Turntable.fm powraca z martwych – a teraz są dwa


Rzadko zdarza się, aby aplikacje wracały z martwych, ale wydaje się, że może to być to, co dzieje się z Turntable.fm, witryną, która pozwala tworzyć własne stacje radiowe i sety DJ-ów z muzyką, którą wybierasz, zanim zostanie zamknięta w 2014r. Jeszcze rzadziej, wydaje się, że w odrodzenie zaangażowane są dwie wersje: oryginalna witryna Turntable.fm jest ponownie uruchomiona (z zaangażowanie pierwotnego założyciela, Billy Chasen), ale jest też Turntable.org, która będzie podobno zostanie uruchomiony w wersji beta w kwietniu.

Wydaje się, że obie strony zmierzają w różnych kierunkach – Turntable.org, nowa wersja wspomina, że ​​będzie opłata abonamentowa (być może niezły pomysł, biorąc pod uwagę losy pierwszej wersji), podczas gdy oryginał wydaje się być w dużej mierze niezmieniony od tego, który został zamknięty w 2014 roku. Podczas gdy pierwotny założyciel potwierdził, że jest związany z wersją .fm, wersja .org również pracuje nad nią: sekcja Nasz zespół wspomina oryginalny członek założyciel firmy Turntable, a także artysta, który zaprojektował oryginalne awatary w 2011 roku.

Oryginalna aplikacja i obecny Turntable.fm umożliwiają utworzenie wirtualnego pokoju, a następnie wybranie muzyki, którą chcesz odtwarzać każdemu, kto słucha. W tej chwili wydaje się, że wybór utworów jest ograniczony do tego, co jest dostępne w YouTube, więc prawdopodobnie nie będziesz w stanie podstępnie przesuwać składanki. Wygląda na to, że integracja Soundcloud jeszcze nie działa.

Ponadto cała witryna wydaje się stopniowo pojawiać się i znikać, być może ze względu na rozchodzące się wieści o jej powrocie:

Zakładając, że znajdziesz swoją drogę, publiczność będzie mogła porozmawiać o Twoich świetnych (lub okropnych) wyborach utworów. Możesz także współpracować jako DJ ze współpracownikami, jeśli masz ochotę naśmiewać przyjaciela lub współpracownika. Chociaż aplikacja wygląda tak samo jak kiedyś, jest kilka aktualizacji z 2021 r .: mój awatar ma założoną maskę i są GameStop naklejki dostępne na wirtualne laptopy DJ-a.

Nyan Cat i GameStop są dziwnie istotne w 2021 roku.
Zrzut ekranu: The Verge

Turntable.fm został zamknięty w 2013 roku, po długiej walce o przetrwanie, którą my uważnie obserwował, mając nadzieję, że aplikacja to zrobi. Każda wiadomość od tamtej pory zdawała się na to wskazywać nigdy nie wracaj, ale dzisiaj strona wyskoczyła ponownie – prosząc o hasło, aby uzyskać dostęp. Aby uzyskać dostęp do hasła, witryna prosi o wysłanie wiadomości e-mail zawierającej ulubioną piosenkę (jest napisane, że wpuści Cię, jeśli jest to dobra piosenka, więc moje szanse).

Oryginalna strona była uwielbiana przez wielu, w tym przez nas w The Verge, i mile widziana niespodzianka, gdy ją z powrotem. Świat, a zwłaszcza przemysł muzyczny, bardzo się zmienił od 2013 roku i okaże się, jakie lekcje, jeśli w ogóle, wyciągną z pierwszej wizyty Turntable.fm i Turntable.org. inne zamienniki, które się pojawiły od jego upadku. Strona About Turntable.fm nadal chwali się, że jest to muzyka wybrana przez ludzi, a nie algorytmy, co może być po prostu nową / starą rzeczą, której potrzebowałem dzisiaj.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Overwatch 2 otwiera drzwi do powrotu 6 na 6

Kilka lat do Ostrzeżenia 2 doświadczenieniepokój graczy osiągnął punkt, w którym twórcy gry rozważają przywrócenie starych rozgrywek 12-osobowych. Dzisiejszy wpis na blogu od...

Harmonogram wydań wersji beta systemu iOS 18: Oto, kiedy można spodziewać się nowych wersji beta

Lato jest sezon beta dla platform oprogramowania Apple. Wraz z nowymi funkcjami i zmianami w każdej wersji, pytanie w głowach wielu użytkowników wersji...

Dzikie plotki o iPhonie 17, iOS 18 beta 4, obawy o budżet TV+

Benjamin i Chance rozmawiają o wiadomościach i plotkach z Apple z tego tygodnia, w tym o szalonych szczegółach dotyczących kierunku nowego modelu „Slim”,...
Advertisment