Twitch dodaje historie do swojej aplikacji mobilnej


TwitchCon w Las Vegas rozpocznie się jeszcze w tym tygodniu. Przed uroczystością Twitch ogłosił, że wprowadzi nową funkcję historii do aplikacji mobilnej Twitch.

„Budując historie w Twitchu, ułatwiliśmy ci dotarcie do społeczności bezpośrednio na Twitchu” – napisał na blogu Twitcha starszy menedżer produktu Eduardo Fenili. „Dostęp do kwalifikujących się streamerów będzie udostępniany stopniowo do końca tygodnia i na bieżąco, w miarę jak streamerzy spełnią minimalne wymagania kwalifikacyjne”.

Historie na Twitchu będą działać tak samo, jak w innych aplikacjach społecznościowych. Wykwalifikowani użytkownicy mogą publikować zdjęcia, wiadomości tekstowe i klipy, które znikną po 48 godzinach. Widzowie będą mogli zobaczyć historie obserwowanych twórców w dedykowanym miejscu u góry aplikacji Twitch. W tej chwili historie są dostępne tylko dla podmiotów stowarzyszonych i partnerów, którzy mieli jedną transmisję w ciągu ostatnich 30 dni, przy czym Twitch twierdzi, że z czasem prawdopodobnie rozszerzy tę funkcję na większą liczbę użytkowników.

Według Fenili historie ułatwią streamerom nawiązanie kontaktu z odbiorcami. Twórcy będą mogli używać emotikonów na swoim kanale i tworzyć tła, a także tworzyć historie z klipów lub własnych, niestandardowych treści. Użytkownicy posiadający co najmniej 30 subskrybentów (w tym subskrypcje w prezencie) będą również mieli możliwość tworzenia historii tylko dla subskrybentów. Twitch będzie oferować analizy historii, a widzowie otrzymają także powiadomienia, gdy twórca, którego obserwują, opublikuje nową historię.

Twitch podkreślił, że bezpieczeństwo było główną kwestią podczas wdrażania historii. „Treść tworzona i udostępniana w relacjach będzie podlegać tym samym wytycznym społeczności, zgodnie z którymi obowiązują inne treści na Twitchu, a historie naruszające te standardy można zgłaszać bezpośrednio w aplikacji” – czytamy na blogu.

Wydaje się, że historie to kolejny sposób, w jaki Twitch może zatrzymać wzrok na stronie na dłużej, jednocześnie wprowadzając funkcję, która może pomóc streamerom w rozwiązaniu stale obecnego problemu z zaangażowaniem publiczności.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wywiady na temat bezpieczeństwa: Cyberbezpieczeństwo polega na skutecznym zarządzaniu ryzykiem

Dobry strategia bezpieczeństwa cybernetycznego powinno zawsze zaczynać się od określenia, jakie ryzyko firma jest skłonna tolerować, a w realizację tego zadania menedżer ds....

Asustor przedstawia NAS Drivestor 2 Lite

Asustor przedstawia serwer NAS dla każdego — Drivestor 2 Lite. Drivestor 2 Lite i Drivestor Pro Gen 2 wykorzystują wydajne czterordzeniowe procesory...

Zyxel Networks przedstawia szybką i niedrogą opcję Wi-Fi 7 dla małych i średnich firm

Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych rozwiązań sieciowych w chmurze opartych na sztucznej inteligencji, wypuścił punkt dostępowy (AP) NWA130BE - BE11000 Wi-Fi 7...
Advertisment