Transcend przedstawia dysk SSD MTS570P M.2-SATA z zabezpieczeniem przed utratą zasilania


Transcend, wiodący producent produktów pamięci wbudowanej i rozwiązań pamięci masowej, z dumą ogłasza wprowadzenie na rynek zupełnie nowego dysku SSD MTS570P, dysku SSD z zabezpieczeniem przed utratą mocy (PLP), którego zadaniem jest zwiększenie niezawodności pamięci masowej w systemach wbudowanych. Zaprojektowany w kompaktowej obudowie bez utraty wydajności, jest idealnym rozwiązaniem dla serwerów brzegowych, systemów IoV, przełączników sieciowych, maszyn POS i różnych innych typów urządzeń brzegowych.

Ochrona przed utratą mocy (PLP) jest kluczową funkcją nowoczesnych systemów wbudowanych, szczególnie gdy są używane w trudnych warunkach. Jego głównym celem jest ochrona integralności danych podczas niestabilnego zasilania lub nieoczekiwanej utraty/awarii zasilania, ostatecznie zwiększając ogólną niezawodność i bezpieczeństwo systemu poprzez zapewnienie stabilnego i bezpiecznego rozwiązania do przechowywania danych.

Większa niezawodność w wymagających środowiskach

Dysk SSD M.2 MTS570P firmy Transcend, wyposażony w format M.2 2242, interfejs SATA III i 112-warstwową pamięć flash 3D NAND, działa niezawodnie w szerokim zakresie temperatur od -40°C do 85°C. Dzięki dodaniu technologii Corner Bond, rezystorów przeciwsiarkowych i 30 µ-calowych złotych palców PCB, chroni kluczowe komponenty przed wstrząsami, wibracjami i zanieczyszczeniem siarką, co pomaga zwiększyć ogólną trwałość dysku.

Integracja oprogramowania i sprzętu w celu lepszego wzmocnienia inteligentnych systemów produkcyjnych
Transcend oferuje również ekskluzywne oprogramowanie monitorujące Scope Pro, dostosowane do inteligentnego zdalnego zarządzania. Jego możliwości obejmują analizę SMART, sprawdzanie wartości pojemności kondensatorów tantalowych, wczesne powiadomienia ostrzegawcze i różne inne funkcje mające na celu utrzymanie wydajności dysku SSD i przedłużenie jego całkowitej żywotności.

Jako wiodąca marka w dziedzinie wbudowanych pamięci i produktów pamięci masowej, Transcend stara się być globalnym innowatorem w czołówce technologii pamięci. Posiadamy silny zespół badawczo-rozwojowy oraz doświadczony zespół wsparcia technicznego rozmieszczony na całym świecie, a nasza baza produkcyjna na Tajwanie pozwala nam dostarczać konkurencyjne rozwiązania pamięci masowej, które pomagają nam utrzymać się w czołówce rynku światowego.

Dysk SSD Transcend MTS570P jest objęty trzyletnią ograniczoną gwarancją. Więcej informacji znajdziesz na stronie strona produktu.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Senat ponownie zatwierdza program szpiegowski FISA, ale nie przed jego wygaśnięciem o północy

Senat przyjął ustawę ponownie zatwierdzającą art. 720 ustawy o nadzorze wywiadu zagranicznego (FISA), kontrowersyjny program umożliwiający szpiegowanie zagranicznych „celów” bez nakazu ale długa,...

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Bellsprout

PokemonGo organizuje wydarzenie z okazji Dnia Społeczności Bellsprout 20 kwietnia od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w przypadku...

Co oznacza restrukturyzacja Google dla Pixela i Androida?

Kluczowe dania na wynos Wewnętrzne zmiany Google pod rządami Ricka Osterloha mają na celu usprawnienie działania Pixela i Androida oraz usprawnienie...
Advertisment