Twitter potwierdza „wielką zmianę”, która pojawi się na TweetDeck


TweetDeck to alternatywna platforma Twittera należąca do sieci społecznościowej, która oferuje szereg różnych funkcji, takich jak dostęp do wielu osi czasu w kolumnach i planowanie tweetów. Po 10 latach bez żadnych znaczących aktualizacji Twitter potwierdził, że w końcu pracuje nad „wielkim remontem” TweetDeck.

Aktualizacja została potwierdzona przez dyrektora ds. Produktów Twittera, Kayvona Beykpoura w wywiadzie dla The Verge opublikowany we wtorek. Według Beykpour, Twitter przyznaje, że TweetDeck nie cieszy się ostatnio „wielką miłością”, ale to się wkrótce zmieni.

Ponieważ firma pracuje nad nowymi sposobami ulepszenia sieci społecznościowej dla zaawansowanych użytkowników, TweetDeck wkrótce zostanie przeprojektowany. Dyrektor ds. Produktu na Twitterze nie podał szczegółowych informacji na temat zmian, nad którymi zespół pracuje dla TweetDeck, ale Beykpour zasugerował, że platforma zostanie przebudowana „od podstaw”.

A ostatnio nie okazywaliśmy TweetDeck wiele miłości. To się wkrótce zmieni; pracowaliśmy nad całkiem dużym remontem od podstaw TweetDeck i jest to coś, czym jesteśmy podekscytowani, że możemy się tym publicznie podzielić w tym roku. To tylko przykład usługi należącej do Twittera i obsługiwanej przez nią, w którą będziemy nadal inwestować.

Nie ma określonej daty premiery nowego TweetDeck, z wyjątkiem potwierdzenia, że ​​pojawi się „kiedyś w tym roku”. TweetDeck został uruchomiony w 2008 roku i był również jednym z najpopularniejszych zewnętrznych klientów Twittera dostępnych na wiele platform, w tym iOS i macOS. Platforma została przejęta przez Twittera w 2011 roku i jest teraz dostępna tylko jako sieć i aplikacja macOS.

ZA Bloomberg Raport z zeszłego miesiąca ujawnił, że Twitter rozważa przyjęcie w przyszłości modelu subskrypcji TweetDeck. W tej chwili aplikacja jest bezpłatna i dostępna dla każdego.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.

Reklama


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Na zdjęciu dysk SSD Corsair MP600 Micro M.2-2242

Corsair zaprezentował MP600 Micro, dysk SSD M.2 NVMe w formacie M.2-2242 (o długości 42 mm), który jest nieco większy od dysku MP600 Mini...

Recenzja EcoFlow Glacier: lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu zasilana energią słoneczną

Nie wiem, komu potrzebna jest zasilana bateryjnie lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu na kółkach, które można ładować za pomocą panelu słonecznego, ale...

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...
Advertisment