Training Today Aplikacja Apple Watch zyskuje dynamiczne treningi rowerowe, umożliwiające bardziej zamierzone jazdy


Training Today to sprytna aplikacja, która oferuje użytkownikom Apple Watch wynik „gotowości do treningu”, dzięki któremu wiedzą, kiedy odpocząć, przecisnąć się i nie tylko. Teraz aplikacja na system watchOS i iOS zostały zaktualizowane o „dynamiczne treningi na rowerze”, aby trenować bardziej świadomie podczas jazdy.

Szkolenie dzisiaj ogłosił tę wiadomość w notatce prasowej:

Po udanym uruchomieniu treningów biegowych w marcu 2024 r. zespół z radością przedstawia nową gamę sesji poświęconych jeździe na rowerze; ustrukturyzowane treningi opracowane przez zespół doświadczonych trenerów, aby pomóc użytkownikom w pełni wykorzystać każdą jazdę i bezpiecznie osiągnąć swoje cele w zakresie sprawności i wydajności.

Dzięki dynamicznym treningom na rowerze możesz wybrać jedną z pięciu opcji:

  • Moc
  • Wytrzymałość
  • Wytrzymałość szybkościowa
  • Powrót do zdrowia
  • Tempo

Oprócz tych kategorii możesz wybierać spośród wielu różnych poziomów wyzwań, aby mieć pewność, że otrzymujesz trening dostosowany do potrzeb Twojego organizmu.

Po wybraniu treningu jest on wysyłany bezpośrednio do Apple Watch użytkownika, zapewniając szczegółowe wskazówki przez całą sesję. Ta płynna integracja zapewnia płynny trening, umożliwiając rowerzystom śledzenie postępów w czasie rzeczywistym, koncentrując się na wybranych wskaźnikach.

Trening Dzisiaj jest Darmowe pobieranie z App Store z subskrypcją lub opcją zakupu na czas określony, aby odblokować wszystkie funkcje.

Reklama

Training Today wykorzystuje zastrzeżony algorytm z danymi HRV Apple Watch i nie tylko, aby zapewnić wynik gotowości do treningu (RTT), który moim zdaniem jest bardzo dokładny i pomocny. Dowiedz się więcej o HRV i Apple Watch z naszego pełnego przewodnika:

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

YouTube Music umożliwia wyszukiwanie poprzez nucenie do telefonu z Androidem

W aplikacji YouTube Music na Androida dostępna jest funkcja, która będzie po części Shazamem i po części Twoim przyjacielem, gdy powiesz „hej, co...

9to5Mac Overtime 019: Spójrz na te ramki, stary

Jeff jest szefem produkcji treści wideo w 9to5. Początkowo dołączył do 9to5Mac w 2016 roku, tworząc filmy, solucje, poradniki, pisemne samouczki i...

Ława przysięgłych przyznaje Bungie zwycięstwo na mocy przełomowej decyzji przeciwdziałającej oszustwom

Wczorajsza decyzja jury przyznała Bungie (PDF) porządną sumę 63 210 dolarów. – powiedział doradca Bungie, James Barker, w oświadczeniu przesłanym e-mailem na...
Advertisment