Tutaj możesz zamówić w przedsprzedaży nowy głośnik Sonos Move 2


Cztery lata po wypuszczeniu na rynek pierwszego przenośnego głośnika, model Sonos Move, Sonos w końcu go odświeżył. Po miesiącach przecieki I plotkiFirma oficjalnie potwierdził Sonos Move 2 pojawi się 20 września w cenie 449 dolarów.

Zgodnie z oczekiwaniami Move 2 zawiera kilka znaczących ulepszeń i być może dlatego nowy Move kosztuje o 50 dolarów więcej niż jego poprzednik. Według Sonos oferuje prawdziwy dźwięk stereo i może płynnie przełączać się z Bluetooth na Wi-Fi. Charakteryzuje się także dwukrotnie dłuższą żywotnością baterii w porównaniu z oryginalnym Move, dzięki czemu może działać do 24 godzin na jednym ładowaniu.

Musimy jeszcze przetestować Move 2, ale oryginalny model jest nasz ulubiony przenośny głośnik Sonos, więc wiążemy z nim duże nadzieje. Będziesz musiał śledzić naszą pełną recenzję, ale w międzyczasie czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak możesz jako jeden z pierwszych zdobyć nadchodzący inteligentny głośnik.

Move 2 jest już dostępny w przedsprzedaży Sonosa w kolorze czarnym, białym lub zielonym za 449 dolarów przed datą premiery 20 września. Obecnie możesz także zapisać się na powiadomienia o przedsprzedaży pod adresem Najlepsza oferta I którego ostatni sprzedawca ma rozpocząć przedsprzedaż jeszcze w tym miesiącu, 13 września.

Move drugiej generacji ma cylindryczną, nieporęczną obudowę, podobnie jak jego poprzednik, co oznacza, że ​​nie jest tak przenośny jak mniejszy inteligentny głośnik firmy, Wędrówka Sonos. Tym razem jednak występuje w nowym, zielonym odcieniu. Posiada również pojemnościowe elementy sterujące dotykiem, podobne do najnowszych Epoka 300 I Epoka 100 głośniki, a Sonos dodał nawet nowe elementy sterujące ścieżkami i pasek suwaka głośności.

Jeszcze więcej różnic widać pod maską. Move 2 posiada nowe, ustawione podwójnie głośniki wysokotonowe, które zapewniają prawdziwy dźwięk stereo i większą głośność. Możesz teraz odtwarzać muzykę przez Bluetooth i synchronizować ją z pozostałymi głośnikami Sonos w domu — czego nie można było zrobić w przypadku modelu pierwszej generacji. Jest nawet wyposażony w przyszłościową obsługę Wi-Fi 6 i Bluetooth 5.0 oraz obsługuje dźwięk przez wejście liniowe przy zakupie Opcjonalny klucz sprzętowy USB-C firmy Sonos.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Promocja Apple Card zapewnia zwiększony zwrot gotówki w wysokości 6% na stacjach ładowania Exxon, Mobil i EV

Firma Apple niedawno wprowadziła na rynek nowy Oferta Apple Cardumożliwiając posiadaczom kart zarobienie dodatkowej gotówki podczas tankowania lub ładowania samochodów. Oferta trwa do...

The best Netflix TV series of 2024 so far

The streaming landscape may be on the cusp of change, but in this kingdom of content, Netflix is still the supreme...

Nowe słuchawki Suunto w końcu pozwoliły mi docenić przewodnictwo kostne

Jako biegacz miejski nigdy nie zastanawiałem się zbytnio nad noszeniem słuchawek z redukcją szumów. W przeszłości eksperymentowałem z otwartymi słuchawkami, ale biegałem głównie...
Advertisment