Twórca gry Halfbrick wyjaśnia, dlaczego „Super Fruit Ninja” w Vision Pro to „prawdziwy banan”


Vision Pro pojawi się wkrótce a jedną z kluczowych zalet jest nowa klasa wciągających doświadczeń. Zaglądając za kulisy klasycznej gry na iOS, która wkracza w dziedzinę obliczeń przestrzennych, Halfbrick Studios wyjaśniło, dlaczego „Super Fruit Ninja” to „prawdziwy banan”, oferujący „najbardziej wciągającą” grę Fruit Ninja w dotychczasowej historii.

Jabłko udostępnił wywiad z Samanthą Turner z Halfbrick Studios na stronie internetowej deweloperów.

Fruit Ninja ma bogatą historię sięgającą ponad dekady, ale Samantha Turner, główna programistka rozgrywki w Halfbrick Studios, twierdzi, że wersja Apple Vision Pro – Super Fruit Ninja na Apple Arcade – to prawdziwy banan. „Kiedy Fruit Ninja pojawił się po raz pierwszy, tchnął nowe życie w ekran dotykowy” – zauważa – „i myślę, że mamy potencjał, aby zrobić tutaj coś wyjątkowego”.

Nowa gra Vision Pro zawiera zabawny motyw zapewniający wciągające wrażenia 3D:

Dobrzy obywatele Fruitasii odkryli portal do naszego świata – taki, który magicznie materializuje się w pokoju. „Sensei przechodzi przez portal” – mówi Turner – „i ty też możesz zajrzeć z powrotem do ich świata”.

Po przetestowaniu kilku opcji broni Samanta mówi, że „żadna nie była tak satysfakcjonująca jak wynik końcowy. „Zamiast trzymać ostrza, po prostu używasz rąk” – mówi. „Stajesz się bronią”.

Oto przedsmak tego, czego można się spodziewać po 3D Super Fruit Ninja:

Ananasy i arbuzy kroimy w kostkę, nakłuwając je rękami. Odeślij bomby, spychając je na odległą ścianę, gdzie z daleka eksplodują nieszkodliwie. Wystrzel shuriken w pływające owoce, machając dłońmi na zewnątrz – ruch, który Turner szczególnie lubi. „Przyjemnie jest widzieć to z bliska, ale kiedy widzisz, że dzieje się to z daleka, możesz w pełni poczuć efekt zniszczenia owoców” – śmieje się. Wszystkie były wynikiem badań gestów dłoni.

Reklama

Samantha mówi, że efektem jest „najbardziej wciągająca – i prawdopodobnie najbardziej zabawna – gra Fruit Ninja, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy, nie tylko dla graczy, ale i dla twórców. „Szczerze mówiąc” – mówi Turner – „ta wersja jest jedną z moich ulubionych”.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

ZOTAC zaprezentuje skalowalne platformy GPU i rozwiązania przemysłowe na targach Hannover Messe 2024

ZOTAC Technology ogłasza nową linię minikomputerów dla przedsiębiorstw i służby zdrowia, zaprojektowanych do konkretnych zastosowań i skalowalnych wdrożeń, a także zupełnie nową klasę...

Team Group przedstawia dysk SSD MP44Q M.2 Gen 4 NVMe

Znana globalna marka pamięci Team Group Inc. stara się zapewniać konsumentom różnorodne i optymalne rozwiązania w zakresie pamięci masowej. Dziś z dumą...

Google zwalnia 28 pracowników po proteście dotyczącym izraelskiego kontraktu na chmurę

Poważne konsekwencje destrukcyjnego zachowaniaGooglersi,Być może widzieliście wczoraj doniesienia o protestach w niektórych naszych biurach. Niestety kilku pracowników sprowadziło wydarzenie do naszych budynków...
Advertisment