Universal Studios Orlando ujawnia nowe informacje na temat Minion Land


Kraina Minionków! To prawdziwa rzecz i zostanie otwarta w Universal Orlando Resort tego lata. Dla was wszystkich Fani Minionków tam (i wiem, że przynajmniej musi być niektórzy z was), nadszedł czas, aby przeżyć to wszystko Zamęt stworów.

W Universal Studios na Florydzie istnieje już atrakcja dla Minionków. Ta nowa kraina — zatytułowana Minion Land, dasz wiarę? — rozszerzy się na istniejącą przestrzeń (która sama jest gdzie kiedyś znajdowała się dzielnica Shrek) i wprowadzać nowe doświadczenia i atrakcje.

Jedną z nich będzie Minion Cafe, która będzie wierna ideologii parków rozrywki jakieś tematyczne jedzenie w tym osobliwie wyglądającą „Zupę dla Miesiąca Miodowego” i ptysie z kremem czekoladowym w kształcie małego misia. Będą też inne lokale gastronomiczne, w tym piekarnia i kilka przysmaków. W końcu muszę uzupełnić kwintesencję bananowego doświadczenia Minionka jakimś smakowym popcornem.

Reklama

Mniam!
Obraz: Universal Studios

Ciemnobrązowy kremowy ptyś w kształcie misia.

Zbyt słodkie, żeby je jeść!
Obraz: Universal Studios

Oprócz smakołyków o tematyce Minionków, Minion Land zawiera także nową atrakcję. Nazywa się Villain-Con Minion Blast i jest „interaktywną rozgrywką”, w której goście rywalizują ze sobą miotaczami. Pasujące, biorąc pod uwagę, że Villain-Con widziany w pierwszym filmie Minionki kanonicznie ma miejsce w Orlando (konkretnie 545 Orange Grove Avenue, co do którego nie jestem pewien, czy jest to prawdziwa lokalizacja, ale hej! Może będzie teraz).

Będzie też specjalny obszar spotkań i powitań Minionków, nie tylko dla Minionków, ale także dla innych postaci Despicable Me, takich jak Gru — a także postaci z Illumination Śpiewać filmy, bo na pewno! Dlaczego nie!

Minion Land ma zostać otwarte latem tego roku.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spoglądanie przez przezroczysty laptop Lenovo w przyszłość science-fiction

Rok po naprężeniu mięśni badawczo-rozwojowych za pomocą a składany laptop Lenovo, które rozszerzyło swój ekran za pomocą prostego naciśnięcia przycisku, powraca do tematu...

MWC 2024: ThinkPady Lenovo stają się szybsze i łatwiejsze w użyciu

Podczas Laptop ThinkBook z przezroczystym wyświetlaczem Lenovo, które zaprezentowało na MWC 2024, to tylko weryfikacja koncepcji, firma zapowiedziała także odświeżone wersje kilku ThinkPadów...
Advertisment