Tricky Trials pojawi się w Minecraft 13 czerwca i doda nowe skarbce i naloty


Następny Minecrafta aktualizacja jest w drodze i nazywa się Tricky Trials. Premiera Tricky Trials zaplanowana jest na 13 czerwca zarówno dla wersji gry Bedrock, jak i Java i jak można się domyślić z nazwy, chodzi o tworzenie nowych wyzwań dla gracza. Są też nowe dekoracje, nowa maczuga i auto-crafter napędzany czerwonym kamieniem.

W ramach tej aktualizacji gracze będą mogli odkryć komnaty próbne, które są pełne wrogich mobów. Można tu spotkać dwa nowe stworzenia. Pierwszym z nich jest wiatr, szybko poruszające się tornado, które może po prostu wyrzucić cię w powietrze. Następnie są torfowiska, czyli trujące szkielety porośnięte mchem i grzybami.

Próby wyzwań będą trudne, ale nagrody są tego warte — a gracze mogą zwiększać trudność, eksplorując je ze znajomymi u boku. Każdy gracz będzie mógł odebrać nagrody ze skarbca komnaty, a wokół będzie mnóstwo przedmiotów kosmetycznych, które będzie można rozebrać i zabrać do domu, aby udekorować bazę.

Jeśli chcesz jeszcze bardziej zwiększyć trudność, gracze mogą znaleźć i wypić złowrogą butelkę. Spowoduje to zastosowanie efektu statusu zwanego Złym Omenem. Oznacza to, że wejście do wioski na świecie spowoduje złowieszczy najazd, a wejście do komnaty próbnej ze Złym Omenem rozpocznie złowieszczy proces. Wyzwania te wiążą się z silniejszymi wrogami wyposażonymi w zaczarowaną broń, a pokonanie ich może również nagrodzić cię przedmiotami potrzebnymi do zbudowania nowej buławy.

Aby ułatwić pracę w domu, Mojang dodał narzędzie do tworzenia samochodów. Gracze mogą zbudować urządzenie zasilane czerwonym kamieniem, które automatycznie wytwarza przedmioty. Dostępnych jest także 20 nowych obrazów, które będą idealne dla tych z nas, którzy chcą po prostu stworzyć przytulny dom pełen pięknej sztuki.

Nie zapomnij – jest A Minecrafta film I Minecrafta animowany serial Netflixa w dziełach, zaprawdę, nasze kielichy opływają wszystko Minecrafta.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Meze Audio przedstawia uniwersalne słuchawki douszne ALBA z adapterem USB-C

Meze Audio rozszerzyło swoją imponującą ofertę słuchawek o ALBA, nowy model douszny klasy podstawowej. Estetycznie wyrafinowane, z pięknym białym wykończeniem, nowe słuchawki...

W najbliższym czasie korzystanie z RCS w wersji beta systemu iOS 18 może nie być możliwe

Jak ogłosił Apple na konferencji WWDC 2024, iOS 18 oficjalnie zapewnia obsługę RCS – lub Rich Communication Services – na iPhone’a. Jednakże,...

Studio gier współzałożone przez Dr Disrespecta „natychmiast” kończy współpracę ze streamerem

Midnight Society, studio gier, którego współzałożycielem jest Dr Disrespect, zakończyło współpracę ze streamerem. W poście na X, – napisało studio że w...
Advertisment