TYAN oferuje teraz systemy z procesorem AMD EPYC 7003


TYAN, wiodący w branży producent platform serwerowych i spółka zależna MiTAC Computing Technology Corporation, przedstawił dziś platformy serwerowe oparte na procesorach AMD EPYC 7003, oferujące ulepszenia w zakresie wydajności i wydajności sprzętu, bezpieczeństwa i gęstości pamięci dla nowoczesnego centrum danych.

„Big data stało się dziś kapitałem. Duże ilości danych i szybsze odpowiedzi pozwalają podejmować lepsze decyzje. Wiodące w branży platformy serwerowe TYAN, wyposażone w procesory AMD EPYC trzeciej generacji, umożliwiają firmom podejmowanie dokładniejszych decyzji z większą precyzją” – powiedział Danny Hsu, wiceprezes infrastruktury serwerowej MiTAC Computing Technology Corporation BU. „Podnosząc poprzeczkę po raz kolejny pod względem wydajności obciążenia, procesory z serii EPYC 7003 zapewniają wydajność potrzebną w sercu przedsiębiorstwa, aby pomóc informatykom skrócić czas osiągania wyników” – powiedział Ram Peddibhotla, wiceprezes korporacji ds. Zarządzania produktami EPYC w AMD. „Czas to nowy miernik wydajności, a procesory z serii EPYC 7003 są idealnym wyborem dla najbardziej zróżnicowanych obciążeń, pomagając w dostarczaniu większej ilości lepszych danych, co przekłada się na lepsze wyniki biznesowe”.

Serwery o dużej pojemności pamięci, serwery obsługujące wiele węzłów i pamięć podręczną danych do zasilania chmury

Linia Transport CX firmy TYAN z procesorami AMD serii EPYC 7003 została zaprojektowana do analizy chmury i danych, które wymagają dużej pojemności pamięci i szybkiego przetwarzania danych. Transport CX GC79-B8252 i Transport CX GC79A-B8252 to dwuprocesorowe platformy serwerowe 1U, które idealnie nadają się do wdrażania w centrach danych o dużej gęstości z różnymi aplikacjami obliczeniowymi wykorzystującymi pamięć. Dwa systemy są wyposażone w 32 gniazda DDR4 DIMM, dwa standardowe gniazda rozszerzeń PCIe Gen.4 x16 oraz gniazdo mezzanine LAN OCP 3.0. Platforma GC79-B8252 zapewnia cztery 3,5-calowe wnęki na dyski SATA i cztery 2,5-calowe wnęki na dyski NVMe z uchwytami beznarzędziowymi, natomiast platforma GC79A-B8252 oferuje dwanaście 2,5-calowych wnęk na dyski z obsługą do dwunastu dysków NVMe U.2.

Transport CX GC68-B8036-LE i Transport CX GC68A-B8036 to ekonomiczne platformy serwerowe z jednoprocesorową pamięcią podręczną zawierające 16 modułów DDR4 DIMM, parę rozszerzeń PCIe Gen.4 x16 i gniazdo mezzanine LAN OCP 2.0 w 1U. Karta GC68-B8036-LE obsługuje cztery 3,5-calowe wnęki na dyski SATA i cztery 2,5-calowe beznarzędziowe wnęki na dyski NVMe, co zapewnia dużą pojemność; GC68A-B8036 mieści dwanaście 2,5-calowych wnęk na dyski beznarzędziowych z obsługą do dwunastu urządzeń NVMe U.2 do zastosowań o wysokich wymaganiach dotyczących wydajności pamięci masowej.

Transport CX TN73-B8037-X4S to wielowęzłowa platforma serwerowa o wysokości 2U z czterema obsługiwanymi z przodu węzłami obliczeniowymi. Każdy węzeł obsługuje jeden procesor AMD EPYC z serii 7003, cztery 2,5-calowe beznarzędziowe wnęki na dyski NVMe / SATA, osiem gniazd DDR4 DIMM, trzy wewnętrzne wentylatory chłodzące, dwa standardowe gniazda rozszerzeń PCIe Gen.4 x16, dwa wewnętrzne gniazda NVMe M.2 i jedno gniazdo mezzanine LAN OCP 2.0. Platforma nadaje się do wdrożeń w centrach danych o dużej gęstości i jest przeznaczona dla aplikacji skalowalnych w poziomie z dużą liczbą węzłów.

Zoptymalizowany pod kątem przyspieszenia obciążeń obliczeniowych w HPC, AI i głębokim uczeniu
Wykorzystując trzecie procesory AMD EPYC, linia produktów TYAN Transport HX zapewnia wiodącą moc obliczeniową w superkomputerach i głębokim uczeniu się. Transport HX TN83-B8251 to serwer 2U z 4 procesorami graficznymi, dwoma procesorami, dwiema szybkimi kartami sieciowymi PCIe 4.0 x16 i ośmioma 3,5-calowymi wnękami na dyski SATA lub NVMe U.2 z możliwością wymiany podczas pracy. Platforma obsługuje do czterech kart GPU o podwójnej szerokości, których można użyć do skalowania liczby procesorów graficznych w celu poprawy wydajności HPC i głębokiego uczenia.

Reklama

Zoptymalizowane pod kątem zastosowań HPC i wirtualizacji, Transport HX TS75-B8252 i Transport HX TS75A-B8252 to dwuprocesorowe platformy serwerowe 2U z obsługą 32 gniazd DIMM i do dziewięciu gniazd PCIe 4.0. Model TS75-B8252 mieści dwanaście beznarzędziowych 3,5-calowych wnęk na dyski, które można wymieniać podczas pracy, z maksymalnie czterema obsługą NVMe U.2; TS75A-B8252 mieści 26 beznarzędziowych 2,5-calowych wnęk na dyski, które można wymieniać podczas pracy, z maksymalnie ośmioma NVMe U.2.

Hybrydowy serwer pamięci masowej definiowany programowo zapewniający wyjątkową wydajność
Linia TYAN Transport SX została zaprojektowana w celu zapewnienia ogromnej przepustowości we / wy i pamięci dla aplikacji pamięci masowej. Transport SX TS65-B8253 to hybrydowy serwer pamięci masowej 2U do różnych centrów danych i przedsiębiorstw, obsługujący dwugniazdowy procesor AMD EPYC serii 7003, 16 gniazd DDR4 DIMM i siedem standardowych gniazd PCIe 4.0. Platforma jest wyposażona w maksymalnie dwa wbudowane złącza sieciowe 10GbE i dwa GbE, dwanaście przednich 3,5-calowych beznarzędziowych wnęk na dyski SATA, do czterech urządzeń NVMe U.2 oraz dwie tylne 2,5-calowe beznarzędziowe wnęki na dyski SATA dla wdrożenie dysku rozruchowego.

Ponadto TYAN oferuje bezpośrednią obsługę procesorów AMD EPYC serii 7003 na istniejących platformach serwerowych zoptymalizowanych pod kątem procesorów serii EPYC 7002 poprzez aktualizację systemu BIOS. Klienci mogą cieszyć się całkowicie nową architekturą procesorów „Zen 3” z pełną funkcjonalnością ich obecnych platform opartych na procesorach AMD EPYC drugiej generacji.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

The best Netflix TV series of 2024 so far

The streaming landscape may be on the cusp of change, but in this kingdom of content, Netflix is still the supreme...

Nowe słuchawki Suunto w końcu pozwoliły mi docenić przewodnictwo kostne

Jako biegacz miejski nigdy nie zastanawiałem się zbytnio nad noszeniem słuchawek z redukcją szumów. W przeszłości eksperymentowałem z otwartymi słuchawkami, ale biegałem głównie...

Notion Calendar i Claude AI trafiają na Androida

Cześć, przyjaciele! Witamy w Instalator Nr 46, Twój przewodnik po najlepszych i Skraj-najlepsze rzeczy na świecie. (Jeśli jesteś tu nowy, witaj, mam nadzieję,...
Advertisment