Tron: Identity Oficjalny debiutancki zwiastun rozgrywki już dostępny, 11 kwietnia jako data premiery


W nowej siatce, pozostawionej samej sobie, by ewoluować bez interwencji użytkownika, musisz zawiązywać sojusze, podejmować ważne decyzje, defragmentować dyski tożsamości, a przede wszystkim ujawniać prawdę.
POZDRAWIAM, PROGRAM. W nowej siatce, zapomnianej przez swojego twórcę i pozostawionej samej sobie, by ewoluowała bez interwencji Użytkownika, popełniono bezprecedensową zbrodnię. Repozytorium stoi w centrum tego społeczeństwa. W następstwie włamania przyszłość tej sieci wisi na włosku.

TRON: Identity to przygodowa powieść wizualna będąca kontynuacją Query, programu detektywistycznego, którego zadaniem jest odkrycie tajemnicy tego, co i przez kogo zostało zabrane. Znajdując się w świecie zbudowanym na niestabilnych fundamentach i wypełnionym szeptaną wiedzą, Twoim zadaniem jest przesłuchiwać podejrzanych i badać otoczenie, aby odkryć prawdę.

Decyzje, które podejmiesz, będą aktywnie wpływać na historię, z wieloma możliwymi skutkami, dobrymi i złymi – wszystko w zależności od starannie dobranych słów. Będziesz wchodzić w interakcje z wieloma intrygującymi postaciami i decydować, czy sprzymierzyć się z nimi, odrzucić je, czy nawet zderezzować. Jakkolwiek zdecydujesz się z nimi rozprawić, będziesz musiał odzyskać utracone wspomnienia w poszukiwaniu odpowiedzi, zastanawiając się nad defragmentacją dysków tożsamości. Świat TRON rośnie.

Nowe rozszerzenie serii TRON – odblokuj nigdy wcześniej nie widziany serwer wypełniony nowymi, oryginalnymi programami, z którymi możesz połączyć siły lub przeciwstawić się. Coś zostało zabrane. Wejdź do nowej sieci i twórz sojusze w ramach powieści wizualnej, odkrywając prawdy za pomocą zagadek z dyskami identyfikacyjnymi. Podejmuj krytyczne decyzje i wytyczaj własny kurs w świecie bez twórcy.

TRON: Identity zadebiutuje 11 KWIETNIA 2023 na PC i NINTENDO SWITCH. Lista życzeń teraz!

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

On-Device Intelligence: Apple Makes AI Make Sense

Apple's Worldwide Developers Conference (WWDC) 2024 keynote unveiled Apple Intelligence and was another historic moment for the Cupertino company. Apple Intelligence will be...

CORSAIR wprowadza na rynek wentylatory LX RGB, połączenie doskonałego oświetlenia i wyjątkowego chłodzenia

Firma Corsair wprowadziła dziś na rynek serię wentylatorów chłodzących LX RGB, najnowszy dodatek do uznanego ekosystemu iCUE LINK. Udowadniając, że niesamowite oświetlenie...

Ścieżka dźwiękowa Zelda: Ocarina of Time zamieniła się w idealny album jazzowy

W zeszłym roku muzyk i eseista wideo Adam Neely opublikował fascynujące spojrzenie na to, co nazwał „Nintendo-fikacja jazzu”, zjawisko, które sprawiło,...
Advertisment