Tymphany i Exeger zaprezentują na targach CES 2024 głośnik z własnym zasilaniem


Exeger, producent technologii pozyskiwania energii Powerfoyle, ogłosił partnerstwo z Tymphany, producentem systemów audio, modułów akustycznych i sterowników oraz jednym z największych producentów OEM/ODM w branży audio, w celu wyprodukowania głośnika z własnym zasilaniem, który będzie zaprezentowany na targach CES 2024. Opracowywany przez Tymphany zielony głośnik Hybrid-life Green Speaker będzie zasilany opatentowaną przez firmę Exegers technologią ogniw słonecznych, która przekształca wszystkie formy światła w energię elektryczną.

Exeger, producent technologii pozyskiwania energii Powerfoyle, ogłosił partnerstwo z Tymphany, producentem systemów audio, modułów akustycznych i sterowników oraz jednym z największych producentów OEM/ODM w branży audio, w celu wyprodukowania głośnika z własnym zasilaniem, który będzie zaprezentowany na targach CES 2024. Opracowywany przez Tymphany zielony głośnik Hybrid-life Green Speaker będzie zasilany opatentowaną przez firmę Exegers technologią ogniw słonecznych, która przekształca wszystkie formy światła w energię elektryczną.

Po historycznym przełomie, jakim było wprowadzenie na rynek Przenośny głośnik Urbanista Malibu na targach IFA Berlin 2023, pierwszym na świecie głośniku zasilanym membraną ogniw słonecznych Exeger, Tymphany pracuje nad koncepcją hybrydowego głośnika Green Speaker, który może służyć zarówno jako głośnik do odtwarzania muzyki, jak i jako sala konferencyjna głośnik. Koncepcja zostanie zaprezentowana na targach Consumer Electronics Show w Las Vegas (9–12 stycznia 2023 r.) i zaprezentuje możliwości projektowe z wykorzystaniem opatentowanej przez firmę Exeger technologii ogniw słonecznych Powerfoyle, która przetwarza wszystkie formy światła (zarówno naturalne na zewnątrz, jak i sztuczne we wnętrzach). w czystą, nieskończoną energię.

Według Tymphany, głośnik koncepcyjny został zaprojektowany z myślą o wszechstronności. Zapewnia nie tylko doskonałą jakość dźwięku podczas odtwarzania muzyki w domu, ale także jest wyposażony w specjalnie zaprojektowany zestaw mikrofonów, dzięki czemu można go używać jako głośnika w sali konferencyjnej.

Celem Tymphany było zaoferowanie zrównoważonej i bezproblemowej alternatywy dla konwencjonalnych głośników zasilanych wyłącznie kablami, dzięki czemu głośnik Hybrid-life Green Speaker stał się mądrzejszym wyborem dla konsumentów i firm dbających o środowisko.

Powerfoyle to jedyne na świecie w pełni konfigurowalne ogniwo słoneczne, które można wykonać w niemal dowolnym kształcie i formie. Jego cienka i elastyczna konstrukcja umożliwiła Tymphany płynną integrację ogniwa słonecznego z głośnikiem bez uszczerbku dla estetyki wizualnej.

Reklama

„Produkty takie jak Hybrid-life Green Speak rzucają światło na harmonijne połączenie najnowocześniejszej technologii i odpowiedzialności za środowisko” – mówi Georgios Foufas, dyrektor handlowy Exeter. „Nasza współpraca z Tymphany, jednym z wiodących w branży producentów ODM, stanowi znaczący krok naprzód w ewolucji zrównoważonych produktów audio. Ponieważ zapotrzebowanie rynku na zrównoważone głośniki stale rośnie, głośnik Hybrid-life Green Speaker doskonale pokazuje znaczącą rolę, jaką będzie odgrywać Powerfoyle w kierunku bardziej ekologicznej przyszłości. Produkty takie jak Hybrid-life Green Speaker rzucają światło na harmonijne połączenie najnowocześniejszej technologii i odpowiedzialności za środowisko.

Sebastiaan de Vries, dyrektor ds. marketingu w firmie Tymphany, dodaje: „Jesteśmy zachwyceni naszą współpracą z Exeger, firmą, która podziela nasze zaangażowanie w wywieranie pozytywnego wpływu na środowisko. Integrując technologię Powerfoyle firmy Exeger z naszym holistycznym projektem ekologicznych głośników, jesteśmy w stanie osiągnąć zarówno wyjątkową wydajność, jak i przyjazne dla środowiska podejście do innowacji. Razem nie możemy się doczekać przesuwania granic zrównoważonej technologii i poprawy życia ludzi. “

Powerfoyle firmy Exeger ulepsza każdy produkt, z którym jest zintegrowany, zapewniając wydłużony lub nawet nieograniczony czas pracy baterii, oddając moc najnowocześniejszej technologii ogniw słonecznych bezpośrednio w ręce konsumentów. Exeger wytycza drogę do niezależności energetycznej dzięki bardziej zrównoważonym i przyjaznym dla użytkownika produktom – z wizją, która do 2030 r. wpłynie na życie miliarda ludzi.

Tymphany to renomowana firma zajmująca się projektowaniem i produkcją sprzętu audio, specjalizująca się w konsumenckich i profesjonalnych systemach audio. Unikalne, holistyczne podejście do projektowania Tymphany 4 w 1, integruje przetwornik, wzmacniacz, DSP/oprogramowanie i projekt systemu akustycznego z innowacjami mechanicznymi, aby stworzyć najlepsze w swojej klasie systemy audio. Dzięki pionowo zintegrowanym zakładom badawczo-rozwojowym i produkcyjnym w Europie, USA i Azji, 6000 wysoko wykwalifikowanych pracowników i 700 inżynierów, Tymphany stale rozwija najnowsze technologie, aby pozostać w czołówce branży.

www.tymphany.com

www.exeger.com

 Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsza podklasa Barbarzyńców BG3, atuty i przewodnik po budowie

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The Barbarzyńca to klasa walcząca w zwarciu,...

Plotka: nowy przycisk akcji pojawi się w całej ofercie iPhone’a 16

Przycisk Akcja po raz pierwszy zaprezentowany w iPhonie 15 Pro może stać się potężniejszy i rozszerzyć się na nowe urządzenia w przyszłym roku....

Pierwszy zwiastun Furiosy zapowiada początek szalonej odysei

Mad Max: Na drodze gniewu działo się w nim wiele fantastycznych rzeczy, ale niewiele z nich zabłysnęło tak olśniewająco, jak twarda jak skała...
Advertisment