Twitter zapowiada wkrótce nowe funkcje związane z wideo


Twitter jest znany jako sieć społecznościowa skupiająca się na tekście, ale platforma rozszerzyła swoje możliwości w ostatnich latach o rzeczy takie jak Spaces i dłuższe filmy. Co ciekawe, wygląda na to, że użytkownicy Twittera mogą wkrótce spodziewać się wielu innych funkcji związanych z wideo, o czym dokucza starszy projektant produktu firmy, Andrea Conway.

Twitter chce stać się poważną platformą wideo

Conway zamieściła na Twitterze zdjęcie na swoim profilu pokazując nowe menu, gdy użytkownicy oglądają filmy w aplikacji mobilnej Twittera. Menu będzie zawierało takie opcje, jak napisy, prędkość odtwarzania, a nawet przycisk pobierania. Użytkownicy będą mogli również łatwo udostępniać lub zgłaszać wideo w sieci społecznościowej.

Niektóre z tych funkcji już istnieją na Twitterze, ale dostęp do nich nie jest do końca intuicyjny. To pokazuje, że Twitter chce poważniej podejść do wideo, próbując konkurować z innymi platformami, takimi jak TikTok, a nawet YouTube. Conway powiedział również niektórym użytkownikom, że mogą oczekiwać obsługi obrazu w obrazie i opcji rozdzielczości.

Nadal nie jest pewne, kiedy te nowe funkcje pojawią się na Twitterze, ale ogłoszenie ich przez jednego z głównych projektantów to z pewnością dobra wiadomość.

Ostatni rok, platforma wprowadziła pełnoekranowe filmy w pionie, podobnie jak TikTok i Instagram Reels. Niedawno Twitter umożliwił subskrybentom Blue przesyłanie do sieci społecznościowej filmów wideo trwających do dwóch godzin. Jednak Twitter nadal nie obsługuje filmów 4K, co jest ogromną wadą w porównaniu z YouTube.

Reklama
Twitter zapowiada wkrótce nowe funkcje związane z wideo

Chociaż te funkcje z pewnością dotrą do użytkowników Twittera na iOS i Androidzie, tego samego nie można powiedzieć o tych, którzy używają Twittera na Maca. Jak zgłoszone przez 9to5Mac’s Szansa Millera, aplikacja nie otrzymywała aktualizacji od miesięcy i brakuje w niej wielu funkcji. Niestety nic nie wskazuje na to, by Twitter planował utrzymać swoją aplikację na Maca znacznie dłużej.

Przeczytaj także

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Klasyczny przewodnik z okazji Dnia Społeczności Pokémon Go Cyndaquil

PokemonGo organizuje wydarzenie Klasyczne z okazji Dnia Społeczności Cyndaquil 22 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w...

AT&T nadal nie chce oferować usług telefonii stacjonarnej w Kalifornii

AT&T nie może wyłączyć usługi telefonii stacjonarnej klientom w całej Kalifornii. W orzeczenie w czwartekKalifornijska Komisja ds. Usług Publicznych (CPUC) odrzuciła wniosek...

Redbox przegapił wielomilionową płatność, na którą nie mógł sobie pozwolić

Sytuacja finansowa Redbox w dalszym ciągu wymyka się spod kontroli. W czwartek sąd w Los Angeles wydał wyrok na kwotę 16,7 mln...
Advertisment