[Update: Fixed] Wybierz się na wakacje Zoom, ponieważ usługi konferencyjne w USA i Wielkiej Brytanii spadają


Jeśli próbujesz dziś skorzystać z połączenia Zoom w pracy lub szkole i masz problemy, nie jesteś sam. W przypadku usługi wideokonferencji następuje awaria, która wpływa na użytkowników w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i innych krajach na całym świecie. Podczas gdy niektórzy użytkownicy są słusznie sfrustrowani, inni są podekscytowani zaimprowizowanym świętem Zoom.


Aktualizacja 7:27 PT: „Wciąż pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu”.

Aktualizacja 8:26 PT: „Wciąż jesteśmy w trakcie wdrażania poprawki w naszej chmurze. Usługa została przywrócona dla większości użytkowników. Kontynuujemy wdrażanie tego rozwiązania, aby ukończyć naprawę dla wszystkich pozostałych użytkowników, których nadal dotyczy ”.

Aktualizacja o godz. 9:37 czasu pacyficznego: „Rozwiązaliśmy problem, który powodował, że użytkownicy nie mogli rozpoczynać i dołączać do Zoom Meetings i webinarów. Użytkownicy mogą teraz również rejestrować się na płatne konta, aktualizować i zarządzać swoimi usługami w witrynie Zoom. Obecnie monitorujemy, aby upewnić się, że te usługi działają ”.


Użytkownicy zaczęli widzieć problemy z Zoom tuż przed 6:00 czasu pacyficznego, w tym brak możliwości rozpoczynania rozmów wideo i dołączania do nich. Niektórzy użytkownicy mają również problemy ze stroną internetową Zoom (za pośrednictwem The Verge).

Zoom zauważył na swoim strona stanu systemu że znalazł przyczynę problemu i „pracuje nad rozwiązaniem”.

Reklama

Tysiące użytkowników, którzy mają problemy, zarejestrowało problemy z detektorem w dół a obecnie najbardziej popularnymi miejscami są Stany Zjednoczone i Wielka Brytania. Jednak raporty o awarii pojawiają się również z różnych krajów na całym świecie.

Miejmy nadzieję, że wkrótce zostanie wprowadzona poprawka, ponieważ Zoom stał się integralną częścią codziennej pracy w czasie pandemii, a szkoła zaczęła się w wielu miejscach. Chociaż wielu cieszy się z przerwy, nawet jeśli jest ona krótkotrwała.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nasze badanie pokazuje, że covid-19 może wpływać na dane biometryczne przez kilka tygodni po zakażeniu

Na początku pandemii badacze i twórcy urządzeń do noszenia rzucili się, aby sprawdzić, czy smartwatche i monitory fitness mógł wykryć covid-19. Teraz...

Genesis przedstawia Lead 300: nowy zestaw klawiatur

Genesis, popularny producent akcesoriów dla graczy, zaprezentował właśnie nowy zestaw klawiatur o oznaczeniu Lead 300. Produkt ten pozwala użytkownikom szybko odmłodzić wygląd swoich...

Great action movies to watch from John Wick’s co-stars and adversaries

“You get to work with two martial arts legends in this movie, Donnie and Hiroyuki ,” Looper interviewer Don Kaye...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!