Ubisoft Forward 2024: wszystkie ujawnienia dotyczące gry, zwiastuny i ogłoszenia


Prezentacja wielkich gier firmy Ubisoft, Ubisoft Forward, zachowała aktualność Letni Festiwal Gier W poniedziałek rusza hype train ze świeżymi szczegółami na temat nowych i nadchodzących gier, takich jak Banici z Gwiezdnych Wojen, Cienie Assassin’s Creed, XDNiepokornyoraz mnóstwo projektów Prince of Persia — w tym długo oczekiwany powrót (w pewnym sensie) gry Ubi Piaski Czasu przerobić.

Oto wszystko, czym firma Ubisoft podzieliła się podczas Ubisoft Forward 2024.

Banici z Gwiezdnych Wojen

Fani Gwiezdnych Wojen będą tego lata mogli spełnić swoje fantazje o łowcach nagród w zupełnie nowej galaktycznej przygodzie w otwartym świecie, Banici z Gwiezdnych Wojen. W Ubisoft Forward programiści z Massive Entertainment przeprowadzili graczy przez przygodę, której mogą się spodziewać po przygodzie zuchwałej łajdaczki Kay Vess. Będzie kłócić się z kartelami przestępczymi, brać udział w bitwach zarówno w kosmosie, jak i na planecie Tatooine oraz podróżować do znanych i nowych miejsc w galaktyce Gwiezdnych Wojen. 10-minutowy pokaz rozgrywki był pełen różnorodności rozgrywki i mnóstwa ognia blasterowego, który wzbudził entuzjazm graczy Banici z Gwiezdnych WojenData premiery 30 sierpnia.

Nie jestem zadowolony z samego wypuszczenia jeden nowy zwiastun Banici z Gwiezdnych WojenFirma Ubisoft udostępniła drugi zwiastun gry, który podkreśla różnorodność lokacji, gatunków obcych i stylów rozgrywki występujących w tytule.

Reklama

Cienie Assassin’s Creed

Ubisoft po raz pierwszy zabiera serię Assassin’s Creed do Japonii Cienie Assassin’s Creed. Gracze będą mogli wcielić się w podwójną rolę albo ukrywającego się shinobi Naoe, albo potężnego samuraja Yasuke. W Ubisoft Forward szczegółowo przyjrzeliśmy się, jak ci bohaterowie będą grać w 13-minutowym opisie rozgrywki. Cienie Assassin’s Creed ukaże się 15 listopada.

Książę Persji

Ubisoft przygotował nie jedno, nie dwa, ale trzy ogłoszenia związane z Prince of Persia z okazji 35. rocznicy powstania serii. Oto, co pokazało na Ubisoft Forward.

Prince of Persia: Zaginiona korona otrzyma bezpłatną aktualizację zawartości zawierającą poprawionych bossów, wyzwania związane z łamigłówkami, nowe amulety, nowe stroje i nie tylko. Pojawi się także fabularne DLC Prince of Persia: Zaginiona Korona: Maska Ciemności tego września.

Evil Empire i Ubisoft również udostępnią aktualizację dla platformówki typu roguelite Zbuntowany Książę Persji. Nazywa się Świątynia Ognia i przyniesie jeszcze trudniejsze wyzwania w grze we wczesnym dostępie.

Ale to nie wszystko. Ubisoft wypuścił nawet zwiastun swojego długo oczekiwanego tytułu Prince of Persia: Piaski Czasu remake’u i… będziesz musiał poczekać znacznie dłużej. Firma Ubisoft ogłosiła okno wydania na rok 2026 niespokojna gra.

XDNiepokorny

darmowa strzelanka firmy Ubisoft, XDNiepokorny, otrzyma swój pierwszy sezon. Debiutancki sezon obejmie nowe mapy, nowy tryb Capture the Flag, nową broń i nową frakcję: GSK z serii Rainbow Six. XDNiepokorny sezon 1 rozpoczyna się 2 lipca.

Anno 117: Pax Romana

Anno 117: Pax Romana, kolejna odsłona 25-letniej gry strategicznej czasu rzeczywistego stworzonej przez Ubisoft i Blue Byte, wydanej w oparciu o symulację ekonomii, ukaże się w 2025 roku i pozwoli graczom wcielić się w rzymskiego gubernatora nadzorującego ich rosnące imperium. W Ubisoft Forward otrzymaliśmy dość głupi zwiastun akcji na żywo, który podkreśla wyzwanie, jakim jest zarządzanie starożytną prowincją, gdy twoimi najbardziej lojalnymi poddanymi są kozy.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dom Smoka, sezon 2, poprawia makabryczne zabójstwa opisane w książce

Dom Smoka zawsze mówił o tym, jak najmniejsze decyzje mogą mieć nieprzewidziane konsekwencje, ale rzadko ten temat był tak jasny, jak...

iOS 18: 18 najważniejszych funkcji i zmian dla iPhone’a [Video]

W tym wstępnym, praktycznym przewodniku omawiam 18 moich ulubionych nowych zmian i funkcji z pierwszej wersji beta systemu iOS 18 dla iPhone'a. ...

Przeglądarka Chrome na Androidzie może czytać strony internetowe na głos z poziomu aplikacji

Google wprowadza nową opcję o nazwie „Posłuchaj tej strony”, która umożliwia odczytanie strony internetowej na głos w przeglądarce Chrome na Androidzie. Ta...
Advertisment