Twitch podnosi cenę Turbo, swojej miesięcznej subskrypcji, która usuwa reklamy


Twitch podnosi miesięczną cenę Twitcha Turbo, jej miesięczna subskrypcja, która pozwala płacić za usuwanie większości reklam, zapewnia dodatkowe emotikony i nie tylko w Stanach Zjednoczonych i wielu krajach. W Stanach Zjednoczonych cena wzrasta z 8,99 USD do 11,99 USD, a ceny dla innych krajów można zobaczyć w artykule pomocy technicznej na stronie Twitcha. Nie ma żadnych zmian funkcji towarzyszących zmianom cen.

Użytkownicy zostali powiadomieni o zmianach cen w e-mailach wysłanych w czwartek. Obecni abonenci będą mieli zablokowane aktualne stawki przez trzy dodatkowe miesiące i będą musieli zdecydować się na nowe ceny. „Jeśli nie odnowisz subskrypcji w ciągu najbliższych trzech miesięcy, Twoja subskrypcja Turbo przestanie się odnawiać 31 sierpnia, chociaż Twoje korzyści mogą przedłużyć się do września, w zależności od daty odnowienia subskrypcji”, napisał Twitch w e-mailu.

Wielu nie jest zadowolonych z podwyżek

Wielu abonentów nie jest zadowolonych z podwyżki cen. Wątek na subreddicie r/Twitch to już wypełniony reklamacjami, a niektórzy użytkownicy spoza Stanów Zjednoczonych odnotowują znaczne skoki cen. Widzę też kilka niezadowolonych postów NA Świergot – choć niektórzy są zrezygnowani Kontynuować intratny.

Podwyżka cen depcze po piętach Twitchowi pozyskanie nowego prezesa I redukcje miejsc pracy w ramach szerszych zwolnień w Amazoni wygląda na to, że Twitch widzi możliwość zarobienia większych pieniędzy poprzez podniesienie ceny Turbo. Chociaż Twitch nie wprowadził nowych funkcji w czwartek, wygląda na to, że Turbo będzie otrzymywać ulepszenia w przyszłości. „W drodze jest więcej aktualizacji Turbo, aby było jeszcze lepsze i bardziej odpowiednie dla naszej społeczności, i nie możemy się doczekać, aby udostępnić je w nadchodzących miesiącach” — napisał Twitch.

Dla niektórych cena Turbo spadła. Jeśli mieszkasz w miejscu, w którym tak jest, aby skorzystać z niższej ceny, będziesz musiał anulować subskrypcję, a następnie ponownie ją subskrybować, napisał Twitch w e-mailu.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Linie Garmin Epix 2 i Fenix ​​7 stają się „Pro”

Garmin dołącza do modnego modelu Pro. W środę wprowadza na rynek Epix 2 Pro i Fenix ​​7 Pro, które są wyposażone w...

Windows 11 otrzymuje kilka przydatnych widżetów do monitorowania procesora, pamięci i GPU

Funkcja Windows Widgets wreszcie otrzymuje kilka przydatnych dodatków, które pozwalają monitorować użycie procesora, pamięci i GPU. Neowin zauważył że nowa wersja Microsoftu aplikacja...

Panasas dodaje obsługę S3 do przechowywania brzegowego i przenoszenia do chmury

Niedawne ogłoszenie firmy Panasas o dodaniu platformy brzegowej do rodziny platform skalowalny serwer NAS zbiegło się z planowanym znaczącym przejściem firmy w kierunku...
Advertisment