Twitch Plays Pokémon kończy 10 lat, powraca do Pokémon Red z klasycznymi zasadami


Od tego czasu minęło 10 lat Twitch gra w Pokémony zostać zjawisko transmisji na żywo. W poniedziałek z okazji rocznicy grania Pokémon Red za pośrednictwem czatu na Twitchu producenci kanału rozpoczęli nową, nietypową rozgrywkę z oryginalną grą na Game Boy. Tym razem w Twitch Plays Pokémon gra się na oficjalnym sprzęcie Nintendo, a nie na emulatorze.

Pokémon Red działa na adapterze Super Game Boy podłączonym do Super NES; oryginalne wcielenie Pokémona z Twitch Plays korzystało z odmiany emulatora VisualBoyAdvance. Aby nadać rocznicowej transmisji dodatkową warstwę nostalgii, Twitch Plays Pokémon jest wyświetlany na oldschoolowym telewizorze CRT.

Ale sterowanie jest nadal klasyczne w Pokémon Twitch Plays. Dane wejściowe kontrolera są określane na podstawie tego, co widz wpisuje na czacie Twitcha. Tym razem osoby prowadzące Pokémony w Twitch Plays trzymają się sterowania w stylu „Anarchii”, co oznacza, że ​​będą korzystać z chronologicznych i całkowicie losowych danych wejściowych, które ludzie umieszczają na czacie. Oryginalna seria Pokémonów w Twitch Plays rozpoczęła się od kontroli Anarchii, ale po dniach utrudnionego postępu została przełączona na kontrolę „Demokracji”. Rozwiązanie to zasadniczo pozwala graczom TPP głosować na ruchy, które pomogą w postępie w przygodzie.

Twitch Plays Producenci Pokémon mówią o rozgrywce Pokémon Red to dopiero początek 10-lecia kanału. Zamierzają odwiedzić „każdy główny region Pokémon” w serii gier „Super Gauntlet” i „eksperymentować ze sprzętowymi urządzeniami peryferyjnymi, z których mogą korzystać niektóre gry Pokémon”.

Oryginalne wcielenie Pokémonów z Twitch Plays rozpoczęło się 12 lutego 2014 r. 16 dni, siedem godzin, 50 minut i 40 sekund na ukończeniew którym ponad milion osób wzięło udział w rozgrywce opartej na crowdsourcingu Pokémon Red. Kanał przeszedł do innych gier z głównej serii Pokémon, grając dalej Kryształ Pokémonów, Pokémon Szmaragd, Platinum Pokémon, Pokémon Czarny, Pokémony Xi inne w pierwszym roku. Kanał zrodził powódź naśladowców, w tym jednego ryba miała za zadanie pokonać Pokémony I Twitch gra w Dark Souls.

Zmierzać do Twitch Odtwarza kanał Pokémon aby wspominać i lamentować nad upływem czasu z innymi fanami Pokémon.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Aplikacja Threads zapewnia szybki dostęp do aparatu i opcję zapisywania wersji roboczych

Niedawno o tym pisaliśmy Wątkiplatforma mikroblogowa Meta, wdrażamy funkcję Trendy. Chociaż jest to dostępne tylko dla niektórych użytkowników w USA, użytkownicy na...

Concept przewiduje, że Apple może wprowadzić nowe funkcje do systemu VisionOS 2

Chociaż Vision Pro pojawił się w sklepach zaledwie kilka tygodni temu, Apple ogłosiło nowe urządzenie w czerwcu ubiegłego roku na WWDC – i...

Vice porzuca Vice.com i zwalnia setki pracowników

Po niemal trzech dekadach Wice przestanie publikować artykuły na swojej stronie internetowej. Wiceprezes ds. mediów, Bruce Dixon, powiedział dzisiaj, że firma zamierza...
Advertisment