Twitter poszukuje danych wejściowych podczas eksploracji kontroli filtrów i limitów w tweetach


Twitter poszukuje informacji o dwóch nowych potencjalnych funkcjach, które mogłyby dać użytkownikom większą kontrolę nad tonem i jakością odpowiedzi na ich tweety. Filtruj i ograniczaj, udostępnione przez projektantkę Twittera Paulę Barcante, inteligentnie ukryłby obraźliwe lub szkodliwe odpowiedzi lub w ogóle uniemożliwiłby udzielanie odpowiedzi przez wielokrotnych sprawców.

Na podstawie obrazów koncepcyjnych udostępnionych przez Barcante, Twitter wykryłby, czy otrzymałeś szkodliwe odpowiedzi, a następnie poprosi o włączenie Filtra lub Limitu. „Jeśli masz włączony filtr, potencjalnie szkodliwe odpowiedzi na tweeta nie zostaną pokazane Tobie ani nikomu innemu” – pisze Barcante. Po włączeniu limitu konta z historią obraźliwych lub „powtarzających się, nieproszonych tweetów” w ogóle nie będą mogły odpowiadać.

Reklama

W koncepcji Twittera filtrowane odpowiedzi są nadal widoczne dla osoby, która je tweetuje.
Obraz: Twitter

Koncepcja Twittera dotyczy tego, czy masz włączone filtrowanie lub limitowanie. W przypadku filtrowanych tweetów nadal pojawiają się one dla osoby, która odpowiada, z dodanym tekstem: „Ta odpowiedź jest widoczna tylko dla Ciebie”. W przypadku kont z włączonym limitem Twitter wyświetli ostrzeżenie wyjaśniające, że „Limit odpowiedzi jest włączony” z linkiem, aby dowiedzieć się więcej.

Twitter stara się jasno określić, kiedy limity odpowiedzi są włączone.
Obraz: Twitter

Teraz, ponieważ ten — całkowicie hipotetyczny — proces jest zautomatyzowany, na pewno nie będzie dokładny przez cały czas. Barcante zauważa, że ​​Twitter rozważa również umożliwienie użytkownikom przeglądania tweetów, które zostaną złapane w sieci dowolnej funkcji, na wypadek gdyby użytkownik nie zgadzał się z automatyczną decyzją Twittera i chciał ją poprawić.

Jeśli chodzi o funkcje, z którymi Twitter ostatnio eksperymentował, filtry i limity zdecydowanie brzmią bardziej przydatne niż, powiedzmy, Floty (ROZERWAĆ). Łatwo sobie wyobrazić, że włączenie tych ustawień może w dużej mierze zapobiec rasistowskie nadużycia, których mogą doświadczyć bardzo widoczni użytkownicy na platformie. Twitter przyjrzał się również innym sposobom ochrony doświadczeń użytkowników, takich jak dodawanie możliwość ukrywania starych tweetów lub wybierz, kto zobaczy tweeta, zanim go wyślesz.

Podobnie jak wiele eksperymentów na Twitterze, wszystkie one brzmią jak świetne pomysły; teraz faktycznie muszą zostać wdrożone. Barcante nie podał harmonogramu, kiedy to może się wydarzyć.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Pixel 6, 6 Pro pojawi się 28 października, tanio, przeciek sugeruje

Google Pixel 6 jest już prawie tutaj. Gigant z Mountain View organizuje jutro swoje wirtualne wydarzenie, aby ogłosić nową serię smartfonów. ...

Jak firmy na nowo zastanawiają się nad cyfrowymi doświadczeniami klientów w obliczu pandemii

Obsługa klienta się pogarsza. Wiele organizacji nie zapewniło klientom pozytywnych doświadczeń podczas szczytu pandemii i wykazuje niewielkie oznaki poprawy, gdy zaczynamy stawiać...

M1X MacBook Pro może być wyposażony w wycięcie, twierdzi wyciek w ostatniej chwili

Apple już dziś zapowiedziało swoje nowe modele MacBooka Pro M1X. Przedsiębiorstwo wysłał zaproszenia na swoje „Uwolnione” wydarzenie w zeszłym tygodniu, a wydarzenie...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!