielu urządzeniach jednocześnie dzięki 10 GB przestrzeni dyskowej w chmurze. Na przykład możesz uzyskać dostęp do UPDF na maksymalnie czterech urządzeniach jednocześnie w ramach jednego konta lub zakupu licencji. Poniżej znajdują się szczegóły funkcji:

Zaoszczędź 63% na UPDF

Teraz jest najlepszy czas, aby odblokować moc komputera Mac, iPhone’a i iPada dzięki UPDF. Technologia oprogramowania Superace zajmuje 63% zniżki od ceny UPDF (41,99 USD/bezterminowo, reg. 109,99 USD) z 12 miesięcy 14 miesięcy UPDF AI (36 USD rocznie).

Chcesz być na bieżąco z oprogramowaniem Superace i UPDF? Podążać Oprogramowanie Superace na Facebooku I UPDF na X aby uzyskać najnowsze aktualizacje i nie tylko.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

NVIDIA rozdaje kupony Green Man o wartości 500 dolarów i szansę na wygranie nasadek na klawisze RTX, aby uczcić RTX 500

NVIDIA świętuje kamień milowy w postaci posiadania aż 500 gier i aplikacji w ramach ekosystemu NVIDIA RTX, o czym możesz przeczytać w naszym...

MSI GE76 Raider z procesorem Intel Core i9 otrzymuje rabat w wysokości 500 dolarów

Najnowsze oferty Amazona obejmują kilka bardzo wydajnych laptopów do gier, w których znajdziesz MSI GE76 Raider w cenie 2499 USD po otrzymaniu natychmiastowej...

Røde przejmuje Mackie w ramach transakcji o wartości 120 milionów dolarów w USA

Røde Microphones ogłosiło przejęcie kultowej amerykańskiej firmy pro audio Mackie od Transom Capital, firmy private equity z siedzibą w Los Angeles. Dla...
Advertisment