Uczniowie Eton muszą wymienić swoje iPhone’y na telefony komórkowe Nokia


Nowi uczniowie Eton – najsłynniejszej prywatnej szkoły z internatem w Wielkiej Brytanii, której absolwentami jest wielu premierów kraju – słyszą, że muszą opuścić swoje szkoły. iPhone’y w domu przez cały rok szkolny.

Ich karta SIM zostanie przeniesiona do telefonu komórkowego Nokia, który będzie mógł służyć wyłącznie do wykonywania połączeń telefonicznych i wysyłania wiadomości tekstowych (i, jak sądzę, Wąż) …

Eton

Co może być mylące dla Amerykanów, szkoły prywatne w Wielkiej Brytanii są znane jako szkoły publiczne. To dlatego, że kiedyś były tańszą alternatywą dla korepetytorów domowych. Eton, bardziej formalnie znany jako Eton College, jest najsłynniejszą z nich.

Jest to szkoła z internatem, co oznacza, że ​​uczniowie mieszkają tam 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w czasie trwania roku szkolnego, a czesne wynosi ponad 60 000 dolarów rocznie.

Studenci muszą wymienić swoje iPhone’y na telefony Nokia

W obliczu rosnących obaw, że smartfony mogą rozpraszać uczniów podczas nauki, Eton już wcześniej wymagał od uczniów oddawania telefonów pod koniec każdego dnia nauki.

Reklama

Jednakże, Wiadomości CBS donosi, że tegoroczni uczniowie usłyszeli, że ich iPhone’y muszą zostać w domu (można śmiało powiedzieć, że iPhone’y, ponieważ żaden uczeń Eton nie będzie miał telefonu z Androidem…).

Rodzice uczniów pierwszego roku w Eton zostali poinformowani o zmianach w liście, w którym napisano, że nowi 13-latkowie powinni zabrać swoje smartfony do domu po przeniesieniu ich kart SIM na telefony Nokia dostępne w trybie offline, dostarczone przez szkołę.

Polityka wchodzi w życie z początkiem kolejnego semestru, we wrześniu. Starsi uczniowie nadal podlegają poprzednim zasadom, w tym zakazowi posiadania telefonów wieczorami.

Część rosnącego represji

Decyzja ta jest kolejnym przykładem prób podjęcia przez szkoły rozwiązania problemu uczniów spędzających więcej czasu na telefonach niż na nauce.

Zdjęcie: Alwye/Wikimedia/CC4.0 (przycięte)

FTC: Używamy linków afiliacyjnych generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak ułatwić korzystanie z telefonu jedną ręką

Będą chwile, kiedy będziesz mieć tylko jedną wolną rękę, aby korzystać z telefonu. Możesz wyprowadzać psa, nieść zakupy, trzymać się słupka metra lub...

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o plotkowanym HomePodzie z wyświetlaczem firmy Apple

Po uwolnieniu HomePod 2 na początku 2023 r. pojawiło się wiele plotek o nowym modelu HomePoda, który zawiera jakiś rodzaj wyświetlacza. Plotki te...

Wadliwa aktualizacja CrowdStrike’a spowodowała awarię 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, twierdzi Microsoft

Błędna aktualizacja CrowdStrike spowodowała ogólnoświatową katastrofę technologiczną, która w piątek dotknęła 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, według Microsoftu. Microsoft twierdzi, że to...
Advertisment