Ubisoft inwestuje jeszcze więcej w Assassin’s Creed


Ubisoft zamierza znacznie zwiększyć liczbę osób pracujących nad i tak już ogromną Assassin’s Creed franczyzy – poinformowała firma w ramach swojego najnowszego raportu o zarobkach we wtorek. Firma zwiększa inwestycje w serię, ponieważ widzi dużą szansę na rozwój.

„W ramach naszego zwiększonego strategicznego skupienia się na naszych największych możliwościach rozwoju i stopniowej realokacji zasobów, Ubisoft znacznie zwiększy liczbę talentów pracujących nad serią Assassin’s Creed o 40 procent w nadchodzących latach, aby napędzać ambitną ekspansję” – napisała firma w komunikacie prasowym. Obecnie firma ma „około” 2000 osób pracujących nad franczyzą, powiedział dyrektor generalny Yves Guillemot podczas rozmowy o zarobkach.

Assassin’s Creed Valhalla było wielkim hitem

Na podstawie liczb dot Assassin’s Creed Walhalla, najnowsza gra z serii, nie jest to do końca zaskakująca decyzja. “Assassin’s Creed Valhalla ma teraz o 44 procent więcej graczy niż dotychczas Początek Assassin’s Creed i o 19 proc. więcej niż Assassin’s Creed Odyssey na porównywalnych zasadach, z istotnie wyższymi przychodami na gracza, co prowadzi do wzrostu dotychczasowych rezerwacji netto odpowiednio o +82% i +61%”, powiedział Ubisoft. TL;DR: Walhalla była naprawdę popularna I zarabia więcej pieniędzy na gracza niż te dwie pozostałe gry.

I już wiemy, nad czym pracuje Ubisoft ogromna tablica Assassin’s Creed Grywięc ma sens, że potrzeba zwiększonej liczby pracowników, aby móc je wszystkie wykonać. Assassin’s Creed Mirage spodziewana jest jeszcze w tym roku, a firma pracuje już nad dwiema kolejnymi głównymi grami (o nazwach kodowych „Red” i „Hexe”), grą mobilną (o nazwie kodowej „Jade”) oraz grą wieloosobową (kryptonim „Invictus”) i całość Assassin’s Creed projekt hubu o nazwie „Infinity”.

Ubisoft jest również podekscytowany swoimi grami free-to-play. To zamknięta beta strzelanki XDefiant miał ponad 1 milion graczy, zgodnie z komunikatem prasowym, a firma przygotowuje testy Rainbow Six Mobile, Odrodzenie dywizjiI Dywizja Heartland. A Ubisoft mówi, że możesz spodziewać się gier takich jak Avatar: Granice Pandory (Który opóźnił się w lipcu), gra piracka Czaszka i kości (Który został ponownie opóźniony w styczniu) oraz nieokreślonej „kolejnej dużej gry” w 2023 i 2024 roku. Wydaje się prawdopodobne, że firma udostępni więcej szczegółów na temat wielu z tych projektów na swoich Wydarzenie Ubisoft Forward 12 czerwca.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

CrowdStrike ma nowe centrum porad dotyczące radzenia sobie z awarią systemu Windows

Na stronie znajdują się informacje techniczne dotyczące przyczyny awarii, systemów, których ona dotyczy, oraz Oświadczenie dyrektora generalnego George’a KurtzaZawiera linki do procesów odzyskiwania...

Popierając Trumpa, Elon Musk ryzykuje przyszłością Tesli

W ciągu 30 minut od próby zamachu na byłego prezydenta Donalda Trumpa Elon Musk zrobił to, czego wcześniej obiecał nie robić. „Całkowicie popieram...

Promocja Apple Card zapewnia zwiększony zwrot gotówki w wysokości 6% na stacjach ładowania Exxon, Mobil i EV

Firma Apple niedawno wprowadziła na rynek nowy Oferta Apple Cardumożliwiając posiadaczom kart zarobienie dodatkowej gotówki podczas tankowania lub ładowania samochodów. Oferta trwa do...
Advertisment