Twórcy „Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons” przedstawiają DLC „Sacred Reunion”Rodzina Lee ponownie jednoczy się, aby pozbyć się przestępczości z ulic, gdy dołącza kuzyn Billy’ego i Jimmy’ego Lee, Sonny Lee Double Dragon Gaiden: Bunt smoków 4 kwietnia. Sonny, niekonwencjonalny wojownik, miota swoich wrogów serią ciosów i kopnięć, aby udowodnić, że jest równie potężny jak jego kuzyni. Sonny Lee, który pojawił się po raz pierwszy w Double Dragon 3: The Rosetta Stone, dołącza do Double Dragon Gaiden w ramach darmowego DLC Sacred Reunion, które pojawi się na PC i konsolach. Sonny jest leniwym, dalekim kuzynem braci Lee, ale podobnie jak Billy i Jimmy od najmłodszych lat ćwiczył sztukę Sōsetsuken. Sonny’emu jednak trudno dotrzymać kroku. Postanawia nadać starożytnej technice własny twórczy charakter i teraz wędruje po ulicach, aby przetestować siłę swoich nowych ruchów.

Dołączam także do Sonny’ego w Dodatek Sacred Reunion to tajny zabójca Ranzou i jeszcze jeden tajemniczy wojownik. Ranzou to tajemniczy młody ninja z tajnej organizacji znanej jako Tajne Stowarzyszenie Ninja. Nie ma żadnego udziału w losach Nowego Jorku, ale zostaje tu wysłany przez swoją organizację w ramach testu swoich umiejętności. Oprócz nowych postaci dodatek DLC Sacred Reunion będzie zawierał tryby przetrwania, tryb kontra i tryb współpracy online. Jako wojownik Sonny wyróżnia się jako wojownik atakujący i ofensywny. Wykonuje atak akcji podobny do szybkiego manewru breakdance, który pokonuje krótki dystans i obejmuje zagrożenia ze wszystkich stron. Pomimo jego korzeni w stylu Sōsetsuken, chcieliśmy mieć pewność, że Sonny jest odrębną postacią i został zaprojektowany tak, aby grać inaczej niż Billy i Jimmy, używając znacznie bardziej ekscentrycznych ruchów. Jego rola rodzinnego wyrzutka znacząco wpływa na jego styl walki, co skutkuje mieszanką popisowych i nietradycyjnych postaw. Charakterystyczne podejście Sonny’ego do walki odzwierciedla jego indywidualność w kontekście dynamiki rodzinnej, co nadaje mu większą głębię i osobowość, dzięki czemu może jaśniej błyszczeć w grze.

Co więcej, nasze zaangażowanie w zapewnienie każdej postaci odrębnego stylu walki ułatwiło eksplorację i wdrożenie niekonwencjonalnych technik Sonny’ego. Nacisk na wyjątkowość zapewnił nam elastyczność pozwalającą na pełne rozwinięcie charakterystycznego stylu walki Sonny’ego, poprawiając ogólne wrażenia z rozgrywki.

Szybkie ataki, uniki i nieoczekiwane ruchy napędzają ataki Sonny’ego. Obejmuje to specjalny ruch Udawanego Smoka, w którym Sonny udaje, że się cofa, odrzucając wrogów na dużą odległość serią ciosów i kopnięć. Jest to bardzo szybki ruch powietrzny, który można łatwo wykorzystać do zadania dużych obrażeń z przeciwnych kierunków. Można go wykorzystać jako świetne zakończenie kombinacji, ale ten ruch sprawia, że ​​Sonny jest bezbronny po wylądowaniu.

Kolejnym specjalnym ruchem Sonny’ego jest Smoczy Żal, który pozwala Sonny’emu zadawać szybkie ciosy. Aktywacja tego ruchu pozwala Sonny’emu potencjalnie podróżować po ekranie podczas ataku, ale jeśli utrzymasz atak w przeciwnym kierunku po zakończeniu ruchu, możesz zadać ostateczny cios w przeciwnym kierunku. Dragon’s Regret to świetny starter i rozszerzenie kombinacji. Ostatnim ruchem, o którym będziemy mówić, jest Śpiący Smok. Jest to szybki kopniak z wyskoku, po którym następuje upadek łokcia w celu powalenia pobliskich wrogów. Śpiący Smok zajmuje duży obszar i może być używany jako atak przeciwlotniczy oraz jako rozszerzenie kombinacji.

Reklama

Świętuj, jak chłopcy Lee ponownie zjednoczyli zespół, gdy DLC Sacred Reunion zostanie wydane 4 kwietnia jako bezpłatna aktualizacja Double Dragon Gaiden: Bunt smoków.
Do następnego razu,Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Unijna ustawa o sztucznej inteligencji nie chroni praworządności i przestrzeni obywatelskiej

Unia Europejska (UE) Ustawa o sztucznej inteligencji (AI). Jak wynika z oceny Europejskiego Centrum Prawa Non-Profit (ECNL), „nie chroni skutecznie praworządności i przestrzeni...

57-calowy Predator Z57 firmy Acer trafia do sprzedaży detalicznej

Dla tych, którzy nie są zadowoleni z rozdzielczości większości ultraszerokokątnych wyświetlaczy dostępnych na rynku, nowy dodatek firmy Acer do linii Predator powinien zadowolić...

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...
Advertisment