Uchwyt samochodowy ESR Qi2 oferuje MagSafe o mocy 15 W za jedyne 36 USD


Tylko w zeszłym miesiącu, ESR ogłoszony i szybko rozpoczął wysyłkę jednego z pierwszych uchwytów samochodowych Qi2. Firma szybko mi go przysłała i używam go przez ostatnie kilka tygodni. Na Tylko 36 dolarówspoilerem tej recenzji jest to, że Qi2 w końcu zaczyna błyszczeć jako idealne połączenie przystępnej ceny i zaawansowanych funkcji.

czytasz Testowane z 9to5Toysgdzie odkrywamy podstawowe technologie, które ułatwiają życie na co dzień. Przejrzyj cały nasz przewodnik aby zapoznać się ze wszystkimi najnowszymi recenzjami i zasygnalizować w komentarzach poniżej, czy jest coś, co chciałbyś, aby zostało wyróżnione.

Praktyczne rozwiązanie z nowym uchwytem samochodowym Qi2 MagSafe firmy ESR

ESR jako pierwsza na rynku oferuje uchwyt samochodowy MagSafe, który wykorzystuje nowy standard Qi2. Od początku roku powoli pojawiają się akcesoria oparte na nowej wersji ładowania bezprzewodowego. Ale wśród innych marek, takich jak Anker i Belkin, skupiono się głównie na stoliku nocnym, biurku lub plecaku – a nie na samochodzie.

ESR nowy dodatek jest nie tylko pierwszym tego rodzaju urządzeniem, które rozpoczyna wysyłkę, ale także pierwszym rozwiązaniem technologicznym firmy, które wykorzystuje standard Qi2. W nadchodzących miesiącach wprowadzimy na rynek inne ładowarki i akcesoria do iPhone’a 15 o podobnej prędkości 15 W. Ale na razie ESR skupia uwagę na nowym uchwycie samochodowym, który jest wyposażony we wszystkie zalety oficjalnego uchwytu samochodowego MagSafe, ale za znacznie przystępniejszą cenę.

Oto bliższe spojrzenie na arkusz specyfikacji:

  • Oficjalnie certyfikowane ładowanie iPhone’a 15 W MagSafe Qi2 zapewnia bezpieczniejsze i bardziej niezawodne ładowanie przy większych prędkościach.
  • Mocny pierścień magnesów o sile trzymania 1600 g utrzymuje telefon bezpiecznie na miejscu, nawet na wyboistych drogach.
  • Wybierz sposób montażu na nawiewie powietrza lub desce rozdzielczej samochodu
  • Przełączaj się między orientacją pionową i poziomą, aby ułatwić nawigację
  • Zawiera ładowarkę samochodową MagSafe, zacisk nawiewu, zaczep do deski rozdzielczej i kabel USB-A na USB-C o długości 3,3 stopy.

Wersja 9to5Toys

Nawet jeśli jest to obecnie jedyny uchwyt samochodowy Qi2 MagSafe, będę starał się nie mieć w tej kwestii zbytniego widzenia tunelowego. Inne marki prawdopodobnie wkrótce wypuszczą własne wersje tego formatu. Chociaż jest to obecnie pierwsze tego typu wydarzenie, nie powinno trwać zbyt długo.

Reklama

Ale w Tylko 36 dolarów, nie jestem pewien, czy inni będą w stanie zaoferować lepszą wartość niż uchwyt samochodowy ESR Qi2. Od lat korzystam z uchwytów samochodowych tej firmy i ta sama jakość Pisałem już o tym wcześniej pozostaje. Dzieje się tak głównie dlatego, że jest to prawie ta sama wersja, którą firma wypuszcza na rynek od dłuższego czasu – tylko zaktualizowana o nowe wewnętrzne technologie.

Uchwyt samochodowy jest dostępny w zestawie z dwiema różnymi opcjami montażu. Jest tam samoprzylepna podkładka, którą można przykleić na górze deski rozdzielczej, a także całkiem typowy system mocowania nawiewów. Obydwa mają na końcach mocowania kulkowe, które można wpiąć w część ładującą. To tutaj znajdują się magnesy, które utrzymują iPhone’a w miejscu podczas jazdy i zapewniają moc 15 W.

Podobnie jak wielu innych nowojorczyków, tak naprawdę nie mam samochodu. Na szczęście moja cudowna dziewczyna była na tyle uprzejma, że ​​nie tylko pozwoliła mi przypiąć uchwyt samochodowy ESR Qi2 do Twojego pojazdu, ale także pomogła mi go przetestować. Nie będę wymieniać żadnych nazw, jeśli chodzi o marki, ale na przestrzeni lat dałem jej sporo innych uchwytów samochodowych do użycia, kiedy skończyłem recenzje, i prawie wszystkie wywołały tę samą opinię: Mój telefon mocno się nagrzewa i nie ładuje się zbyt szybko.

Jednak tym razem nie taką odpowiedź otrzymałem.

Najnowsza wersja ESR dobrze wykorzystuje technologię Qi2, aby zwiększyć prędkość ładowania do 15 W, co faktycznie utrudnia doładowywanie iPhone’a w drodze bez przegrzania. Takie było moje doświadczenie w ubiegły weekend, kiedy we dwójkę pojechaliśmy na Long Island i musiałem naładować mojego iPhone’a 15. Działały tak samo, jak podkładki MagSafe, które miałem w domu – to znaczy znacznie różniły się od zwykłego magnetycznego powietrza mocowanie nawiewu, do którego jestem przyzwyczajony, że znajduje się obok kierownicy.

Muszę go też oddać firmie za użycie mocnego pierścienia magnesów. Siła trzymania MagSafe była bardzo solidna, zarówno z obudową, jak i bez niej, i była znacznie bardziej niezawodna niż w przypadku innych mocowań, których używałem.

Jedną z najlepszych pochwał, jakie mogę dać uchwytowi samochodowemu ESR Qi2, jest to, że sprawia, że ​​wszystkie uchwyty samochodowe MagSafe stają się przestarzałe. Naprawdę nie mogę polecić kupowania żadnego z tych starszych wydawnictw teraz, gdy ESR sprzedaje coś tak dobrego za jedyne 36 dolarów – lub mniej dzięki częste rabaty.

Wszystkie inne ładowarki Qi2, które do tej pory sprawdziłem, nadal należą do wyższej półki, jeśli chodzi o cenę. I choć mogę polecić je jako bardziej opłacalne rozwiązania oficjalnym odpowiednikom MagSafe, celem nowego standardu jest zaoszczędzenie więcej niż kilku dolarów. Tak było z Podstawka ładująca 3 w 1 firmy Ankerktóry nie był dużo tańszy niż przecenione alternatywy MagSafe 15 W.

ESR wreszcie daje nam pierwszy przedsmak tego, co czeka przyszłość Qi2. The 36 dolarów metka jest znacznie niższa od tego, co można znaleźć w uchwytach samochodowych korzystających z oficjalnego standardu Apple. Nawet markowe własny uchwyt MagSafe sprzedaje za nieśmiałość obecnie 100 dolarów. Jasne, konstrukcja jest nieco inna i zawiera gniazdo samochodowe USB-C – coś, czego nie ma model Qi2 – te regulacje nie są warte różnicy 60 dolarów.

Ostatecznie inne firmy naprawdę nie muszą nawet wypuszczać własnego uchwytu samochodowego Qi2, skoro jestem tak zadowolony z wersji ESR. Jestem pewien, że firmy takie jak Anker, Belkin i iOttie będą miały w najbliższej przyszłości kilka różnych modeli do sprawdzenia, ale nie czekałbym na nie. ESR wyrzuciło ten produkt z parku, zwłaszcza biorąc pod uwagę równowagę ceny z jego funkcjami.


Subskrybuj kanał YouTube 9to5Toys, aby otrzymywać najnowsze filmy, recenzje i nie tylko!Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple @ Work: wdrożenie Meraki w T-Mobile uwypukla niewykorzystaną szansę dla Apple

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

Czego można się spodziewać po MWC 2024

Nie szukając żadnych przecieków ani plotek, założę się, że prawdopodobnie mógłbyś naszkicować większość telefonów, o których mówi się, że mają premierę o godz....

MWC 2024: wszystkie telefony, urządzenia do noszenia i gadżety zaprezentowane w Barcelonie

Oferta telefonów Xiaomi ma nowego lidera. The Xiaomi 14 Ultra właśnie pojawił się w Chinach i oferuje szereg imponujących parametrów fotograficznych, w...
Advertisment