Undertale, Kentucky Route Zero i inne, które opuszczą Xbox Game Pass


Nadszedł czas na kolejne odświeżenie Xbox Game Pass, w ramach którego na platformę wchodzi kilka interesujących gier, a niektóre z nich trzeba zagrać. Możesz sprawdzić pełną listę gier zmierzających do Game Pass i tych, które spadają Witryna Xbox Game Passale pomyślałem, że niektórych z nich tutaj przywołam.

Podgląd Valheim trafi do Game Pass 14 marca. Tęskniłem za przytłaczającym szumem wokół tej gry ze względu na jej ekskluzywność na PC. Teraz, gdy debiut konsoli jest tuż za rogiem, jestem zainteresowany tym, o co chodzi w tym całym zamieszaniu o tematyce nordyckiej. Gra wybuchła w 2021 rokui chociaż nie mówi się już o tym, jakby to była nowa moda, wciąż znam ludzi, którzy grają regularnie iz entuzjazmem.

Po drugiej stronie równania Game Pass, niektóre fenomenalne gry opuszczają platformę 15 marca i powinieneś je sprawdzić, zanim znikną.

Jeśli w jakiś sposób przegapiłeś ostatnie siedem (siedem??) lat kultury gier, to pozwól, że ci to zaimponuję musisz grać Undertale. To fenomenalnie napisana i zaprojektowana gra, pełna emocjonujących momentów, które stykają się z bezsensownym, wywołującym śmiech humorem. Rozgrywka i historia splatają się płynnie, wzmacniając się nawzajem i budując wybuchowy punkt kulminacyjny, który jest kształtowany przez twoje własne decyzje. Undertale to model historii sukcesu gier niezależnych ostatnich 10 lat. Zagraj w to, jeśli nie dla własnego wzbogacenia, to przynajmniej po to, żeby zrozumieć, o czym wszyscy młodzi ludzie mówią, kiedy mówią „Seksowny Tumblr”.

Muszę przećwiczyć to, co głoszę w tej grze, ponieważ pomimo dużej mentalnej notatki przypiętej do mojej głowy, aby zagrać w tę grę, nadal tego nie zrobiłem. Moi koledzy z Krawędź I moi rówieśnicy gdzie indziej Zachwycałem się tą grą, ale nadal ją ignorowałem ku mojemu absolutnemu wstydowi. Może daj mu szansę i powiedz mi o tym, żebym mógł w końcu ruszyć tyłek i spróbować. Ale jeśli uda ci się przegapić, zanim opuści platformę 15 marca, jest na Netflixie.

Square Enix nie pomyślało strażnicy Galaktyki to był sukces, ale nie zgadzam się. To przespana gra kryminalna, która moim zdaniem łączy najlepsze opowiadanie Marvela z doskonale przyzwoitym RPG akcji. Zabójcza ścieżka dźwiękowa też.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Bang & Olufsen przedstawia nową generację kultowych głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2

Bang & Olufsen ogłosił nową generację głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2. Te dwa głośniki są nie tylko dostępne w nowych...

Gra strategiczna Terra Nil jest już dostępna, powstała we współpracy Devolver Digital i Netflix

Terra Nil jest już dostępna! Terra Nil to gra o przekształcaniu jałowych, pozbawionych życia krajobrazów w kwitnące, tętniące życiem ekosystemy. Zamień martwą glebę...

Zaoszczędź do 35 procent na zestawie słuchawkowym do gier G PRO X firmy Logitech i nie tylko

Najnowsze oferty Amazon to doskonałe wieści dla każdego gracza zainteresowanego ulepszeniem swoich wrażeń dzięki nowemu zestawowi słuchawkowemu do gier. Istnieje wiele opcji,...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!