TWS wprowadza nowe kompleksowe rozwiązanie — usługi konsultingowe AI 2.0 Foundation Model


Firma ASUS ogłosiła dzisiaj, że Taiwan Web Services (TWS) uruchomił usługi AI 2.0 Foundation Model Consulting Services — kompleksowe rozwiązanie, które integruje infrastrukturę, środowisko programistyczne i profesjonalne usługi zespołu technicznego w celu rozwoju sztucznej inteligencji nowej generacji. TWS jest pierwszą firmą na Tajwanie, która zintegrowała BLOOM (BigScience Large Open-science Open-access Multilingual Language Model) z superkomputerem.

Pomimo niedawnego szybkiego rozwoju dużych modeli językowych (LLM) i generatywnej sztucznej inteligencji, przedsiębiorstwu nadal trudno jest samodzielnie przeprowadzić projekt LLM. Właśnie dlatego korzystanie z kompleksowych usług TWS AI 2.0 Foundation Model Consulting Services jest tak potężne — radykalnie zmniejsza bariery wejścia i pozwala przedsiębiorstwom bardziej skoncentrować się na projektach badawczo-rozwojowych.

Korzystając z nowej usługi TWS, przedsiębiorstwa mogą natychmiast rozpocząć tworzenie własnych generatywnych aplikacji AI, jednocześnie zmniejszając koszty sprzętu i kapitału ludzkiego, a także zmniejszając ryzyko rozwoju i czas potrzebny na ukończenie.

Niższe bariery wejścia dla projektów LLM

Technologia AI w połączeniu z modelowaniem dużych języków stała się ważnym trendem w rozwoju technologii przemysłowych. Jednak samodzielne prowadzenie projektu LLM nadal stanowi wyzwanie dla przedsiębiorstwa. Właśnie dlatego korzystanie z kompleksowych usług TWS AI 2.0 Foundation Model Consulting Services jest tak potężne — radykalnie zmniejsza bariery wejścia i pozwala przedsiębiorstwom bardziej skoncentrować się na projektach badawczo-rozwojowych.

„Platforma TWS AI 2.0 i jej zespół ds. zasobów technicznych zapewniają pełne wsparcie zewnętrzne przy tworzeniu aplikacji AI” — wyjaśnił Steve Chen, CTO w TWS. „Nowy model usług przyciąga już szereg firm z sektora badań i rozwoju zaawansowanych technologii, produkcji, finansów i handlu detalicznego”.

Innowacyjność i wydajność
Zestaw danych BLOOM zawiera 46 języków ludzkich i 13 języków programowania, z 176 miliardami parametrów, co daje łącznie ponad 1,5 TB danych. Dodatkowo do treningu węzłów użyto 840 procesorów graficznych, co przybliża liniową wartość teoretyczną i jest zbieżne z wynikami treningu. Jeśli użytkownicy chcą zwiększyć wydajność, mogą również skalować liniowo i zwiększyć liczbę procesorów graficznych, aby poprawić możliwości obliczeń równoległych.

Reklama

Jednak próg wdrożenia dla projektów LLM jest niezwykle wysoki, ponieważ przedsiębiorstwa muszą wiedzieć, jak zbudować i dostroić wysokowydajny system obliczeniowy sztucznej inteligencji (AIHPC), a także jak przeprowadzić szkolenie rozproszone i wnioskowanie o dużych modelach.

Ale tak nie jest, jeśli przedsiębiorstwo korzysta z usług AI 2.0 Foundation Model Consulting Services do tworzenia własnych generatywnych aplikacji AI. Będą w stanie szybko zredukować koszty sprzętu i kapitału ludzkiego, a także obniżyć ryzyko rozwoju i skrócić czas realizacji.

Firma TWS niedawno zaprezentowała swoje możliwości AIHPC w zakresie badań i rozwoju modeli podstawowych na Supercomputing Asia 2023 (SCA23) w Singapurze. Wiceprezes TWS ds. rozwoju przedsiębiorstw i ekosystemów, Andy Huang, przedstawił TWS AI 2.0 jako jedną z głównych atrakcji wydarzenia, prezentując innowacyjną i wszechstronną kompleksową usługę, która spotkała się z szerokim zainteresowaniem i pozytywnymi opiniami.

Superkomputery TWS i AIHPC
TWS jest spółką zależną firmy ASUS, która zapewnia światowej klasy platformę chmurową superkomputera AI. Jego Taiwania 2 jest pierwszym komercyjnym superkomputerem AIHPC w Azji przeznaczonym dla branży usługowej. Dzięki mocy obliczeniowej dziewięciu PFLOPS równoważy wysoką wydajność z przyjazną dla użytkownika dostępnością oraz względami środowiskowymi, społecznymi i zarządczymi (ESG), pomagając firmom w transformacji cyfrowej i zielonych inicjatywach. To niezastąpiony partner handlowy w dobie AI 2.0.

Więcej informacji można znaleźć w TWS AI 2.0 Foundation Model Consulting Services Tutaj.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Ogłoszono bezpłatne gry PlayStation Plus z kwietnia 2023 r. na PS4, PS5

Darmowe gry dla subskrybentów PlayStation Plus Essential na kwiecień Poznać twojego Stwórcę, Sackboy: wielka przygoda, I Ogony z żelazaSony ogłoszono w...

Beats łączy siły z „Girls Don’t Cry” w celu stworzenia specjalnej edycji wkładek dousznych Beats Flex

Marka Apple's Beats łączy siły z Girls Don't Cry, tokijską marką założoną przez Verdy'ego z VK Design, w celu opracowania specjalnego projektu dla...

13 of The Verge’s best-loved cooking gadgets

We’ve all got to eat, and unless you’re the type of person who lives on instant meals and takeout, you probably need to...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!