Twój iPhone otrzyma dedykowany tryb gry w iOS 18


Przed dzisiejszym Przemówienie przewodnie WWDC, było wiele funkcji, o których już zgłoszono. Jedna niespodzianka, która pojawiła się w ramach iOS 18 był Tryb gry, specjalny tryb, który optymalizuje Twoje urządzenie pod kątem sesji gier.

Oto, co nowy tryb gry robi dla Twojego iPhone’a.

Tryb gry zapewnia ulepszenia w grach na iPhonie

W systemie iOS 18 Twój iPhone będzie mógł automatycznie przejść do specjalnego trybu gry, gdy będziesz mieć poważną sesję grania. Tryb gry wykona trzy rzeczy:

  1. Zminimalizuj aktywność w tle swojego iPhone’a, aby mógł utrzymać stale wysoką liczbę klatek na sekundę, nawet po wielu godzinach gry
  2. Znacząco zmniejsz opóźnienia podczas korzystania z kontrolera gier Bluetooth
  3. Podobnie zmniejsz opóźnienia podczas korzystania z słuchawek AirPods do odtwarzania dźwięku

Nie ma specjalnego przełącznika do przełączania, zamiast tego Twój iPhone automatycznie uruchomi tryb gry, jeśli to konieczne, aby zapewnić wyższą jakość gier na iOS.

Tryb gry jest przeznaczony dla tytułów AAA

Prawdopodobnie nie zauważysz korzyści płynących z trybu gry, grając w grę taką jak Candy Crush. Ale następnym razem, gdy zagrasz w tytuł o wysokiej wydajności, być może taki jak nadchodzący Elita Snajperów 4wszystko powinno działać płynniej niż wcześniej.

Reklama

Apple naciska, aby więcej gier AAA pojawiło się na iPhone’ach, iPadach i komputerach Mac. Większość wysiłków firmy skupiła się na grach na komputerach Mac, ale tryb gry jest dowodem na to, że firma wie, że ma nad czym pracować także na iOS.

Tryb gry istniał już na komputerze Macale wspaniale jest widzieć, że pojawi się także na iPhonie z systemem iOS 18.

Czy jesteś podekscytowany trybem gry? Czy kiedykolwiek napotkałeś problemy z wydajnością podczas grania na swoim iPhonie? Daj nam znać w komentarzach.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

24 czerwca 2024 – Rozmowy Apple i Meta, dramat DMA

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...

All Elden Ring DLC Shadow of the Erdtree Remembrance bosses and rewards

There are 10 new Remembrance bosses to fight in Elden Ring’s Shadow of the Erdtree DLC. Like the 15 Remembrances from...

Apple odrzuciło współpracę z Meta w celu wprowadzenia chatbota AI na iOS

A WSJ niedzielny raport to ujawnił Apple i Meta rozmawiały o potencjalnym partnerstwie jeśli chodzi o funkcje AI. Mówiąc dokładniej, wygląda...
Advertisment