Tracker fitness Gentler Streak zaktualizowany o nowe ikony i nie tylko


Popularna aplikacja fitness i wellness Gentler Streak właśnie otrzymała kolejną aktualizację, tym razem po nominacji do nagrody Apple Design Award 2024. Najnowsza aktualizacja dodaje do aplikacji nowe niestandardowe ikony, a także inne ulepszenia, dzięki którym działa ona szybciej.

Co nowego w aktualizacji Gentler Streak

Wersja 4.7 Gentler Streak dodaje nowe ikony, aby uczcić nominację aplikacji do nagrody Apple Design Award. Jednak największą wiadomością tym razem jest z pewnością fakt, że aplikacja została przebudowana tak, aby działała szybciej i sprawniej. Oznacza to, że użytkownicy powinni zauważyć szybsze ładowanie – a twórcy twierdzą, że wkrótce pojawią się kolejne ulepszenia.

Choć może nie być to oczywiste gołym okiem, ta aktualizacja jest dość ważna, ponieważ zawiera przebudowaną aplikację na iOS. Dzięki niemu programiści mają tendencję do usprawniania przyszłych procesów i zwiększania szybkości ładowania aplikacji. Proces jest nadal WIP.

Ale aktualizacja zawiera także nowe funkcje. Gentler Streak pozwala teraz użytkownikom zmieniać nazwy typów treningów i dodawać spersonalizowane notatki do zarejestrowanych treningów. „To dostosowanie pozwala lepiej zrozumieć, jak różne czynniki mogą wpływać na codzienną wydajność” – wyjaśniają twórcy.

Dodatkowe funkcje, w tym ulubione, nowa mapa i zdjęcia, zostaną udostępnione w przyszłej aktualizacji.

Więcej o aplikacji

Gentler Streak otrzymuje poważną aktualizację z obsługą iPada i nowym interfejsem dla Apple Watch

Gentler Streak to aplikacja, która pomaga użytkownikom lepiej zrozumieć ich stan fizyczny i dowiedzieć się, czy mogą ulepszyć swoje treningi, czy też nie naciskają zbyt mocno. Aplikacja otrzymana Nagroda Apple App of the Year dla Apple Watch w 2022 r i zdobyła miejsce jako finalistka konkursu Nagroda Apple Design Award 2023.

Reklama

Możesz pobierz za darmo Gentler Streak z App Store, ale niektóre zaawansowane funkcje wymagają subskrypcji lub dożywotniej licencji. Upewnij się sprawdź wywiad z Katariną Lotric, założycielką Gentler Streak, tutaj 9 do 5Mac.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Gwiezdne Wojny: Największym i najdziwniejszym jajkiem wielkanocnym Akolity jest Jedi Plo Koon

Nowa seria Gwiezdnych Wojen od Lucasfilm Akolita ma zasłużył na pochwałę za zwykłe istnienie poza sagą Skywalker – po 47...

Oto, jak przygotować komputer Mac na system macOS Sequoia za pomocą narzędzia CleanMyMac X

Obraz: CleanMyMac X Nowy system MacOS Sequoia firmy Apple oficjalnie pojawi się jesienią, więc Wyczyść MyMaca X udzielił nam świetnych rad, jak najlepiej przygotować...

Tożsamość Mistrza Sithów z „Akolity” jest już całkiem jasna

Akolita utrzymuje w tajemnicy tożsamość tajemniczego Mistrza Sithów, ale – naszym skromnym zdaniem – nie może być to jaśniejsze. Przez...
Advertisment