Transmisja strumieniowa March Madness: Aktywności na żywo, CarPlay i więcej


Przed marcowym szaleństwem, które rozpocznie się za kilka dni, pojawi się kilka funkcji Aplikacja March Madness NCAA na iPhone’a. Przede wszystkim aplikacja NCAA March Madness Live będzie obsługiwać nową funkcję Apple Live Activities w tym roku…

Transmisja strumieniowa March Madness 2023, aplikacje i nie tylko

Aktywności na żywo w aplikacji March Madness pozwolą Ci zobaczyć wyniki gier na żywo bezpośrednio na ekranie blokady iPhone’a lub na dynamicznej wyspie iPhone’a 14 Pro. Aby rozpocząć aktywność na żywo, musisz ręcznie otworzyć aplikację March Madness i dotknąć gry. Te nowe funkcje zostały ogłoszone w dzisiejszym komunikacie prasowym.

NCAA March Madness na żywo powita użytkowników ulepszonym ekranem głównym stworzonym z myślą o lepszym wyszukiwaniu treści w transmisjach na żywo, artykułach i nie tylko, zapewniając bezproblemową obsługę zarówno nowym, jak i starym użytkownikom. Po raz pierwszy użytkownicy będą mogli również skorzystać z funkcji Apple Live Activities w systemie iOS 16.1+, która po włączeniu zapewni interaktywne powiadomienia i szybszy dostęp do gier na żywo bezpośrednio z ekranu blokady na urządzeniach mobilnych.

Ponadto aplikacja March Madness będzie w tym roku obsługiwać strumieniowe przesyłanie dźwięku z gier na żywo przez CarPlay. Oznacza to, że będziesz mógł rozpocząć odtwarzanie dźwięku w grze, korzystając z aplikacji March Madness za pośrednictwem interfejsu CarPlay.

Prawie 98% nowych samochodów w Stanach Zjednoczonych jest wyposażonych zarówno w Apple CarPlay, jak i Android Auto. są w ruchu, na bieżąco.

W sieci strona internetowa NCAA March Madness dodaje możliwość przesyłania strumieniowego do czterech gier jednocześnie. Na Apple TV i innych podłączonych urządzeniach telewizyjnych będziesz mógł przesyłać strumieniowo tylko dwie gry jednocześnie. Będzie jednak dostępna obsługa obrazu w obrazie na iPhonie, iPadzie i w Internecie.

NCAA twierdzi, że wszystkie gry będą przesyłane strumieniowo w jakości 1080p z dźwiękiem przestrzennym 5.1. Według Zaangażuj, wprowadzono pewne ulepszenia odtwarzacza wideo w celu „poprawy wydajności na wielu urządzeniach, w tym starszych”.

Reklama

Wreszcie, jeśli chodzi o oglądanie gier March Madness w tym roku, NCAA wyjaśniło kilka rzeczy. Po pierwsze, będziesz mógł przesyłać strumieniowo dowolne programy emitowane w samej CBS za darmo przez Paramount+. W rzeczywistości nie musisz nawet zakładać konta, aby oglądać te gry.

Z drugiej strony, będziesz potrzebujesz subskrypcji Paramount+ oglądać mecze transmitowane w TBS, TNT i truTV.

Możesz pobrać aplikację NCAA March Madness Live z App Store już dziś. Pierwsze mecze rozpoczną się 14 marca.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wraz z remake’iem Resident Evil 4 survival horror zatoczył koło

W 1996 roku oryginał Resident Evil pojawił się na PlayStation — sterowanie czołgiem, stałe kąty kamery, kampowe jednolinijki i wszystko. ...

HP Leads in Hybrid Work with Future‐Ready Portfolio

Today at the Amplify Partner Conference, HP Inc. announced new products and solutions to usher in the next era of hybrid work for...

Teorie Legend of Zelda’s Zonai powracają po nowym zwiastunie TOTK

Rzeka Floria łagodnie wije się wokół Faron Grasslands, wodnej przepaści, którą trzeba pokonać, zanim dotrze się do Ruin Zonai. Wspomniane...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!