Tryb online Mario Wondera otwiera mój umysł na sztuczki i sekrety


Super Mario Bros. Wonder’s Internetowy tryb wieloosobowy ciągle przychodzi mi na myśl Pierścień Eldena.

Najnowsza wersja Nintendo Super Mario gra posiada sprytny tryb online dla wielu graczy. Kiedy połączysz się online, zobaczysz niemal niewidoczne wersje innych graczy na wyspach i poziomach gry, którzy także podróżują po Królestwie Kwiatów. Przypomina to sposób, w jaki widzisz kontury innych graczy, gdy przemierzasz Krainy Pomiędzy i wewnątrz Zastanawiać sięNintendo stworzyło kilka sprytnych sposobów, aby Twoi rodacy mogli Ci pomóc.

Na danym poziomie zobaczysz maksymalnie trzech innych graczy skaczących i słonie przedostać się przez serię nikczemnych przeszkód, jakie Nintendo przygotowało dla tej lokalizacji. Ale to nie tylko te Mario kart-jak widma, z którymi możesz się zmierzyć; to inni gracze pracujący nad poziomem jednocześnie jesteśco oznacza, że ​​masz wrażenie, że odkrywają wyzwania i niespodzianki tuż obok Ciebie.

Oto jak będą wyglądać twoi prawie niewidzialni inni gracze.
Obraz: Nintendo

Ta przygoda w czasie rzeczywistym pomogła mi już na więcej sposobów, niż mogę zliczyć. Wiele razy widziałem, jak inny gracz zastanawiał się, jak zdobyć niewidoczną monetę z fioletowym kwiatem, która mi umknęła, co oznaczało, że mogłem podążać ich ścieżką i w końcu zdobyć monetę dla siebie. Któregoś razu utknąłem na łamigłówce, dopóki nie zobaczyłem widmowego Yoshiego wykonującego animację pchania, co pomogło mi zdać sobie sprawę, że muszę przesunąć rurę. Czasem zauważę Zastanawiać się pokazując mi, że gracz jest poza ekranem, co wykorzystałem jako wskazówkę, aby odkryć, że istnieje ukryty obszar pod ziemią lub na niebie, który muszę znaleźć.

Twoi rodacy mogą cię uratować, jeśli upadniesz do dołu lub zostaniesz pokonany przez wroga. Jeśli na twoim poziomie są inni gracze, kiedy to się stanie, zamienisz się w ducha, a potem będziesz miał kilka sekund na desperackie latanie i nawiązanie kontaktu z kimś innym, aby móc wrócić do życia. Może to zabrzmieć stresująco — nawiązanie kontaktu może być trudne, gdy inna osoba próbuje wykonać trudne skoki lub przeskoczyć poziom — ale ponieważ twoja postać-duch wydaje śmieszne dźwięki, gdy błąka się po okolicy, próbując znaleźć kogoś, kto ją uratuje, całość ogólnie rzecz biorąc, wydaje się to bardzo głupie, nawet jeśli w końcu umrzesz.

Reklama

Kiedy jesteś w pełni cielesną istotą, możesz uratować innych graczy, którzy zostali pokonani i istnieją również tylko na planie astralnym. Lubię robić wszystko, co w mojej mocy, aby wyciągnąć pomocną dłoń — chociaż czasami mogę to zrobić, po prostu stojąc nieruchomo w pobliżu niebezpiecznej przepaści i pozwalając, aby roiły się ode mnie inne duchy.

Grając online, możesz także stawiać stojaki (w zasadzie kartonowe wycinki swojej postaci), które są przydatne na wiele sposobów. W większości przypadków standy to po prostu miejsce, do którego gracze-duchy mogą polecieć, aby móc je ożywić. Ale ponieważ grałem więcej Zastanawiać się w weekend zauważyłem, że gracze sprytnie zaczęli wykorzystywać stojaki do wskazywania innym ludziom sekretów. To trochę tak, jak ludzie zostawiają wiadomości Pierścień Eldena aby pomóc innym graczom; kiedy widzę stojące osoby unoszące się w powietrzu, podbiegam, aby spróbować uderzyć w niewidzialny blok pod spodem.

Czasami te funkcje dla wielu graczy oznaczają, że poziomy są już wypełnione nowe, oszałamiające pomysły staje się jeszcze większą wycieczką, zwłaszcza gdy trzy inne osoby próbują ukończyć trudną sekwencję platformówek tuż obok mnie i nie udaje im się to. Ale częściej niż nie, przypominam sobie, jak dobrze umiejscowiony Pierścień Eldena wiadomość uratowała mnie przed przerażającym wrogiem lub gdy bez słów wspiąłem się na górę z partnerem Podróż genialny tryb kooperacji dla wielu graczy.

Zaakceptowałem chaos w trybie wieloosobowym jako część struktury, która to tworzy Super Mario Bros. Cud taka wyjątkowa gra. Jeśli zobaczysz standee Toadette umieszczonego przez kogoś o imieniu Jay, mam nadzieję, że ci to pomoże.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...

Święta Bożego Narodzenia z Batmanem, nowe filmy z serwisu Netflix i wszystko inne do obejrzenia

Witamy w najbardziej pracowitym sezonie kinowym w roku, kiedy naprawdę warto wybrać się do kin na filmy, a wszystko, co trafia...
Advertisment