Trzy tygodnie później Apple Watch nadal boryka się z błędem pogodowym w systemie watchOS 10


Mam dość dużą tolerancję na błędy oprogramowania. Jest to związane z terytorium, na którym uruchamiane jest oprogramowanie w wersji beta przez większą część lata. Nawet nie przeszkadza mi, kiedy mój iPhone mówi mi nie było włączone przez większą część nocy. Zdarza się. Jednak ten błąd pogodowy Apple Watch jest naprawdę rozczarowujący.

Problem polega na tym, że Apple Watch nie może niezawodnie wyświetlać danych aplikacji Pogoda na tarczy zegarka. W oczekiwaniu na następną aktualizację systemu watchOS wprowadzono kilka tymczasowych poprawek. Jednak nawet jeśli początkowo działają, zegarek wraca do zera.

Przed tym błędem byłem bardzo podekscytowany systemem watchOS 10 i jego działaniem ulepszony aplikację Pogoda. watchOS 10 to pierwsza wersja, która umożliwia ustawienie procentu wilgotności jako komplikacji na tarczy zegarka. Połączenie temperatury i wilgotności daje mi najlepsze wyobrażenie o tym, jak jest na zewnątrz.

Właśnie dlatego ten błąd był tak przykrym doświadczeniem przez pierwsze trzy tygodnie korzystania z systemu watchOS 10. To oraz fakt, że wyświetlanie temperatury na tarczy zegarka jest dla mnie równie ważne, jak pokazywanie godziny i daty. Teraz wyrabiam sobie nawyk nieużywania zegarka do sprawdzania pogody.

My zgłosił problem we wrześniu po tym, jak system ten przetrwał z wersji watchOS 10.0 do wersji watchOS 10.0.1. Minęły już 22 dni od oficjalnej premiery watchOS 10. watchOS 10.0.1 pozostaje najnowszym oprogramowaniem, a Apple Watch wciąż nie wyeliminował błędu pogodowego.

Reklama

Początkowo dotknięcie komplikacji aplikacji Pogoda uruchamiało pełną aplikację i nadal wyświetlało dane. Jeden reset do ustawień fabrycznych później na Apple Watch Ultra pierwszej generacji i w moim przypadku już tak nie jest.

Moje uprawnienia do lokalizacji odzwierciedlają ustawienia mojego iPhone’a, ale aplikacja Pogoda na zegarku pomija bieżącą lokalizację jako opcję miasta. Zamiast tego są to czyste komplikacje dla Cupertino i Nowego Jorku. Jaka jest pogoda w Nowym Jorku? Niepewny. Pełna aplikacja Pogoda na zegarku również nie pojawia się w połowie przypadków.

Na szczęście na iPhonie z systemem iOS 17 nie ma żadnego problemu. Najgorętsze lato w moim życiu ustąpiło miejsca łatwiejszym do opanowania warunkom pogodowym na wybrzeżu Zatoki Meksykańskiej.

I będę pierwszym, który przyzna, że ​​były pilniejsze problemy z oprogramowaniem Apple. Jabłko zgnieciony problem z nagrzewaniem iPhone’a i nadal nad nim pracuje wysyłka to główna nowa funkcja w Apple Watch Series 9 i Ultra 2. Ale jest też tak drapiąca, że ​​podstawowa funkcja Apple Watch jest dość nudna.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...

Święta Bożego Narodzenia z Batmanem, nowe filmy z serwisu Netflix i wszystko inne do obejrzenia

Witamy w najbardziej pracowitym sezonie kinowym w roku, kiedy naprawdę warto wybrać się do kin na filmy, a wszystko, co trafia...
Advertisment